Dodaj do ulubionych

Czy moge jesc tofu?

24.09.05, 16:46
chodzi mi o takie "czyste " tofu tzn z kartonika i nieopanierowane ani smazone
...bardzo lubie tofusmile mysle ,ze jak raz na miesiac zjem to chyba nie bedzie
tak zle co?
Obserwuj wątek
    • artur737 Re: Czy moge jesc tofu? 24.09.05, 17:17
      Produkt fermentowany i na liscie 'nie jesc'

Juz pisalem o osobach co sobie wyszykuja rozne wyjatki (maly grzeszek przeciez nie zaszkodzi) by potem komponowac sobie diete wylacznie z wyjatkow.
        • artur737 Re: Czy moge jesc tofu? 24.09.05, 19:08
          Ja nie mam problemu Candidy, po prostu przy okazji nauczylem sie to leczyc.
          Ale majac wiedze na ten temat przypominam sobie rozne okazje w zyciu kiedy mialem objawy Candidy nawet przez dluzszy czas, ale jakos samo przeszlo.
          Problem z Candida ma (wlasciwie mial bo objawow juz nie ma) natomiast czlonek mojej rodziny.

Mozzarella jest produktem mlecznym, ale nie jest rezultatem fermentacji wiec zawiera znikoma ilosc zarodnikow grzybow. Wiec jezeli ktos musi juz jesc zolte sery to Mozzarella jest jednym z lepszych wyborow.
    • frytka2 Re: Czy moge jesc tofu? 24.09.05, 19:27
      HEHE,,,A ja i tak zolty ser jem..bo uwazam ,ze wszystko w umierze dozwolone.Nie
      bede pozbawiac organizmu podstawowych mikroelementow...a o mozarelle pytam ,bo
      mam ja w lodowce i szkoda wyrzucic..:p
        • frytka2 Re: Czy moge jesc tofu? 24.09.05, 23:30
          to sie okaze.."amatorze sportow extremalnych"
          Moje objawy choroby to zla praca jelit i afty na jezyku.Nie czuje sie zle, nie
          boli mnie glowa, spie rewelacyjnie, nie mam problemow z wyproznianiem sie, nie
          wypadaja mi wlosy, nie swedzi i piecze skora, nie mam problemow z narzadami
          rodnymi,nie mam wahan nastrojow, nie czuje silnego pociagu do slodyczy, moj
          pecherz tez dobrze pracuje itp itp...wiec wnioskuje,ze nie musze posuwac sie do
          tak extremalnej diety.Masz racje ,ze im mniej zjemy bialka , tluszczu, cukru
          itp..tym szybciej pozbedziemy sie choroby, jednak moj stan psychiczny, w jakim
          bym sie znalazla podczas diety sugerowanej przez Ciebie nie wrozylby najlepiej
          dla mojego wyzdrowienia.Wszak wiemy ,iz psychika odgrywa tu bardzo znaczaca
          role.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka