Dodaj do ulubionych

pracownia parazytologiczna Krakow opinie

07.02.08, 16:24
Lekarz gastrolog podejrzewa u mnie lamblie. Robiłam 2 razy testy w
Diagnostyce w Krakowie, ale wyszły ujemne - czytając wczesniejsze
wypowiedzi na tym forum wiem że to nie świadczy o braku lamblii.
Słyszałam że wiarygodne testy można wykonać w pracowni
parazytologicznej (przy ul Pielęgniarek 6). Ponieważ nie znam tej
pracowni, bardzo prosze o opinie jak tam wychodzą testy.
Obserwuj wątek
    • rxrr Re: pracownia parazytologiczna Krakow opinie 11.09.20, 10:14
      Odradzam/nie polecam! Podejrzenie, że własnie dodatnie wyniki w tym labolatorium mogą być pomimo braku zakażenia. Jeżeli już wykonujesz tam testy spróbuj również sprawdzić przeciwciała IgM IgG IgA, aby potwierdzić zakażenie. Leki na lamblie są wysoce nie obojętne dla zdrowia.
      • tajnashii Re: pracownia parazytologiczna Krakow opinie 24.03.21, 12:29
        W moim przypadku badania na pasożyty w diagnostyce oraz w sanepidzie niestety nie wykryły zakażenia.... Natomiast pracownia diagnostyczna PARAMEDICAL (na pielęgniarek 6), którą polecił mi lekarz potwierdziła u mnie zakażenie. Dodatkowo wykonane w pracowni przeciwciała POTWIERDZIŁY wynik dodatni. Bardzo się cieszę, że zrobiłam tam badania bo w końcu mogłam podjąc skuteczne leczenie! Po przeprowadzonym leczeniu także wykonałam ponowne badanie sprawdzające także w tej pracowni i wyszło już ujemne! Fakt badanie nie jest tanie ale uważam, że warto!!! Prócz nowoczesnych metod diagnostycznych Pan doktor osobiście bada próbkę także manualnie m.in.pod mikroskopem może dlatego udało się w końcu potwierdzić u mnie zakażenie!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka