Dodaj do ulubionych

kurs dla sekretarek, asyatentek

04.12.09, 12:55
Hej,
Szukam bardzo dobrego dobrego(!)kursu w Warszawie dla sekretrek.
Głownie chodzi mi o kurs do ok 500 - 600 zł. Ale taki dobry, żebym
nie żałowała zainwestowanych pieniędzy. Chodzi mi głównie o
konkrety, a nie takie tam opowiastki o tym jak się robi makijaż.
Dzięki z góry.
Obserwuj wątek
      • mika99 Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 04.12.09, 16:11
        W nova jest kurs może nie super najwyższycb lotów, ale
        wykłada /przekazuje wiedzę/ wieloletnia asystentka zarówno w
        instytucjach panstwowych jak i prywatnych także duzo historii z
        zycia wzietych. Ja radzę nie robic kursu tylko zaczać od pracy
        recepcjonistki nabrać wprawy z załatwieniu tysiąca rzeczy naraz.
        Żeby być asystentka trzeba mieć przede wszytkim predyspozycje znać
        bardzo dobrze język polski plus obcy oraz komputer, ale na
        marginesie różnie z tym bywa wszystko zależy od branży i specyfiki
        firmy
        pozdr
        • nieadekwatna serdecznie odradzam Novą+ 05.12.09, 17:34
          chyba że chodzi tylko o papier, bo nauczyć raczej niewiele się tam da.
          Byłam, doświadczyłam na własnej skórze: ok. 10h obsługi komputera (Word i Excel, podstawowe opcje), jakieś 9h pisania bezwzrokowego (śmiech na sali), 6h prawa pracy (z komentarzem prowadzącego: i tak panie nic z tego nie zapamiętacie, więc gaszę światło, możecie sobie pospać) i na deser wspomniana pani asystentka. Ta ostatnia rzeczywiście zrobiła na mnie duże wrażenie, bo w życiu nie przyszło by mi do glowy przy zupełnie obcych osobach krtytkować moich przełożonych, obgadywać współpracowników i wieszać psy na kooperantach, których to wspomniana pani angażowała do konferencji, które organizowała z ramienia swojego obecnego pracodawcy. Pożytek z tego był li tylko taki, że kiedy pani zgłosiła się do mojego szefa, chcąc zwerbować go do udziału w konferencji, została spławiona z prędkością światła, a wieść o jej "profesjonalizmie" rozniosła się szeroko.
          Morał? MZ tego zawodu nie da się nauczyć z książki, ze szkoły czy z cudzych opowieści. Oczywiście dobrze jest znać język obcy, obsługe komputera, o swobodnym posługiwaniu się poprawną polszczyzną nie wspominając, jednak ostatecznie człowiek i tak "dociera się" na polu bitwy, czyli na w.w. stanowisku. Pomijając już zupełnie fakt, że z każdym kolejnym szefem praca wygląda inaczej i z każdym trzeba się od nowa "zgrywać". Wymaga to elastyczności, żelaznych nerwów i dużo pokory, o czymś a la szósty zmysł nie zapominając - acz kiedy już się uda - satysfakcja jest ogromna.
    • gosiaaa.2 Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 05.01.10, 09:48
      Słuchajcie,

Znalazłam w końcu coś takiego
      www.gowork.pl/programy_promocyjne,17
      Wklejam fragment:
      Praktyka obejmuje 3 moduły warsztatowe:

• komputeryzacji pracy biurowej,
      • ćwiczenia z dokumentacją i pismami biurowymi,
      • konwersatorium językowe + tworzenie pism i korespondencji
      biurowej.

Nabyte umiejętności praktyczne:

• obsługa urządzeń biurowych,
      • umiejętność pracy w Excelu, Wordzie oraz tworzenia bazy
      danych w Access,
      • obsługa poczty elektronicznej i notesu menedżerskiego,
      • przygotowanie pism, korespondencji, przesyłek kurierskich,
      • przygotowanie i uzupełnianie dokumentacji biurowej,
      • porozumiewanie się w języku angielskim w sytuacjach
      bieżących pracy w biurze (stopień komunikatywny )
      • porozumiewanie się w języku angielskim w obszarze kontaktu
      bezpośredniego i telefonicznego z kontrahentem, klientem, gościem
      (stopień komunikatywny )
      • obsługa pisemnej korespondencji w języku polskim i
      angielskim.

Wydaje się całkiem ,całkiem i dość konkretnie. Ale zobaczymy. Robią
      w 7 miastach. Jak się już na coś zdecyduję, to dam znać, jak było.
      Czołem!
    • marta.tp Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 11.01.10, 12:13
      A co myslicie o tych dwóch kursach?

www.szkoleniadlasekretarek.pl/?q=node/221
      www.portaldlasekretarek.pl/13,twoja-kariera/szkolenia,36/english-for-secretaries-and-personal-assistants-
      angielski-w-pracy-profesjonalnej-sekretarki-asystentki

Wydają się ciekawe..może któraś z Was była?
    • gadziulinka Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 11.01.10, 15:00
      Ja za tydzien jade na to:
      www.ocesia.edu.pl/szkolenie155_profesjonalna_asystentka_sekretarka
      Co prawda nie bardzo wiem po co, bo nie sadze, zebym dowiedziala sie
      czegos, czego juz nie wiem, ale moze liczy sie posiadanie papierka,
      skoro mnie szefostwo tam wysyla :) No nic, pojade i zobacze :)
    • kam_yk85 Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 12.05.10, 08:00
      Polecam kurs asystencko-sekretarski w GoWork. Byłam na tym kursie z koleżanką
      miesiąc temu. Podobała mi się prowadząca, która ma duże doświadczenie w tym
      zawodzie i wie co mówi. Poza tym kurs jest z angielskim, więc można trochę
      poćwiczyć. Jak dla mnie trochę za mało godzin, bo było 25 a powinno być ze 30.
      Ale przynajmniej cenowo jest O.K. - zapłaciłam 299 zł.
    • adresnieprawidlowy Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 02.11.10, 13:03
      Możesz wejść sobie na stronę mayagency tam jest szkolenie, które się nazywa "prawa ręka szefa" to jest właśnie kurs dla asystentek/sekretarek. Jak się zachowywać, jak dbać o wizerunek firmy i szefa jak radzić sobie ze stresem itd. Więcej info znajdziesz na stronie.
    • mojewariactwo Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 02.11.10, 13:39
      byłam niedawno na szkoleniu dofinansowywanym z unii angielski w pracy profesjonalnej asystentki - szkolenie ciekawe i podszkolisz ang. a najlepiej polecam internetowe wydanie inforu "sekretariat" masz wgląd w całe archiwum i duzo się można mądrych rzeczy nauczyć.
    • only-mateo Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 16.11.10, 09:55
      Wprawdzie nie w Warszawie ale w Krakowie ale za to mają świetne szkolenia (znajoma była i bardzo zachwalała). Super miejsce i wyjątkowa cena:
      www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/profesjonalna-asystentka-sekretarka-limitowana-edycja-2010-11-18.html
    • 35nika Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 28.07.12, 10:12
      ODRADZAM KURSY GoWork.
      Kursy asystencko-sekretarskie z j. angielskim (ja bylam na takim) niczego nie wnoszą, nic się nie da nauczyć, ponieważ non stop piszę się w wordzie, nie pracuje ani ciut ciut w exelu (a ten wydaje mi się rzadziej przez nas stosowany i dobrze byłoby się go nauczyć, tak uważam), poro mówiło się o prawie pracy, ale to nadaje się do kursu dla kadrowych a nie dla sekretarek i asystentek. Poza wymienieniem cech dobrej recepcjonistki i asystentki, prawie pracy i zabawą w wordzie (przepisywanie zwykłego tekstu) i poza oglądaniem filmu z lat 90-tych o sztuce profesjonalnego makijażu (przeznaczonego na kurs wizażu) nic więcej się nie dowiedziałam. A szkoda. Szkoła jest niesłowna, odwołuje zajęcia nie powiadamiając w odpowiednim terminie, zajęcia u mnie miały trwać od 17 do 21.45 zaczynały się o 17.00 a kończyły 0 20.00 (najpóźniej; w tym była jeszcze przerwa ok 20 minut). Na końcu pojawił się problem z otrzymaniem zaświadczenia i certyfikatu, na który czekam od 30 czerwca a oni mnie pięknie (i bardzo miłym głosem przez słuchawkę tel. zbywają).
    • dagmara_87 Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 21.02.13, 08:38
      Ja też przeszłam kurs w Goworku. Był stosunkowo niedrogi, ale poziom wysoki. Wcześniej myślałam, że mam duże pojęcie o byciu sekretarką, jednak kurs mi uświadomił, że miałam dość duże braki, które już zostały uzupełnione :) Polecam wszystkim!
    • key_b Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 14.03.13, 01:52
      Polecam gorąco kurs dla sekretarek w Goworku ;) Świetnie przeprowadzony, fajna atmosfera, wysoki poziom. Dodatkowym plusem jest to, że skupiony on jest na języku angielskim, a wiec można go sobie nieźle doszlifować ;) Pozdrawiam!
        • bozenkajola Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 24.06.14, 18:49
          Kiedyś brałam udział w szkoleniu prowadzonym przez trenerów z HPR Group, zajęcia miały charakter warsztatów: pracowaliśmy w grupach, występowaliśmy w scenkach, prowadziliśmy dyskusje, w których dzieliliśmy się własnym doświadczeniem do tego materiały otrzymane szkoleniowe, które można wykorzystać w pracy. Z tego co wiem we wrześniu organizują kolejne szkolenie profesjonalna sekretarka/asystentka info na www.hprgroup.pl/szkolenia/szkolenia-otwarte/24-programy-szkole%C5%84/97-profesjonalna-sekretarka-asystentka
    • lorelei1990 Re: kurs dla sekretarek, asyatentek 30.05.14, 11:32
      Hej,
      gdyby ktoś był dzisiaj zainteresowany to w Lublinie jest ciekawy kurs na asystentkę. W programie między innymi
      - poznanie technik skutecznej organizacji biura,
      - nabycie umiejętności z zakresu obsługi klienta najwyższych standardów,
      - radzenie sobie w sytuacjach trudnych,
      - zdobycie umiejętności profesjonalnego reprezentowania firmy przy pomocy własnego wizerunku,
      - poznanie zasad tworzenia profesjonalnego makijażu biznesowego.

Więcej info na: cs.unlimitedgroup.pl/szkolenie,content,49,profesjonalna-asystentka-360.html,
      www.facebook.com/events/645264695508733/?ref=5
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka