Dodaj do ulubionych

asystentka zarządu - możliwości awansu?

16.09.10, 22:12
Jakie możliwości awansu ma asystentka zarządu w firmie? to stanowisko do tej pory kojarzyło mi się ze stanowiskiem sekretarskim, a przeglądając oferty pracy widzę, że wymagania są bardzo wysokie.
Obserwuj wątek
    • dodek-on-line Re: asystentka zarządu - możliwości awansu? 17.09.10, 00:18
      eko.eko napisała:

> Jakie możliwości awansu ma asystentka zarządu w firmie? to stanowisko do tej po
      > ry kojarzyło mi się ze stanowiskiem sekretarskim, a przeglądając oferty pracy w
      > idzę, że wymagania są bardzo wysokie.

Masz jak najbardziej trafne spostrzezenia: to stanowisko zwiazane jest z wysokimi wymaganiami, dosyc niska placa. Asystentka to wlasciwie taka sekretarka. W niektorych firmach tez nie mowi sie "sprzataczka" tylko "pracownik czyszczacy powierzchnie plaskie". Mozliwosci awansu asystentki zarzadu w 99 % sa zadne - przeciez nikt nie zrobi takiej paniusi dyrektorem czy ksiegowa... Jedyna nasuwajaca mi sie mozliwosc awansu to zostanie zona wlasciciela firmy, tudziez jego kochanka.
      • sweet_lisa Re: asystentka zarządu - możliwości awansu? 20.06.21, 09:38
        Z mojego doswiadczenia często zmiana stanowiska na Office Managera czy innego Kierownika i tak niewiele zmienia, chyba że dostaniesz do zarzadzania dużą strukturę i będą pod Tobą asystentki, recepcjonistki i specjalistki ds. administracji. Jeśli będzie tak, że będziesz Office Managerem a pod Tobą nie będzie nikogo, to i tak dalej będziesz "sprzątać". Tylko stanowisko fajniejsze. Jak będzie jedna osoba to już lepiej, ale pod jej nieobecność i tak wracasz do podawania kawki i wynoszenia kartonów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka