Dodaj do ulubionych

czy wy też musicie sprzątać???

14.07.05, 08:20
Ja muszę i to mnie upokarza. Nie tak wyobrażałam sobie moją pracę, gdy
kończyłam studia, nie tak...
A szef krestyn jeszcze mnie poucza gdzie jeszcze powinnam wyszorować szafy.
wyć mi się chce wtedy.
Obserwuj wątek
      • mia80 Re: czy wy też musicie sprzątać??? 16.07.05, 20:07
        Gdy proponowano mi tę pracę nie było mowy o sprzątaniu, i pewnego pięknego dnia
        on napomknął, że w wolnej chwili mam coś tam wytrzeć. Nie mogłam odmówić, bo
        straciłabym tę pracę. Zauważyłam, że nikt nie przyvchodzi tu sprzątać i wtedy
        stało się jasne...
        Straszne upokorzenie, nie zyczę nikomu....
        Nie wiem jak z nim o tym porozmawiać, w końcu zatrudnienie sprzątaczki na
        cztery godziny w tygodniu to żaden wydatek.
        • jaipur Re: czy wy też musicie sprzątać??? 01.09.05, 11:29
          musisz jasno i wyraznie powiedziec, ze czas pomyslec o firmie sprzatajacej-
          przygotowac oferty dla szefa, badz osoby ktora sie tym zajmuje.Dzialaj i nie
          daj wejsc sobie na glowe!bo jeszcze szef wpadnie na pomysl abys mu robila
          zakupy itd
          Mysle, ze pracujesz w malej firmie wiec chyba ta sprawe musisz zalatwic
          bezposrednio z szefem.Duzym bledem byl brak reakcji na poczatku- rozumiem , ze
          moglas bac sie stracic prace- ale jesli cos Cie upokarza nie warto tego
          ukrywac.Albo czas zmienic prace...
    • twitti Re: czy wy też musicie sprzątać??? 21.09.05, 11:29
      Ostatnio przyszla do nas taka pani...mala aluzje rzucila - ze moglybysmy troche
      posprzatac...Sprzatamy co tydzien, ale nie bede pucowac biura za marna kase bez
      umowy! Tak mnie to wkurza, ze nie dosc ze nie daja podwyzek, wykorzystuja
      biednych studentów to jeszcze wymagania maja!I do tego krzycza!Porazka!
    • brandy35 Re: czy wy też musicie sprzątać??? 22.09.05, 12:53
      U mnie tez nie było mody o sprzataniu, a teraz to nawet okna każą myć.
      OKROPNOŚC. Szukam innej pracy. Juz powiedziałam szefowi, że jak bedą szukać
      nowej to w ogłoszeniu powinno być :Szukam Sprzataczki ze znajomościa
      angielskiego do prowadzenia biura !
    • gosia_kka Re: czy wy też musicie sprzątać??? 24.04.06, 11:28
      Moja szefowa postawiła mi wczoraj na kiblu Tytan Kamień i Rdza! Domyśliłam się,
      że mam coś posprzątać. Wkurzyłam się, ale wyczyściłam kran. Chyba nie o kran
      chodziło, bo dziś znów to tam postawiła. Kurcze, czy też nie byłoby łatwiej
      powiedzieć o co jej chodzi? No i rzeczywiście wkurza mnie, że muszę robić takie
      rzeczy. Do niedawna sprzątała tu dziewczyna sprzątająca też w jej prywatnym
      domu. Odeszła, bo wychodzi za mąż. Moja szefowa od ok. 4 miesięcy szuka nowej,
      ale nikt jej nie odpowiada. No więc ja chyba muszę to robić. Taka jest niby
      porządnicka, a zostawia szklanki z herbatą. Ech...
    • seyahat Re: czy wy też musicie sprzątać??? 30.08.06, 12:22
      mój szef ogląda zakamarki w poszukiwaniu pajęczyn, woła mnie i pokazuje je
      palcem. Ogólnie jest pedantyczny do bólu. Ale firma jest mała, ten pedantyzm
      wydaje mi się nawet zabawny, atmosfera jest prawie rodzinna. Na początku
      pucowałam wszystko raz lub dwa razy w tygodniu, teraz już trochę odwlekam to w
      czasie ;) Kiedyś zorganizował "sobotę na sprzątanie biura", ja spryskiwałam okna
      płynem, szef wycierał do sucha (bo lubi). Czasem dopada mnie przygnębienie z
      powodu traktowania mnie jak sprzątaczki (i kucharki), ale ogólnie nie jest to
      jakaś tragedia. Tym bardziej, że przed podjęciem pracy coś wspominał o
      uprzątnięciu biura od czasu do czasu.
    • marghot Re: czy wy też musicie sprzątać??? 30.08.06, 12:41
      Nie mam takiego obowiązku.
      Na bieżąco każdy po sobie myje naczynia, można je też zostawić w kuchni - umyte
      zostaną pod koniec dnia przez firmę sprzątającą.
      Sprzątanie biura ma miejsce raz w tygodniu - też firma zewnętrzna.
      Czasem jednak przecieram monitor, telefon na swoim biurku.
    • marghot Re: czy wy też musicie sprzątać??? 30.08.06, 12:43
      mia80 napisała:

>> A szef krestyn jeszcze mnie poucza gdzie jeszcze powinnam wyszorować szafy.
      > wyć mi się chce wtedy.

Może kiedyś czegoś na czas nei przygotuj, nie napisz etc. Jeśli szef zapyta czy
      to i to zrobione, to powiedz, że nei , bo nie mailaś czasu, gdyż musialaś
      sprzątac biuro...
      oby poskutkowało
    • paulinek1 Re: czy wy też musicie sprzątać??? 13.10.06, 11:36
      TAK. niestety w mojej firmie nie ma zmywarki a tak się składa że spotkań mamy
      bardzo dużo. dodatkowo dyrektorzy nie zmywają po własnych kawach i herbatach
      (czasmi po jedzeniu) i oczywiscie JA muszę to zmywać.
      firma robi problemy z zakupem zmywarki wiec przestałam juz walczyc. po prostu
      wszyscy już wiedzą ze ONA to sprzątnie, zmyje itd. nienawidze tego a jeszcze
      bardziej nienawidze świn które nie sprzątają po sobie
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka