Dodaj do ulubionych

Co robicie w wolnym czasie?

22.08.06, 09:27
Jestem ciekawa jak wykorzystujecie czas wolny w pracy? Ja mam go mnóstwo i nie
wiem co mogłabym robić, to jest dla mnie krępujące, ciągle kręci sie koło mnie
dyrektor i prezes(bardzo spostrzegawczy!!) oraz pozostali pracownicy, a ja
siedzę bezczynnie( cos czytam albo buszuję w internecie)Taka sytuacja jest dla
mnie niezwyke uciązliwa....
Obserwuj wątek
    • marghot Re: Co robicie w wolnym czasie? 22.08.06, 09:41
      zaglądam na to forum :)
      przeglądam strony winiarskie - uwielbiam wino i staram się czytac o nim jak
      najwięcej (uprawa, odmiany itp)
      Szukam różnych interesujących mnie informacji; buszuje po Merlinie - jestem
      maniaczką książek.

A jeśli chcesz inaczej wykorzystać czas wolny, ale tak aby nikt nie mógł się
      przyczepić, to może ucz się słówek lub przeglądaj ćwiczenia językowe np. z
      zakresu biznesu czy takie specjalne dla asystentek/sekretarek - w końcu to
      doksztalcanie ;)
    • lilarose Re: Co robicie w wolnym czasie? 31.08.06, 12:33
      Surfuję po necie, czytam forum gazetowe, pisze i odbieram maile do znajomych,
      sciągam sobie zdjęcia, tapety i muzykę, wymyslam i piszę opowiadania, lub
      przepisuję swoje rękopisy na dyskietkę, czasem, gdy mi dopieką, szukam ogłoszeń
      o pracy dla mnie, koryguję swoje CV, pisze listy motywacyjne itp. Gdy wokół
      mnie kręci się duzo ludzi, z poważną miną i wielkim zaangazowaniem stukam w
      klawiaturę (np. pisząc maila do koleżanki), i w ogóle jestem baaardzo zajęta,
      jakby ktoś pytał (mam otwartych kilka rzeczy do zrobienia "na jutro", zrobione
      dawno temu)
      • 144iqania Re: Co robicie w wolnym czasie? 13.09.07, 11:18
        Mam to samo :) czasami zajmuję się pierdołami, których wykonanie zajmuje sporo
        czasu. Ale zazwyczaj muszę po prostu ściemniać, że nad czymś wysilam swój mózg
        :) Czy to nie dziwne, że szefostwo nie dostrzega, że w dużej mierze płacą komuś
        za układanie pasjansa? :)) Ech...
        Pozdrawiam
    • bella1978 Re: Co robicie w wolnym czasie? 13.09.07, 16:55
      Na szczescie siedze z biurkiem odwroconym od wszystkich (kazdy ma biurko tak
      zeby ekranu nie bylo widac, podejrzewam ze nie jeden zajmuje sie 'pasjansem'
      hehe), i czesto zdarzaja sie dni ze telefon nie dzwoni przez godzine, szef
      siedzi zamkniety w gabinecie, fax milczy jak zaklety, a wszystko zrobione juz
      'na wczoraj'... Nie bardzo lubie takie dni bo czas sie dluzy. Pisze bloga,
      maile, surfuje po necie. Wole jak mam zajecie a biuro pelne ludzi, niestety
      gdzie pracuje jest akurat sezon ogorkowy przez jeszcze kilka tygodni.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka