Dodaj do ulubionych

z grodu kraka vol.2.

15.09.10, 02:15
lekarz odpowiada solidarnie.
mam nadzieję, że takich finałów w sądzie będzie więcej. To nauczy niektórych - że pracuje się w normalnych warunkach...
Obserwuj wątek
    • igor14141 Re: z grodu kraka vol.2. 15.09.10, 16:07
      Co sie dzieje w tym KRAKOWIE?

Pięc osób w Krakowie w tym dwoje lekarzy dostało wyroki więzienia w zawieszeniu i grzywny za to ,że pomagali i dokonywali nielegalnych aborcji i brali za to pieńiądze.

Ciekawe jak by nie brali ,czy wyroki były by surowsze.

Klauzula sumienia nie jest w tym przypadku droga.

wiadomosci.wp.pl/kat,1025859,title,Zaplacil-za-aborcje-zony---jej-nie-powiedzial-ani-slowa,wid,12665354,wiadomosc_prasa.html
        • igor14141 Re: z grodu kraka vol.2. 15.09.10, 18:33
          slav:
          W pierwszym przypadku pacjentka lub jej małżonek nie przemówili do sumienia p dr. mimo wskazań do cesarskiego cięcia,p.dr. uznał ,że siłami natury poród będzie zgodny z jego "sumieniem"
          W drugim przypadku jak tanio sprzedaja ginekolodzy swoje "sumienie" w prywatnych gabinetach.W szpitalu taki bedzie najgłośniej gardłował o klauzuli sumienia.

Za samo wmówienie pacjentce ,że to inny zabieg niż aborcja , taki lekarz powinien mieć odebrane prawo wykonywania zawodu do końca życia.

A to jeden z komentarzy pod artykułem pisany przez lekarza:

Macie leczenie za darmo !
          ~lek.

wczoraj, 21:11

Jeszcze parę takich wyroków i będziecie w tyłek całować lekarza aby się wami zajął albo słono będziecie płacić za leczenie i wtedy Ż Ą D A Ć wielkiej medycyny! W szpitalach powiatowych już zostali głównie emeryci, zobaczymy za parę lat, bo nawet Białorusini nie chcą u nas pracować... może Chińczycy?
          • slav_ Re: z grodu kraka vol.2. 15.09.10, 19:17
            nadal nie widzę związku z instytucją klauzuli sumienia w rozumieniu ustawowym ale domyślam się że istnienie tego związku lub nie ma żadnego znaczenia dla piszących
            • aelithe Re: z grodu kraka vol.2. 15.09.10, 22:37
              w przypadku Igora nie
              chce ją zlikwidować jako katolskie narządzie
              nie przemawia do niego, że jest o ponad tysiąc lat starsza od chrześcijaństwa.
              każdy środek jest dobry by osiągnąć cel
              jak to mówił towarzysz Jagoda - pokaż człowieka, a paragraf znajdę.
              • igor14141 Re: z grodu kraka vol.2. 15.09.10, 23:01
                elithe napisał:

> w przypadku Igora nie
                > chce ją zlikwidować jako katolskie narządzie
                > nie przemawia do niego, że jest o ponad tysiąc lat starsza od chrześcijaństwa.
                > każdy środek jest dobry by osiągnąć cel
                > jak to mówił towarzysz Jagoda - pokaż człowieka, a paragraf znajdę.

A cóż to igor chce likwidować? Udowadniam tylko jakimi hipokrytami są lekarze!

• loraphenus Re: z grodu kraka vol.2. 15.09.10, 23:16
                  najpierw igoreczek musi zmienić pieluszkę - bo w demencyi starczej się zanieczyścił, to najpierw niech igoreczek infantyleczek sobie udowodni.

a potem niech sobie udowodni, że jednak tabletki trzeba wziąć, bo z pamięcią coraz gorzej i objawy wytwórcze się pojawiają.

jedyne co igoreczek udowodnił, że z rozumem i inteligencją to u niego słabiutko, ale czegoż tu od igoreczka oczekiwać.
                    • oby.watel Re:Zaczyna się 15.09.10, 23:39
                      To objawy delirium tremens. Nie potrafił się odnaleźć wśród obcych. A jeszcze musi im usługiwać. I być grzeczny, bo Go odeślą do mamusi. No to na forum pręży chude muskuły i udowadnia, że rzucił ziemię skąd ród, ale kultury żaden Szwab Go nie nauczy.
                      • cccykoria Re:Zaczyna się 15.09.10, 23:46
                        oby.watel napisał:

> To objawy delirium tremens. Nie potrafił się odnaleźć wśród obcych. A jeszcze
                        > musi im usługiwać. I być grzeczny, bo Go odeślą do mamusi. No to na forum pręży
                        > chude muskuły i udowadnia, że rzucił ziemię skąd ród, ale kultury żaden Szwab
                        > Go nie nauczy.
                        >

Racja:-)
      • loraphenus Re: z grodu kraka vol.2. 15.09.10, 22:40
        idolko. Nie od dziś wiadomo, że
        nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
        Samo posiadanie umiejętności składania literek przez tak zacną osobowość to już wyczyn.

jak jest się idolką to lepiej milczeć, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
          • loraphenus Re: z grodu kraka vol.2. 15.09.10, 23:14
            oby.watel napisał:

> Jak to dobrze, że Ty umiesz doskonale czytać i pisać, dzięki temu zakładasz dwa
            > wątki o tym samym, ale z innym komentarzem i tytułem. Nie każdy tak potrafi.
            >
            jejku, już od wineczka za 3,20 złotego wzrok się psuje. cóż to będzie, jak nasza ludowa milicja obywatelska przestanie w wyniku zachorzenia spiski tropić, albo okna przeglądarek pomyli.

w każdym wypadku do doktora pójść będzie musiała. A to do okulisty -a to do hepatologa.

nie nadymajże się tak , funkcjonariuszu obywatelskiej milicyi, bo jeszcze żyłeczka pęknie w pupce lub w oczku i do doktora będzie trzeba pójść, nie resortowego.

a i forum od braku szukania spisków zubożeje.
            • loraphenus mylis zmnie z kimś. 15.09.10, 23:36
              ja nie jestem Tobą, by przepijać zasiłek socjalny na który składają sięciężko pracujący polscy podatnicy.

i nie noszę gumofilców i łańcucha z tombaku. Przestań w końcu pić, nie jestem Tobą.

leczenie alkoholizmu jest na koszt podatników. Skorzystaj.
              • oby.watel Re: mylis zmnie z kimś. 15.09.10, 23:42
                Masz rację. W Polsce leczenie alkoholizmu jest na koszt podatników. A w Niemczech leczenie urojeń polskich lekarzy nie? Podaj konto, to podeślę Ci trochę kasy. I pospiesz się, bo Ci się nasila.
                • loraphenus Re: mylis zmnie z kimś. 16.09.10, 00:00
                  Żabeczku, znowu masz zespól abstynencyjny i mnie mylisz z kimś. Ja nie mam psychozy. To nie ja słyszę i widzę prześladujące mnie krzyże. To nie mnie osaczają krucyfikse. To nie ja czapkuje się w opiece, wchodząc tam nisko w gumofilcach- by dostać zasiłek na kolejnego jabola.

nie mam też urojeń wielkościowych. Ten zasiłek socjalny, który przepijasz pijąc jabole - wypłacany z podatków uczciwych obywateli - powinieneś przeznaczyć na leki.
                  Dzięki chrześcijańskiemu miłosierdziu - podatnicy finansują obywatelskiej hołocie leczenie.

dlaczego wiec znów pijesz, znów pogrążasz się w urojeniach?
                  bo to polscy obywatele składają się na leczenie hołoty chlejącej jabole i widzącej zagrożenie w krucyfiksach.

Zdejmij gumofilce i policz, przeciwpsychotyka kupisz za 3,20PLN dzięki chrześcijańskiej wartości pomocy słabszym obywatelom.
    • aelithe Re: z grodu kraka vol.2. 15.09.10, 23:02
      loraphen
      o zagrożeniu związanym z kontraktami ja mówiłem kolegom w 1999 roku ; raczej byłem wzięty za dziwaka, który szuka dziury w całym.
      wszyscy cieszyli się, że zostanie zus w ich rękach
      bo oc kosztuje tylko 200 złotych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka