Dodaj do ulubionych

Patologia w szpitalu

02.12.10, 19:26
Witam,

Pare tygodni temu zostalem mocno pobity zawieziono mnie do szpitala. Tam zrobiono tomografie i podano mi dziwny zastrzyk. Zaraz po nim dostalem drgawek w rece nie do opanowania. Takie padaczkowe ruchy, na chwile tez zemdlalem. Pozniej saniteriusze zabrali mnie do windy zawiezc do sali na obserwacyjna. To co sie pozniej stalo wlasnie sobie przypomnialem. Ten dziwny zastrzyk wprowadzil mnie w dziwny stan eufori. Czulem sie tak ze kazda mysl jaka mi przyszla do glowy w zwiazku z zadanym pytaniem od razu to mowielem. Nie dalo sie sklamac, nawet nie chcialem klamac wtedy. Zawieziono mnie do windy ktora zatrzymali pomiedzy pietrami. Zadawano mi najrozniejsze pytanie o zajscie pobicia mnie, czy naprawde bylem pobity, kto mie pobil czy ja zaczolem ipt. To nie bylo by takie straszne gdyby nie to co nastopilo pozniej.

Nastepne pytania byly o zycie osobiste i o intymne, jak uprawiam sex z kim, jak czesto, czy biore dopolacze jak to po nich jest (zaznaczam ze nigdy nie bralem narkotykow). Duzo intymnych i ponizajacych pytan ktorych tutaj nie przytocze. Wypytywanie o zarobki, ile mam pieniedzy na koncie, piny do kart, hasla na email. Proba sprowokowania do udezenia jednego z nich poprzez machanie pisciami przed moja twarza jak lezalem na noszach, przykladanie piesci do mojej glowy ( ktora byla cala skopana przez zajscie przed). Wyzywanie, grozenie ze wszystko co teraz powiem powiedza mojej rodzinie itp. Ze wrocimy na przyjecie i pozmieniaja papiery, ze zaraz wezma mnie na operacje brzucha, jak ja mialem tylko glowe pobita. Ze teraz to oni moga mi wszystko zrobic bo jestem na ich lasce, jeden chial sie mnie pozbyc i napisac ze to z powodu pobicia. Nasmiewanie sie ze i tak nie bede pamietal i nic z tym nie zrobie. Ze takie rzeczy to oni nie pierwszy raz robia.

No to teraz sobie przypomnialem. Czuje sie strasznie z tym i nie wiem co zrobic. Po glowie chodza mi najokropniejsze rzeczy.

Pytanie co moge zrobic? Wykonac test na krew na wykrycie takiej substancji? Pojsc na policje, do gazet? Problem ze to bedzie ich slowo przeciw mojemu.

Anonim
Obserwuj wątek
        • off-sik Re: a tak poza tym 03.12.10, 20:03
          ag-ek napisał:

> I co tylko dlatego ze to jest nieprawdopodobne to nie nie znaczy ze nie prawdzi
          > we.

sie zgadza! i dlatego nic tu po policji, potrzeba tutaj specow od achiwum X
          ...zostales najpewniej inwigilowany przez kosmitow!

wspolczuje: dostac po mordzie i jeszcze taka inwigilacja
    • feldscher CIA 03.12.10, 07:57
      ag-ek napisał:
      > Ten dziwny zastrzyk wprowadzil mnie w d
      > ziwny stan eufori. Czulem sie tak ze kazda mysl jaka mi przyszla do glowy w zwi
      > azku z zadanym pytaniem od razu to mowielem. Nie dalo sie sklamac, nawet nie ch
      > cialem klamac wtedy.

Koniecznie dowiedz się co to za zastrzyk. Amerykanie zapłacą za ten polski wynalazek miliony albo i miliardy. Nie będą musieli torturować terrorystów, praw człowieka łamać.
      A te nagłówki w gazetach "POLSCY SANITARIUSZE ODKRYLI SPOSOB NA PRAWDOMOWNOŚĆ." Dzięki temu uszczelni się wyciek pieniędzy z NFZ, bo dyrektorzy szpitali będa obowiązkowo przyjmowali tabletki prawdy, fiskusa nikt nie oszuka, nie będzie zdrad małżeńskich itd. No idealny świat bez kłamstwa będzie, Atlantyda Bis.
      • oby.watel Re: CIA 03.12.10, 10:29
        Pentotal sodu, substancja pochodna kwasu barbiturowego, to - zdaniem agentów FBI - znakomity lek na ich kłopoty z mało rozmownymi terrorystami. Relaksuje, tumani, rozśmiesza, a w końcu otwiera usta największym twardzielom, którzy w innych warunkach są w stanie znieść nawet najcięższe tortury.
        • skaranieboskie ReTo ciekawe 03.12.10, 10:49
          bo moja babcia,a zupełnie nie tak dawno mama,po upadku bez utraty przytomności ,ale z uszkodzeniem głowy.Po otrzymaniu zastrzyku w szpitalu odczuwały dokładnie to samo,tak wynika z ich opowiadań,dla mnie obserwatora tez nie było to miłe uczucie.więc mnie wyproszono,o tym co dzialo się potem wiem z opowiedań poszkodowanej ,brzmią podobnie do słów z głównego wątku.Ciekawe jaki zastrzyk powoduje,te dziwne reakcje/
        • snajper55 Re: CIA 03.12.10, 11:40
          oby.watel napisał:

> Pentotal sodu, substancja pochodna kwasu barbiturowego, to - zdaniem agentów
          > FBI - znakomity lek na ich kłopoty z mało rozmownymi terrorystami. Relaksuje,
          > tumani, rozśmiesza, a w końcu otwiera usta największym twardzielom, którzy w in
          > nych warunkach są w stanie znieść nawet najcięższe tortury.

Widocznie tych terrorystów to już tylko dla własnej przyjemności torturują, sadysty jedne.

S.
          • feldscher Re: CIA 03.12.10, 12:17
            Żadne serum prawdy nie istnieje i prawdopodobnie nie będzie takiej substancji nigdy.
            Już starożytni Rzymianie mawiali "in vino veritas". Zamiast wina może być marycha, opium, skopolamina i wiele innych substancji psychoaktywnych, które "rozwiązują język", ale nie gwarantują mówienia prawdy.

W stanach urazowych podaje się często tzw. słabe opiaty np. tramadol. Daje on nierzadko opisane w pierwszym poście objawy tj. oszołomienie, euforię, drgawki też bywają. Nawet metamizol sodu znany jako pyralgina, podany dożylnie w dawce 5ml może dawać stany euforyczne.
            Pewnie temat założył jakiś lekarz "dla jaj" :))
        • marcinoit Re: CIA 03.12.10, 12:49
          oby.watel napisał:

> [i]Pentotal sodu, substancja pochodna kwasu barbiturowego, to - zdaniem agentów
          > FBI - znakomity lek na ich kłopoty z mało rozmownymi terrorystami......
          a to sobie chlopaki pogadali :D jak ges z prosieciem.
          • studmw Re: CIA 03.12.10, 17:00
            Wy sie smiejecie a tu sie petla zaczyna zaciesniac, najpierw ag-ek, pozniej skaranieboskie i juz mamy 2 doniesienia o takich praktykach w polskich szpitalach w ciagu zaledwie 1 dnia na forum na ktorym wypowiada sie moze z 10 osob. Zgodnie z obywatelska matematyka daje nam to niepodwazalny dowod na to ze codziennie w (przynajmniej, a ilu sie boi przyznac przeciez? albo ilu tego nie przezylo) 20% polskich szpitali dochodzi do odurzania narkotykami, upokarzania i wyludzania danych poufnych od pacjentow.

Zupelnie powaznie ag-ek, sprawa nadaje sie do prokuratury, idz na policje i zglos to dokladnie tak jak nam opowiedziales. Pozdrawiam!
            • oby.watel Re: CIA 03.12.10, 17:28
              Wybacz, że się wtrącę, ale muszę małe sprostowanie. To nie jest obywatelska matematyka. To jest matematyka lekarska. To według niej zarabiający jałmużnę lekarz żyje tylko dzięki temu, że przyjmuje.

Z drugiej strony jestem pełen podziwu dla postawy tych kilku udzielających się tu lekarzy. Niewątpliwie jest to kwiat polskiej medycyny.
              • feldscher Re: CIA 03.12.10, 18:23
                Ob. jesteś na poziomie krowy pierwotnej. Ryczysz na forach, bo trawa ci nie smakuje, pastwisko nie takie, pogoda zła.
                Walisz po lekarzach, po duchownych, po politykach. Kiedyś takie teksty się słyszało od taksówkarzy, teraz w necie bywają.
                • oby.watel Re: CIA 03.12.10, 18:42
                  O wybaczenie pokornie proszę. Walę po lekarzach, po duchownych, po politykach, bo nie dostaję codziennie SMS-em wytycznych kogo kochać, z kim się bić, z kim widywać i jak żyć. Ale jak wskażesz kilka przykładowych postów na właściwym, lekarskim poziomie, to się dowiem.
              • aelithe Re: CIA 04.12.10, 21:36
                co do zarabiających jałmużne
                w irlandii obniżono maksymalne dochody konsultantów za podstawową pracę
                wynoszę oe obecnie tylko 282 tysiące rocznie
            • feldscher Re: CIA 03.12.10, 18:18
              studmw napisał:
              > Zupelnie powaznie ag-ek, sprawa nadaje sie do prokuratury, idz na policje i zgl
              > os to dokladnie tak jak nam opowiedziales.

Nie podpuszczaj, bo może byc tak, jak z dr Barbarą Makowską, sanitariuszem i kierowcą :(
              www.teleman.pl/prog-18164094-wezwanie.html
      • off-sik Re: CIA 03.12.10, 20:06
        feldscher napisał:

> ag-ek napisał:
        > > Ten dziwny zastrzyk wprowadzil mnie w d
        > > ziwny stan eufori. Czulem sie tak ze kazda mysl jaka mi przyszla do glowy
        > w zwi
        > > azku z zadanym pytaniem od razu to mowielem. Nie dalo sie sklamac, nawet
        > nie ch
        > > cialem klamac wtedy.
        >
        > Koniecznie dowiedz się co to za zastrzyk. Amerykanie zapłacą za ten polski wyna
        > lazek miliony albo i miliardy. Nie będą musieli torturować terrorystów, praw cz
        > łowieka łamać.
        > A te nagłówki w gazetach "POLSCY SANITARIUSZE ODKRYLI SPOSOB NA PRAWDOMOWNOŚĆ."
        > Dzięki temu uszczelni się wyciek pieniędzy z NFZ, bo dyrektorzy szpitali będa
        > obowiązkowo przyjmowali tabletki prawdy, fiskusa nikt nie oszuka, nie będzie zd
        > rad małżeńskich itd. No idealny świat bez kłamstwa będzie, Atlantyda Bis.

polscy sanitariusze, pawulon... wszystko jasne:D
      • ola.42 loża szyderców 10.02.11, 13:40
        czytając wypowiedzi odnoszę wrazenie ,że gdyby ktos opisał wcześniej na forum łódzkie pogotowie i pavulon tez padłoby pytanie czy" w domu wszyscy zdrowi" bo pewne historie wydają się nieprawdopodobne a jednak miały miejsce ;
        • off-sik Re: loża szyderców 11.02.11, 00:54
          ola.42 napisała:

> czytając wypowiedzi odnoszę wrazenie ,że gdyby ktos opisał wcześniej na forum
          > łódzkie pogotowie i pavulon tez padłoby pytanie czy" w domu wszyscy zdrowi" bo
          > pewne historie wydają się nieprawdopodobne a jednak miały miejsce ;

jestem pelen wyrozumialosci dla kobiet w wieku preklimakteryjnym,
          ale, o 42-letnia olu, kosmici naprawde nieczesto laduja w Lomiankach...
      • off-sik Re: Patologia w szpitalu 11.02.11, 00:56
        ostrzeszowianka napisała:

> Bardzo proszę o szybki kontakt na pocztę email

czyzby do CBA dolaczyl teraz IPN?
        jakiez to sluszne scigac "lekarskie" zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu!
    • agulha Re: Patologia w szpitalu 13.01.11, 22:54
      Jedna z hipotez, która mi się nasuwa, to napad padaczkowy u ag-ek, spowodowany urazem głowy. I zapewne obecnością pewnej substancji we krwi, ale takiej podawanej zwykle doustnie. Być może był to napad częściowy prosty (ruchowy), który potem przeszedł w częściowy złożony, stąd te dziwaczne wspomnienia.
      • off-sik Re: Patologia w szpitalu 11.02.11, 00:59
        agulha napisała:

> Jedna z hipotez, która mi się nasuwa, to napad padaczkowy u ag-ek, spowodowany
        > urazem głowy. I zapewne obecnością pewnej substancji we krwi, ale takiej podawa
        > nej zwykle doustnie. Być może był to napad częściowy prosty (ruchowy), który po
        > tem przeszedł w częściowy złożony, stąd te dziwaczne wspomnienia.

hipoteza calkowicie bledna!
        kazdemu trzezwo myslacemu patriocie, ktoremu nikt nie wmowi, ze czarne to czarne,
        a biale to biale, jawi sie jako oczywista oczywistosc bezmiar lekarskiej zbrodni!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka