Dodaj do ulubionych

Ubezpieczenie medyczne przez mBank?

18.02.11, 19:49
Czy ktoś korzysta już z ubezpieczenia oferowanego przez mBank i Allianz? Zanim się zdecyduję (albo nie) chciałabym wiedzieć, jak to wygląda w praktyce.
Obserwuj wątek
  • ayanami01 Re: Ubezpieczenie medyczne przez mBank? 09.05.11, 12:39
   Usługa dobra dla ludzi z dużą cierpliwością. Najpierw dzwoniąc na infolinię czekasz 10-15 min. na połączenie z konsultantem (dlatego do kwoty ubezpieczenia proszę sobie jeszcze liczyć koszty połączeń telefonicznych), następnie czekasz (czasem kilka godzin) na SMS z podaną datą i godziną wizyty. I tu musisz być w pogotowiu, bo wizyta może być nawet 1,5 godziny po otrzymaniu SMS, więc pędem do lekarza.
   Na koniec w przychodni za każdym razem (przed każdą osobną wizytą i każdym jednym badaniem) pani z rejestracji musi potwierdzić telefonicznie (sic!) czy usługa mieści się w warunkach ubezpieczenia (długość oczekiwania na połączenie z infolinią - patrz wyżej), jakby nie można było tego zweryfikować umawiając osobę na wizytę.
   Ale i tak jest lepiej niż 2-miesięczne terminy w publicznej przychodni, czy stanie o godz. 6:30 do rejestracji wraz z tłumem roszczeniowych staruszków.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka