Dodaj do ulubionych

bardzo powazny problem. pt. ale dlaczego.

22.02.11, 10:10
no powiedzcie mi daczego latacie w tych tam cholernych drewniakach???
bo rozumiem ze w takich adkach albo innych vansach
bardzo wygodnych...no ale po calym dniu pracy to moga nogi eeee....cadzic, choc zapewne szanownemu gremium nie cadza! bron Boze nic wam nie suponuje!
ale np... jakbyscie takie o szanowne Panie Doktorki takie zalozyly jakies glany n. dr. martensa albo inne buty na np. platformach, ale blagam nie szpile!!! to byloby efetowne, nietuzinkowe, nieszablonowe...
a Panowie plci uznanej za brzydsza choc sama nie wiem dlaczemu...jakies jezuski, japonki albo inne juniorki..
nie daloby sie? :D
dzisiaj niestety musialam IP zeby dziecie nawodnic:( no nie dalo sie samemu wiem mea kulpa musialm budzet nfz naruszyc i dzieciaka zestersowac i siebie.
..i co mi zansela to Wy stadami na izbie i na abarotke z wozkami tych pacjentow do windy! te wozki tez by sie przydalo naoliwic... a pokoj zabiegowy musielim opuscic bo 7 innych po nas przyjechalo na nawodnienie...jakas epidemia czy cos.
no wiec?
to jest jakies rozporzadzenie ministra czy jak?
i oszczegam..jak mi ktory wyjedzie z tekstem ze troluje to ubije! rzondam powaznych odpowiedzi!!!:D
p.s. jakby tu zagladal obywatel ktory zwal siebie kiedys lukumonem pewno dla Pan Dochtorek kazal obowiazkowo szpilki wkleic..ale mysle ze tego by nie przezyly ani Panie Dochtorki ani pacjenci:D:D
p.s. chcialam wam przykladowe obuwie powklejac ale mi tu krzyczy ze spam wykrylo. tez cos! ja i spam! phi!!
p.p.s wszystkie bledy som zamierzone...:->
Obserwuj wątek
    • andrzejekk Re: bardzo powazny problem. pt. ale dlaczego. 22.02.11, 16:09
      Ja w pracy chodzę w, jak to określiłaś, "adkach albo innych vansach". I nogi mi nie śmierdzą - wystarczy je regularnie myć, codziennie zmieniać skarpetki i jest super.
      A dlaczego chodzę w tym a nie innym rodzaju obuwia? No jest MI w nim wygodnie. I nikomu nic do tego.
        • young_doc Re: bardzo powazny problem. pt. ale dlaczego. 22.02.11, 19:31
          Jeśli nie wiadomo o co chodzi...

Kodeks Pracy
          Art. 237. § 1. Pracodawca jest obowiązany dostarczyć pracownikowi nieodpłatnie odzież i
          obuwie robocze, spełniające wymagania określone w Polskich Normach

A teraz znajdź proszę różnicę między tymi dwoma obrazkami
          www.drewniaki.com.pl/Drewniaki_meskie-k4-0-3-default.html
          www.obuwie-zdrowotne.pl/index.php?p=produkty&kategoria=6
          P. S. To jeszcze nic - kiedyś pracowałem w stacji Pogotowia Ratunkowego gdzie dyrekcja z niesłychanie specyficznym poczuciem humoru wydała drewniaki zespołom wyjazdowym w charakterze obuwia roboczego. To był jakoś grudzień czy podobna pora roku... Serio serio.
          • pszczolaasia Re: bardzo powazny problem. pt. ale dlaczego. 22.02.11, 19:58
            te dwa pierwsze z obuwia medycznego sa cichsze?:D

> P. S. To jeszcze nic - kiedyś pracowałem w stacji Pogotowia Ratunkowego gdzie d
            > yrekcja z niesłychanie specyficznym poczuciem humoru wydała drewniaki zespołom
            > wyjazdowym w charakterze obuwia roboczego. To był jakoś grudzień czy podobna po
            > ra roku... Serio serio.
            >

jaja sobie robisz prawda? powiedz ze drzesz ze mnie łachy:D

p.s. ja tam w sumie to chcialam podziekowac personelowi gdynskiego szpitala pck za obsluge..moja corka po przyjsciu do domu nalepila na lozko wszytskie naklejki jakie od przemilych pan dostala. wielki szacun dla Was ludziska za to co tam widzialam.
            jest jakas epidemia normalnie.
            no i wiem ze to szalenie niepopularne co tu teraz mowie ale mam to w miejscu gdzie plecy koncza swoja szlachetna nazwe. i wiem ze mnie zienawidzicie bo wam popsuje statystyke ale to tez mam w odwloku:D
            na dowidzenia oczywiscie Paniom podziekowalismy. nawet moja corka wyryczala dzie.e.e.ku.uuje;0 chyba z radosci ze wychodzi ale mysle ze nie badzmy drobiazgowi;)
            • young_doc Re: bardzo powazny problem. pt. ale dlaczego. 22.02.11, 20:18
              Owszem, są ciche, ponieważ podeszwa nie jest z drewna tylko z jakiegoś rodzaju tworzywa sztucznego. Ostatnio zresztą bardzo popularne są tzw. crocsy - spróbuj nimi pohałasować o podłogę! niestety są zbyt drogie jako obuwie służbowe i trzeba je kupić sobie prywatnie, Nie dziwię się że salowe sobie odpuszczą wydawanie ekstra dwóch stów.

A co robienia sobie jaj - to przyznaj szczerze, kto w tym wątku zaczął pierwszy?

Dziękuje za wszystkie miłe słowa i pozdrawiam!
              • pszczolaasia Re: bardzo powazny problem. pt. ale dlaczego. 22.02.11, 21:32
                az polecialam sprawdzic co to kroksy sa...fakt w tych nie poszalejesz:D no i trza przyznac wybiliscie polowie "niewdziecznych pacjentuchow" ostatnie argumetny- halsujecie, klapiecie! rouzmiem ze dyrekcja nie moze na to pozwolic! wcale sie nie dziwie..nie mozna sie poddawac! never!!!
                no ja przeciez sobie robie jaja prawie zawsze nieustannie:)
                joł..ide sobie zapuscic siostre jacky. kocham jom na rowni z hałsem:D a potem lulu..musze odespac halasy na IP:D
        • andrzejekk Re: bardzo powazny problem. pt. ale dlaczego. 22.02.11, 20:26
          W klapkach latają wszędzie, co kto lubi. Ja wolę pełne buty, z kilku względów - są wygodniejsze niz klapki czy drewniaki, jak się pacjentowi uleje to wolę mieć obryzgane buty niż skarpetki :P No i wizualnie wolę buty niż drewaniaki/klapki, choć ten argument jest najmniej ważny.

PS. No i nie jestem ponury :P
          • pszczolaasia Re: bardzo powazny problem. pt. ale dlaczego. 22.02.11, 21:36
            a wiesz...ze mnie tym obrzyganiem wytraciles argumenta?:D tym bardziej ze kwetsia rzygow u mnei na czasie domu..:-| zapadl moj maz, moj pies, syn i corka:-> czekam na siebie kiedy ja padne..ale moj ukochany slubny powiedzial ze zlego diabli nie biora i nie mam tak stac i czekac bo sie przeziebie na mrozie:->
            no i ja personalnie wole glany... ale tu jestem sklonna sie pochylic i zrozumiec ze to na 12 godzinnym dyzurze byloby nie ten teges no:D
            p.s. a bo juz sie wystrachalam ze za malo emot wstawilam i sie nie mozna zorientowac ze jaja z Was troche robie:P
            bo tu tak ostatnio powazie ze az strach nawet nie chce zajrzec:P
            • andrzejekk Re: bardzo powazny problem. pt. ale dlaczego. 23.02.11, 20:19
              pszczolaasia napisała:

> a wiesz...ze mnie tym obrzyganiem wytraciles argumenta?:D

Ha! I tu Cię mam! ;)

> p.s. a bo juz sie wystrachalam ze za malo emot wstawilam i sie nie mozna zorie
              > ntowac ze jaja z Was troche robie:P
              > bo tu tak ostatnio powazie ze az strach nawet nie chce zajrzec:P

E, ja tam lubię się pośmiać. Tylko na tym forum trzeba żarty ograniczać (tym bardziej, że mam dość specyficzne poczucie humoru) bo każde napisane zdanie może zostać użyte przeciwko lekarzom ;)
              Pozdrowienia dla zdystansowanych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka