Dodaj do ulubionych

oddzial laryngologii w sanoku prosba o rade !!!

18.07.11, 15:57
czesc wszystkim! mam problem ktory nie wiem jak rozwiazac, niedawno laryngolog powiedzial mi ze musze usunac migdaly, zgodzilam sie tylko ze w rzeszowie ( moje okolice ) na zabieg usuwania migdalow trzeba czekac co najmniej rok a ja po pierwsze nie chce zeby paciorkowiec ktory mam w migdalach zrobil mi wiecej spustoszenia w organizmie a po drugie jak musze je usunac to chce miec to jak najszybciej z glowy. problem w tym jednak ze lekarka zaproponowala mi sanok zadzwonila tam przy mnie i umowila mi terman na sierpien a ja niczego nieswiadoma zgodzilam sie. mialam nie czytac niczego na necie o szpitalu i zabiegu zeby sie jeszcze bardziej nie przerazic ale ostatecznie nie wytrzymalam ij zaczelam sprawdzac. jak sie okazuje szpital w sanoku ( ten stary w ktorym ciagle znajduje sie laryngologia ) jest najgorszy w calej polsce pod wzgledem warunkow sanitarnych !!! strasznie sie tego boje ;( na szczescie nigdy do tej pory nie przebywalam w szpitalu ( no poza 1 razem ale bylam wtedy taka mala ze nic z tego nie pamietam ) i generalnie nie wiem jak to bedzie wygladac a tu do tego jak mam lezec w najgorszym szpitalu to az mam gesia skorke :(
prosze o odp czy moze ktos z Was tam byl i moze nie jest tak zle albo przynajmniej lekarze i pielegniarki sa mili??? co powinnam zrobic ? zaryzykowac czy moze jednak zapisac sie do rzeszowa i czekac tak dlugo???
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka