Dodaj do ulubionych

chirurg plastyk w Warszawie

19.08.04, 23:19
Czy ktoś kto jest po operacji plastycznej /z powodów estetycznych/ może mi
polecić dobrego specjalistę w tej dziedzinie? Proszę też o informacje na
temat całkowitego kosztu /włącznie z konsultacjami przed i po zabiegu/ oraz
długości rehabilitacji /tzn. kiedy można pokazać twarz/. Chciałabym też
wiedzieć czy bardzo widoczne są blizny, bo nie wiem czy konieczne jest
wcześniejsze zapuszczenie włosów.
Obserwuj wątek
      • anima60 Re: chirurg plastyk w Warszawie 22.08.04, 15:21
        Dziękuję. Od niedawna zaczęłam myśleć o liftingu, bo zabiegi typu: wypełnianie
        restylanem, mezoterapia przynoszą krótkotrwały efekt. Górne partie twarzy mam
        jeszcze niezłe, ale na widok opadających kącików ust, "chomików" i
        pomarszczonej szyi zaczyna mnie mdlić. Muszę coś z tym zrobić, ale boję się
        powikłań no i nie mam czasu na zbyt długą rekonwalescencję. Jeśli możesz to
        napisz więcej szczegółów. Pozdrawiam
        • pia.ed Re: chirurg plastyk w Warszawie 22.08.04, 17:07
          Wlasnie te gorne partie twarzy sa dobre do liftingu i latwo sie goja.
          Np operacja gornej i dolnej powieki, szcegolnie "workow pod oczyma" sprawia ze
          oczy nabieraja wyrazu.
          Opadajace kaciki ust powinny znikanac w czasie liftingu, choc na to nie ma
          gwarancji. O zlikwidowaniu zmarszczek na szyi nie slyszalam.
          Jesli wysysa sie tluszcz z podbrodka i ew zrobi male ciecie aby zlikwidowac
          niepotrzebna skore po wyssaniu tluszcu, to szyja powinna sie wygladzic.
          Mam ksiazke z bardzo dobrej kliniki plastycznej za granica, ale tam oczywiscie
          pokazuja najbardziej udane operacje, nadmieniajac tylko ze operacja jak
          operacja moze sie nie udac i jest robiona na ryzyko pacjenta.
          W dolnej czesci twarzy skora zrasta sie najwolniej, dlugo sa bliny no i
          oczywiscie moga byc komplikacje dlatego powinno sie polezec 2 dni w klinice.

Niestety, widzialam w telewizji kiedy polski chirurg plastyczny we Wroclawiu
          operowal Angielki, ktore przyjechaly specjalnie na ten zabieg.
          Warunki byly OKROPNE, prymitywne, bez narkozy, a kobiety ktore powinny byc pod
          obserwacja przez najblizsze 24 godziny pojechaly taksowkami do hotelu.
          Dla jednej z nich skonczylo sie to bardzo zle, bo dostala martwicy skory.
    • Gość: pia Re: chirurg plastyk w Warszawie IP: *.acn.waw.pl 22.08.04, 21:14
      Polecam Sankowskiego. Jestem jego wielokrotna pacjentka (byly to male zabiegi,
      ale mam do niego spore zaufanie). Cena zabiegu ustalana jest indywidualnie.
      Widzialam kobiete 3 lub 4 tygodnie "po" liftingu. Wygladala doskonale. Przy
      krotkich wlosach bliz wlasciwie nie bylo widac. Cena konsultacji - 100 zl.
      • pia.ed Re: chirurg plastyk w Warszawie 23.08.04, 00:45
        To chyba nie byl calkowity lifting! Kolezanka miala robione w swietnego
        specjalisty na zachodzie i miala widoczne blizny jeszcze po roku. Moze to
        zalezalo od wieku, ona byla po 50-ce.
        A opuchlizna twarzy byla widoczna jeszcze po 3 miesiacach.
        Taki zabieg w Szwecji w dobrej klinice kosztuje 30 000 zl.
        To jest nic w porownaniu z tym ile to kosztuje w Hollywood...
      • anima60 Re: chirurg plastyk w Warszawie 23.08.04, 00:55
        Dziękuję. O Sankowskim słyszałam i czytałam, ale obawiałam się czy ma
        jeszcze "sprawną rękę". Muszę zacząć od konsultacji - to wiem, ale bałam się
        żeby nie trafić do kogoś kto ma dużo powikłań.
    • Gość: dorota Re: chirurg plastyk w Warszawie IP: *.proxy.aol.com 30.08.04, 18:50
      polecam ci klinike w kaliningradzie, jest tam swietny chirurg SUROW ,bylam tam
      jestem bardzo zadowolona po liftingu ,rowniez widzialam pacjetki po roznych
      operacjach wiec bardzo polecam wejdz na srone www.new-look.pl tam jest bardzo
      dobra strona nie tylko z cennikiem i telefonem kontaktowym przez Agnieszke
      Faifer ktora wszystko wytlumaczy ,bylam tam 10 dni i praktycznie juz malo bylo
      widac ze mialam operacje
        • Gość: dorota Re: Do Haliny IP: *.proxy.aol.com 31.08.04, 20:00
          lekarz robi absolutnie wszystko,mial praktyki we Francji,Hiszpani i w Ameryce
          Poludniwej ,nazwa kliniki Brazylia ,ja mieszkam w Stanach ,bylam tam tego roku
          i wybieram sie zima na wszczep zlotych nici nie moglam tego zrobic zaraz po
          liftingu dopiero po pol roku ,zlote nici utzymaja mi na wiele lat to co
          zrobilam ,wejdz na ta strone ktora podalam ,a znajdziesz wiele informacji.
      • anima60 Re: chirurg plastyk w Warszawie 03.09.04, 02:16
        Dziękuję Ci Doroto za informacje. O klinice "Brazylia" przeczytałam już
        wcześniej, ale nie zainteresowałam się, bo wydawało mi się, że łatwiej będzie
        załatwić "sprawę" w Warszawie. Myślę, że niebawem skontaktuję się z p. Fajfer,
        bo skoro znam już kogoś zadowolonego z efektów, to może warto zaryzykować,
        zwłaszcza, że ceny są przystępne. Nie ukrywam, że bardzo boję się powikłań.
        Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka