Dodaj do ulubionych

Podziwiam sluzbe zdrowia ze jeszcze dziala w Polsc

IP: 1.3.* / *.proxy.aol.com 27.02.05, 11:16
Jak w temacie. Pewnie troche z powodu lapowek jakie daja pacjenci, bo daja
prawie wszyscy ja tez. Zawsze dla Pana Doktora dla pielegniarek i pan
salowych. Nawet ci co nie maja tez organizuja forse dla Pana Doktora jak
potrzeba. O Swiecie, pora umierac.
Obserwuj wątek
    • czarna_rozpacz to jest CUD 27.02.05, 11:52
      po tylu durnowatych pomyslach politykow od roku 1999,
      a kolejne kiepskie ustawy szykuja sie w ramach kampanii wyborczej,
      i wabika w postaci 2 mld w budzecie,
    • Gość: Położnik Re: Podziwiam sluzbe zdrowia ze jeszcze dziala w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.05, 21:14
      Nie rozumię jaki wpływ na działanie placówek mają łapówki?obdarowani oddają do
      budżetu szpitali? napisz co to jest łapówkaw/g Ciebie ile to jest?dlaczego
      poprawia komdycję placówki.Działają też domy opieki społecznej tam też dają
      łapówki?i kuchnie dla bezdomnych tyż za łapówki? Hospicja kościelne też za
      łapówki ? kto je daje 95% społeczenstwa jest ubogie!
    • aelithe Re: Podziwiam sluzbe zdrowia ze jeszcze dziala w 27.02.05, 21:36
      Słuchaj, a gdzie w Polsce dają łapówki. Ja raczej o tym nie słyszałem.
      Wiesz gdzie można wziąść?
      1. zabiegowiec , za wybór operatora lub przyjęcie poza kolejką.
      2. przyjęcie babci do mycia tyłka, która choruje na pół podręcznika medycyny,
      ale w gruncie rzeczy pobyt szpitalny nic nie wniesie.
      Zwykle jeśłi pacjent przychodził z kopertą, bez powodu, to w ciągu dwóch dni
      okazywało się, że chce papiery na lewą rentę- albo aby ukatrupić babcię, bo ma
      duży spadek, a dokuczliwa cholera i się życia trzyma.
      Taka jest Polska.
      Nie wyobrażam sobie, aby internista nie przyjął zawału czy obrzęku płuc.
      Jeśli chodzi o planowe procedury to i tak w Polsce czeka sie bez łapówek
      znacznie krócej niż w wielu krajach odpłatnie.
      • Gość: Daria Re: Podziwiam sluzbe zdrowia ze jeszcze dziala w IP: 1.3.* / *.proxy.aol.com 27.02.05, 23:05
        Nie, ja nie napisalam niczego zlosliwie. Lapowka to moze niewlasciwe slowo. Mam
        na mysli ze do skromnych poborow zawsze troche doleci inaczej kto by chcial
        pracowac? Czesc nie daje ale wiekszosc tak. Wszystko jest OK jesli po zabiegu
        badz leczeniu. Tak jak nasz Profesor nigdy nie wzialby forsy przed tylko na
        pozegnanie dowod wdziecznosci i wszyscy wiedza ile trzeba dac a jak nie wiedza
        to pytaja jeden drugiego. nie wyjezdzajcie dawalismy, dajemy i bedziemy dawali
        nawet jak bedziecie wiecej zarabiali bo Wasza praca jest tego warta.
      • Gość: ugarit Re: Podziwiam sluzbe zdrowia ze jeszcze dziala w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.05, 23:18
        Naprawdę nie słyszałaś o łapówkach?. O tym że tętniak aorty to 5 tysiaków,
        zakrzepica żył głebokich 2 lub 3, pomosty w zależności od miejsca 1 - 4 tys. O
        niczym takim nie słyszałaś?.

A o tzw. ulicach wdzięcznych pacjentów też nie słyszałaś?.

> Nie wyobrażam sobie, aby internista nie przyjął zawału czy obrzęku płuc"
        No tego to ja też sobie nie wyobrażam. W takim przypadku to nawet "krokodyle" z
        NIL-u by musiały takiemu interniście rękę urwać.

> Jeśli chodzi o planowe procedury to i tak w Polsce czeka sie bez łapówek
        > znacznie krócej niż w wielu krajach odpłatnie.
        O jakich ty krajach piszesz?. Gdzie to ludzie którzy chcą zapłacić czekają
        dłużej niż u nas?.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka