Dodaj do ulubionych

Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi dys...

17.10.09, 21:18
Niech obniżą ceny swoich akcesoriów najwyższej jakości o połowę to ludzie będą je kupować.
Obserwuj wątek
    • guardian79pl Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi dyskami i kartami pamięci 17.10.09, 21:18
      Nie ma to jak zgrać save'y z PS3 na pendrive'a wink
    • suomasuoma Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:22
      Brzydki ruch ze strony Microsoftu, bardzo brzydki sad No i zaraz zacznie się wojna kretynów i debili... to dobranoc smile
    • juggernaut87 Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:25
      Żałosna ta firma ...
    • szakalaka24 Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:26
      Z cyklu: "jak zostać wydojonym przez M$"?
      Fanboje X360 zaraz zaczną się bronić, że to bardzo dobra zagrywka, bo oficjalne HDD są tylko 3x droższe, ale za to mniej zanieczyszczają środowisko naturalne wink
    • evelan_pl Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:30
      LOL...
      ALE są dobre strony wsadzę sobie te 120gb do ps3 ;0
    • martin1841 Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:36
      Zobaczymy.
    • elementone Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:39
      MS widzi tylko dolce dolce dolce NIC więcej !!! tak gadam
    • jurget Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:43
      Pewnie to taka sama prawda jak bany dla piratow... Zlapia jednego na milion.
    • cremek Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:43
      Kolejny powod aby byc zadowolonym z wyboru PS3...
    • respev Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:45
      @szakalaka24 - i po co trollujesz? Swoją drogą ciekaw jestem, po co maniek_77 trzyma cię jeszcze w znajomych na PSN... Ja od razu bym Cię wywalił za szopki, jakie odstawiasz na Polygamii.
    • tytacz Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:45
      Wypada tylko pogratulować Microsoftowi za umilanie życia swoim klientom smile.
    • genkamyk Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 21:59
      No to pienie nas ms załatwił uncertain Ja przyznaje, mam lewą 120 w obudowie 20gb. I co mam niby teraz zrobic? Kupić sobie orginalny dysk za 450 zl? Bo na allegro to troche teraz strach kupować. No pieknie.. Coś czuje ze jest sporo takich osob
    • nufrequency Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:02
      Ja tam nie widze zadnego problemu, dyskow raczej pewnie nie wykryja ktory byl robiony z Western Digital a ktory przyszedl od m$ uzywana 120GB mozna zgarnac za $60
    • shunkan Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:11
      Hahahaha! Dobrze wam tak tongue_out Było kupić oryginalny i grzecznie dziękować wink
    • szczekas Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:11
      Czy dyski twarde są pewne? Bo we wpisie Majora Nelsona nie jest to jednoznacznie powiedziane... Może chodzi tylko o karty pamięci?
    • genkamyk Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:21
      frezer_pl hehehe 10/10
      a tak serio to to jest naprawde przegiecie, place za gry, płace za net, nie dałem sie okraść z 350 zł za obudowe dysku i stracę wszystkie save'y? Nawet nie mam jak ich skopiować..
      p.s. ma wd 120
    • trfan Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:27
      jasne ciasne... czy ja wiem czy mam oryginal? kupilem uzywke i pisalo, ze pochodza z rozbiorek konsol uzywanych na roznych pokazach itd. jedyny problem toto, ze mam 120gb w obudowie 20...uncertain ale i tak mi karta sieciowa w xie padla wiec wale na to...
    • rzaba Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:31
      MS chce zarabiac, to jest podstawowym celem kazdej firmy...jak chlopaki pokonczycie podstawowki to moze to zrozumiecie, a nie wypisywac pierdoly w necie ze MS zlodzieje - nie, MS bedzie wam za darmo wszystko dawał...ludzie dorośnijcie!!!
    • karkolomny_dziurkacz Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:32
      zalamanie, dyski poleca do smieci a tu nadciaga forza3 ktora wymaga dysku, jak tu grac!?!?!

wink
    • akuma_pl Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:38
      Ludzie używający nieoryginalnych dysków nie łamią prawa a działania M$ to walka z konkurencją za pieniądze klientów. Bardzo nieładny ruch bo krzywdzi ludzi, którzy są w porządku i nie piracą a kupili jedynie tańszy dysk. Oby to nie była prawda bo na pewno nie kupie nowego dysku tylko sprzedam tego złoma i kupię ps3.
    • arrasek78 Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:43
      @vaderous2
      Najbardziej mnie śmieszą tacy ludzie jak ty, o ile to prawda co napisałeś...chłopie kupiłeś trzeciego xboxa a kto ci kazał?! Trzeba było zainwestować w PS3 i nie wylewać teraz łez jak to cię M$ dy....ma

(do moderatora prosze nie usuwać mojich komentarzy)
    • evelan_pl Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:44
      @rzaba darmo dawać nie muszą ale w .... robić klientów to nie specjalnie mi się widzi -.-

nawet save'ów nie można skopiować na pendrive tylko trzeb się zaopatrzyć w kartę pamięci od m$ ja wale nie aktualizuje x0, oddam rodzicom jako .... to nawet na odtwarzacz dvd się nie nadaje...
    • graczz11233 Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:48
      w xie wymiania w dysku to nie to co w ps3.
      tutaj kopiuje się pliki, ingeruje w hardware.
      po pierwsze: ms chce zarobic na własnych akcesoriach, po 2 raczej nie chca grzebania w pudełku
    • lordkaka Re: Microsoft rozprawia się z nieautoryzowanymi d 17.10.09, 22:49
      Nie jestem fanboyem ale xbox coraz bardziej mnie zawodzi;[

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka