Dodaj do ulubionych

Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w StarC...

IP: *.timplus.net 05.03.10, 16:09
NARESZCIE !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Gacopierz Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.10, 16:36
      Tak Sławku, przeżyjemy jakoś bez "Rekieterów Ryana" wink
    • Gość: Max Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.10, 16:54
      Powiedz po prostu że tej gry nie
      ogarniasz i tyle, po co się tak
      karkołomnie tłumaczyć?
      Doprawdy wylałeś tu takie wiadro żółci
      że chyba sam się w nim utopisz,
      btw prawdziwy generał nie dowodzi
      4 żołnierzy.
    • Gość: rascal Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.10, 16:57
      Fajnie sie czyta, ile dałbym za ten klucz do bety big_grin
    • Gość: mk Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.broker.com.pl 05.03.10, 16:57
      Starcraft?
      Nie znam...
    • Gość: Grunthy Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.adsl.inetia.pl 05.03.10, 17:09
      Zastanawia mnie tylko jak Autor zamierzał z kimkolwiek wygrać skoro na filmiku wyraźnie widzimy, że obca mu klawiatura i jej skróty. Zapytuje tu całkowicie niedzielny, casualowy gracz w RTSy, który jednak nie wyobraża sobie tego bez bindowania klawiszy, budynków etc, czyli podstaw. To tak się teraz gra w "nowoczesne" RTSy, trzymając w drugiej ręce szklaneczkę z oranżadą tudzież inną milszą w dotyku rzecz?
    • Gość: brassmonkey Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.autocom.pl 05.03.10, 17:10
      btw Max, prawdziwy generał nie buduje jakichś tam koszar i nie wydobywa surowców, i o to Serafinowi chodziło
    • Gość: galnospoke Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: 62.233.170.* 05.03.10, 17:13
      Czyli autor nie lubi RTSow, a uproszczone gry taktycznie.
    • Gość: iGreq Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.10, 17:15
      Odgłos Gadu Gadu w 1:50 min, BEZCENNY
    • Gość: Gość Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.03.10, 17:18
      ta recenzja to jakis zart
    • cwicz Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta 05.03.10, 17:19
      1:50 big_grin
    • Gość: Gość Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.03.10, 17:19
      po co recenzje pisze ktos, kto nie ma pojecia o opisywanej grze?
    • Gość: gosc Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.chello.pl 05.03.10, 17:25
      to mialabyc ostatnia nadzieja dla peceta ale z taką grafiką to ps2 by sobie poradził. Z torrentow złodziejaszki sciagną pewnie miliony razy tą gre a kupi zaledwie garstka. Gry zaczely sie na konsolach i na konsolach skonczą.
    • Gość: Zepp Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.olsztyn.mm.pl 05.03.10, 17:26
      Przeciez to nie jest recenzja ludziska.
    • Gość: stack Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.hstl3.put.poznan.pl 05.03.10, 17:28
      drogi Sławku... pieprzysz glupoty za przeproszeniem...
      1. zadko gra sie armiami bliskimi limitowi populacji.
      2. gra nastawia sie na atak a siedzenie w bazie naprawde zdaza sie tylko takim laikom jak ty...
      3. a wlasnie ze sc2 zostal uproszczony i to strasznie(limit zaznaczonych jednostek, zaznaczanie kilku budynkow na raz na przyklad- wiem ze to dla ciebie takie "must be" ale w sc:bw dawalo to sytuacje gdzie zmasterowac i ogarnac to wszyskto potrafili tylko najlepsi, teraz jest to znacznie prostsze)
      4. poogladaj replaye z turnieju (np zotac cupa) i zobaczysz ze walczy sie na wielu frontach jednoczesnie- dywersja glowna bronia!

Ogolnie stwierdzam Sławku ze jestes niereformowalnym DOW2 maniakiem, gratuluje. Ja wole RTS niz RTC.
    • Gość: loveUblizz Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.icpnet.pl 05.03.10, 17:52
      i to jest wlasnie caly Blizzard. Kolejny raz wszystkich pozamiata wydawaloby sie "wtornym" produktem.
      Tyle, ze on wlasnie taki mial byc bo Zamiec sznuje swoich graczy i to wlasnie ich bierze pod uwage. Olewajac swiezego causala wychowanego w swiecie konsolowych gniotow na sile przyprawianych fajerwerkami...
    • Gość: Gacopierz Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.10, 17:57
      Łiiii flejmłor i bitwa fanbojów. Komuś nie podoba się Starcraft więc od razu wszystko w co gra to gówna i szit!
      Jak my to uwielbiamy.
    • Gość: autor Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.10, 18:04
      można pograć w bete przeciw komputerowi na piracie bez żadnego klucza...
    • Gość: power_cabana Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.chello.pl 05.03.10, 18:13
      "po co recenzje pisze ktos, kto nie ma pojecia o opisywanej grze?"

To Starcraft 2 jest tylko dal tych, którzy mają pojęcie(o czym? o_O)?
    • Gość: Dark Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.10, 18:23
      a ja dizsiaj dostalem klucz BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA i jeszcze/az 50% do sciagniecia ;/

W sumien poniekad po tym artykule rozumiem dlaczego StarCraft moze sie nie podobac i wybiera sie ten drugi trend RTSowy ktory z kolei dla mnie jest odrazajacy

Bo wlasnie wg starcraft jest nie tylko gra zbalansowana(a przynajmniej finalna wersja powinna byc) ale wlasnie taka gra w ktorej wlasnie mikro i makro jest w idealnej proporcji tzn z jednej strony zarzadzamy jednostkami ale z drugiej musimy troszczyc sie o baze expansje itd i wlansie w tym idealnym kompromisem jak dla mnie prynajmniej cechowal sie SC a tym bardziej bedzie sie cechowac SC2 ;p

Bo i niejednokrotnie dobrym micro i madrym zarzadzaniu jednostkami mozna wygrac gre a nie czysta masa jak to lubia malowac StarCrafta ;p
    • ssen Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta 05.03.10, 18:25
      Bo to nie jest recenzja singla/kampanii tylko multiplaya.

Zeby ocenic czy multiplay jest cos wart czy jest tylko zabawny/niezabawny przez pierwsze pare godzin trzeba pograc troche dluzej niz 10 gier na krzyz.

Zobaczymy co naskrobie pro kolega smile
    • Gość: sulpicjusz Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: 85.222.87.* 05.03.10, 18:39
      Fajnie, że Blizzard szanuje fanów i w ogóle jest w tych sprawach dbający, jakby powiedziała jedna z postaci z Misia. Tylko skoro wszystko po staremu, to dlaczego tyle czasu trwają prace nad tą grą? A może Blizzard po prostu nieco się opieprza albo brak mu pomysłów na coś nowego i dlatego serwuje oklepane patenty?
    • kattoo Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta 05.03.10, 18:39
      Myślę, że ze Starcraftem jest tak, jak z Falloutem - 90% fanów chciało zachowania konwencji, łącznie z archaicznym rzutem izometrycznym i grafiką 2D głównie dlatego, że taki system się sprawdził i gra zyskała znaczne grono fanów. Starcraft posiada to grono znacznie większe, ogólnoświatowe i przede wszystkim - po 12 latach od premiery - wciąż istniejące i rozwijające się. Podejście Blizzarda do sequela jest więc zupełnie zrozumiałe - mając tak liczną rzeszę odbiorców, która kupi grę w ciemno i na pewno się nie zawiedzie, nie musiał w ogóle brać pod uwagę reszty graczy, gdyż swój docelowy poziom przychodu (i zysku) na pewno osiągnie - a poprzez tzw. peer pressure - na pewno przekroczy. Blizzard wie, co robi.
    • Gość: ice Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta IP: *.range81-131.btcentralplus.com 05.03.10, 18:52
      Jak by zmienili cos w grze to by się mordki darły że do dupy ze to juz nie ten klimat itd. a jak nic nie zmienili za bardzo to sie psiaczą ze staromodna gra i znowu to samo.
    • mateuszskibicki1 Re: Ratunku, Zergi mnie biją! - czyli gramy w Sta 05.03.10, 19:20
      Kozacko ^^ czekamy na gierkie rozkoszujcie się multi Skibickiego w Bad Company 2 tongue_out www.youtube.com/watch?v=TeRqX2ayTcg

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka