Dodaj do ulubionych

To chyba rekord Allegro w dziale gier

07.04.11, 16:27
allegro.pl/konsola-playstation3-500gb-324-gier-400-dlc-i1538626474.html
Obserwuj wątek
    • xbox-fanatyk Re: To chyba rekord Allegro w dziale gier 07.04.11, 16:46
      Ta aukcja będzie kultowa. Swoją drogą to zabawne że największy fanboj Sony sprzedaje ukochane PS3 wraz z taką kolekcją. Dziwię się trochę że ludzie to licytują. Co innego konsola + kolekcja gier pudełkowych.
    • voltaire-78 Re: To chyba rekord Allegro w dziale gier 07.04.11, 22:53
      nie wiem jak bardzo trzeba być naiwnym by kupować stary model konsoli z 300 gierkami sieciowymi za 6 tysięcy złotych...

co z tego że gier jest 300 skoro dobrych tytyłów jest tam nie wiele sciana
    • 5mieszek Re: To chyba rekord Allegro w dziale gier 08.04.11, 08:43
      A ja to sie usmieje, jak tuz po skonczeniu aukcji ow konto zostanie zablokowane przez Sony za zlamanie umowy. smile
      • thiefi Re: To chyba rekord Allegro w dziale gier 08.04.11, 08:57
        Kolekcja miażdzy. Zastanawiam się ile ten gość musiał zarabiać, żeby sobie lekką ręką kupować co tylko wyszło.

Nie mniej może facet postanowił przestać być totalnym narkotycznym maniakiem-kolekcjonerem gier i postanowił wyzbyć się swojego nałogu.

A co do konsoli to dla niektórych PS3 Fat wersja 80GB to najlepszy model PS3, to już trzeci dopracowany i zarazem ostatni fat, a slimy niektórym się wydają plastykiem bez duszy.

Katana chyba jest z polygamii i już wcześniej wyprzedawał na allegro mnóstwo gier, więc jego kolekcja chyba nie jest pełna.

Nie mniej ja bym wolał wydać połowę tego co jest licytowane i kupić konsolę +15 największych hitów na PS3 i to by mi starczyło.
        • tetlian Re: To chyba rekord Allegro w dziale gier 08.04.11, 17:01
          > Nie mniej może facet postanowił przestać być totalnym narkotycznym maniakiem-ko
          > lekcjonerem gier i postanowił wyzbyć się swojego nałogu.

Nie postanowił. Spójrz na zdjęcie dołączone do aukcji. Jest tam jeszcze XBOX 360, Nintendo Wii i PSP. A podejrzewam, że ma tego więcej.
    • aryman222 Re: To chyba rekord Allegro w dziale gier 08.04.11, 12:21
      dziwne, że ktoś się pozbywa takiej kolekcji... przecież nie da się tak po prostu nie grać. chyba, że Katanka doznała oświecenia, kupi dobry PC i będzie grać w DX11 smile
      -----------------------------------------------------------
    • zezz Re: To chyba rekord Allegro w dziale gier 08.04.11, 15:09
      jakby mial wszystkie gry na pc to by bylo COS
    • arcydemon To chyba rekord Allegro w dziale gier 08.04.11, 15:32
      Wszystkie gry na PC na PS3 ? Nooo to by było COŚ ! wink
    • cyniczne_oko Zbiór imponujący, ale cóż z tego. 08.04.11, 21:58
      Każdy ma swój gust , kupowanie gier "jak leci" nie ma większego sensu, nieazleznie czy ktoś woli wyścigi, RPG czy shootery to zbiera to co lubi a nie WSZYSTKO. Nie sądzę by cena została wysoko podbita. Niezależnie od ilości gier osobiście nie akceptuję innych wersji gier niż pudelkowe. Tak że jak dla mnie, to i za połowę tej oferty bym nie kupił.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka