Dodaj do ulubionych

małe, czy duże lego?

27.06.11, 19:27
Hej,

Ostatnio kupiłem konsolkę psp - uznałem, że to dobry moment. Jako że mam xboxa, to chce spróbować przekonać się do wykastrowanych exclusive'ów z playstation (god of war - już wkrótce). Na razie w pociągu męczyłem piratów z karaibów z lego. Kiedyś, jeszcze na pc, grałem w lego star wars, a późniejsze jakoś mi nie podpasowały. I tu się zacząłem zastanawiać - czy gra na psp różni się czymś od tej z dużej konsoli poza tym, że jest w niższej rozdzielczości? jest jakoś okrojona?
Obserwuj wątek
    • adderam Re: małe, czy duże lego? 27.06.11, 19:41
      Pierwsze odsłony gier z serii Lego, czyli Star Wars II: The Original Saga i Indiana Jones: The Original Adventures (bodajże też Lego: Batman), były po prostu konwersjami "dużych" wersji gier z konsoli Playstation 2, więc prócz niższej rozdzielczości niczym się nie różniły od oryginałów.

Niestety następne gry, takie jak Lego Harry Potter, Lego Indiana Jones II, Lego Star Wars III, są już po prostu przeedytowanymi i okrojonymi wersjami gier z konsolki Nintendo DS - jest gorsza jakość grafiki i zupełnie inny gameplay, lokacje i zadania.

Podsumowując, pierwsze części gier z Lego są odpowiednikami tych z dużych konsol, nowsze już nie - są to porty z konsolki Nintendo o okrojonych możliwościach jakie oferuje konsola PSP.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka