Szukam ludzi do coopa/wspólnego grania w..

16.09.11, 11:20
Witam. Założyłem ten temat gdyż może są na poligamii ludzie tacy jak ja, którzy nie mają z kim pograć w coopa lub współzawodniczyć w różne gry. I przyznam, że miałem problem z wybraniem działu. Jeżeli temat jest w złym miejscu prosze o jakieś info/przeniesienie.



Tak się składa, że nie mam wielu znajomych graczy a większość z nich to piraci, którzy grają tylko w singla. Mam 21 lat, studiuje, i przez większość roku jestem na stancji i jestem zmuszony grać na laptopie. Nie jest do końca źle, przy mniejszych detalach radzi on sobie z SC2 czy LoLem.
Tak więc: poszukuje osoby/osób które mają wieczorkiem chęć pograć w takie gry jak:

- Starcraft II - srebrna liga, Protoss, można pograć jakieś 2v2, coop vs AI, czy po prostu 1v1 lub ew. jakieś costumy wymyślone przez ludzi.
- Minecraft - tu wiadomo, można postawić jakiś serw czy razem grać na jakimś (mam już sporo doświadczenia z serwami bukkitami itp.)
- Battlefield Bad Company 2 - dopiero zaczynam, pierwsze levele ale z chęcią zagram z każdym..
-League of Legends - Gra w którą grałem przez pół roku (mam 30 lvl ale nie grałem rankedów, głównie tankuje) i zjadła mi masę czasu przez długość pojedynczej rozgrywki 5v5.. Teraz wróciłem do SC2 ale niedługo wychodzi Domination więc pewnie przetestuje.

Gry, które mogę kupić w najbliższym czasie, specjalnie pod coopa, wiedząc, że będę miał z kim pograć:

- Bordelnads, Left for Dead 1/2, czy Dead Island ( o ile jest tego warty)


Kontakt przez PW/gg 2066750



Proponuje aby posty wyglądały tak jak mój. Kontaktujemy się przez to co podamy jako kontakt, w postach piszemy tylko czy wam się podoba pomysł, oraz własne "poszukiwanie".

pozdr. dex.
    • frankie Re: Szukam ludzi do coopa/wspólnego grania w.. 16.09.11, 11:44
      Proponuje abyś dołączył się do teamu polygami, który jest już od jakiegoś czasu na Steamie. Będziesz mógł wtedy grać z innymi polygamistami w L4d albo Bordelands 1 (w przyszłosci 2) i inne gry na PC.
      Z chęcią pogram z Tobą w LOLa, mój nick w grze Frankie Nail.
Pełna wersja