Dodaj do ulubionych

[Ważne] poszukuję dobrej gry. Liczę na pomoc!

17.12.11, 17:26
Witam,
Kiedyś bardzo mi pomogliście, liczę na to że teraz też.
Otóż zastanawiam się nad kupnem gry na gwiazdkę. Oto wymagania gry której potrzebuję:
-Wymagania wiekowe do 16 lat
-Gra może być strategią, wyścigami, przegodówką, grą akcji, ostatecznie platformową
-Jakie gry dotąd mi się podobały: portal 2, lego harry potter years 1-4, nfs underground 1,2 (ahhh to były czasy)
-Gra musi być mistrzowska! Kupuję gry bardzo rzadko (1 na rok, zdarza się 2). Więc jak już kupię to coś fajnego. Musi mi starczyć na długi okres czasu, musi wciągać. Nie razi mnie słaba grafika. Cena się nie liczy. Ta gra to musi być cudo. Fajnie by było gdyby byl tryb multi.
-Platforma: PC (Windows, Linux)
Było by miło gdybyście oprócz podania tytułu napisali za co ją lubicie.
LICZĘ NA WAS! santa
Obserwuj wątek
    • arachnos83 Re: [Ważne] poszukuję dobrej gry. Liczę na pomoc! 18.12.11, 11:27
      hmmm
      ścigałki to:
      -Test Drive Unlimited 1 z dodatkiem. Jest wielki, ma masę samochodów, otwartą wyspę z ok 1000km dróg, większość najwspanialszych maszyn świata wliczając w to motocykle i starcza na baaaaaaardzo długo.

-Toca Race Driver 3. Symulacja ale bez przesady, samochody nie wypadają na każdym zakręcie, masę torów, trybów, samochodów i bardzo przyjemny model jazdy.

-Need for Speed Most Wanted - jeśli podobały Ci sie undergroundy to jest pozycja wręcz obowiązkowa.

inne:
      -Antologia Warhammer 40k Dawn of War (1) - kocham za świetny klimat, bardzo dopracowaną mechanikę i klasyczne jednocześnie świeże podejście do tematu RTS.

-GTA Vice City - genialny klimat lat 80 i "policjanów z jajami" ze smaczkami z róznych filmów jak poszukasz, duże miasto, masę rzeczy do zrobienia, ciekawa fabuła.

-GTA San Andreas - o ile nie zrażą Cię klimaty joł ziomalskie to kawał gry akcji z gigantycznym miastem do dyspozycji i masą ciekawych rzeczy do zrobienia: ciuchy, tuning samochodów, zdobywanie terytoriów, walki gangów, wyścigi i masę innych.

-Oblivion.... wiem wie, fanatycy Morrowinda go nienawidzą, chociaż sam uwielbiałem go tak samo. Gra jest przeogromna, w każdym z miast wiest wiele questów do wykonania, niezamknięta rozgrywka (po zakończeniu głównego watku dalej możesz grać), prawdziwy cRPG peła gębą, a masa modów pozwoli Ci dostosować grę do własnego widzimisię.

-Bioshock 1 - bardzo kliatyczny, ciekawa fabuła i strzelanie pomieszane z rozwojem postaci oraz wspomaganie plazmidami (coś w rodzaju umiejętności mutanckich). Polecam z całego serca szczególnie, że tania jak barszcz a te 15 godzin rozgrywki jest bardzo przyjemne.

-Wiedźmin 1 - jesli czytałeś książki i znasz świat - polecam, jeśli nie to masz ciekawego action RPG z dawką słowiańskiego klimatu i okazjonalnym cyckiem więc chyba 18+ smile

-Prototype - bardzo krwawa i brutalna gra akcji. Kawałek Nowego Yorku do twojej dyspozycji, bardzo dobra mechanika gry z rozwojem postaci i poczucie swobody. Do tego stopnia, że możesz poznać dogłebnie fabułę całej gry lub polecieć po łebkach nie pochłaniając większości osób z nią związanych i szędających się po mieście.

-Mirror's Edge - Parkour w wielkim mieście w pierwszej osobie. Daje sporo radości i poczucia przestrzeni oraz wolności. Walka może być frustrująca, ale dla biegania po dachach warto spróbować.

-Starcraft 2 - pozycja obowiązkowa dla fanatyków RTS, jesli takim nie jesteś to chyba za drogo by wychodziło tongue_out

-Magicka - Pełna humoru, nawiązań do innych gier oraz filmów. Taki Hack'n'slash z jajem i bardzo innowacyjną (ale intuicyjną mechaniką). Potrafi nakopać do tyłka, ale jak się wyrobi paluszki do rzucania odpowiednich zaklęć/kontrzaklęć i pozna słabości przeciwników, idzie się jak burza i śmieje szatańsko po drodze big_grin

-Torchlight - taki miks Diablo 1 i 2, bardzo dobry do zabijania czasu, na sesje po parę godzin może być nużący ale tak ok 2h można jednorazowo poszaleć. Ogólnie jak się lubi takie gry to można spróbować (demo nic nie kosztuje, wiec proponuje zobaczyć)

-Titan Quest z Immortal Throne - Bardzo dobry klon Diablo 2 z duzo lepszą grafiką i mitologią grecką. Uwielbiam, bo stary Diablo 2 się trochę ograł, a tu mamy nową historię trochę inną mechanikę, masę usprawnień względem staruszka diabełka i cholernie dużą grę.

-Half-Life 2 naturalnie, tak bardzo ogadana gra że szkoda pisać co w niej jest genialne... wszystko, ale głównie rozgrywka i tło fabularne. Polecam Orange Box, bo dostajesz od razu całą paczkę HL2 z oboma epizodami.

-Left 4 Dead 1 i 2 - osobiście pokochałem tryb kooperacyjny w tej grze, gdzie z różnymi ludźmi przechodzi się tryb fabularny, świetnie zaprojektowana młócka zmuszająca do współpracy, samotny wilk nie ma tu co szukać.

unikałbym battlefieldów, call of duty, nowe medale of honory... krótkie, chyba, że chcesz w sieci grać, a do tego trzeba cierpliwości.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka