Dodaj do ulubionych

Ważne - ukradziona konsola PS3

20.03.12, 19:03
W dniu 20.03.12 ukradziono mi z mieszkania w Warszawie na Żoliborzu konsolę Playstation 3 FAT wersję 80GB (s/n: 03-27437872-2749766) ale z wymienionym dyskiem na Seagate 500GB. Dodatkowo zabrali też 2x Move (jeden z s/n: 2231090312029), Navi kontroler, kamerka PS Eye i jednego pada Dualshock 3 oraz 2 kable hdmi z czerwonymi końcówkami. W konsoli była płyta z Battlefield 3.

Jeśli ktoś zauważy podobny zestaw proszony jest o kontakt na yog@rlyeh.pl lub tel: 0 698-647-379. Za pomoc w odzyskaniu jest przewidziana nagroda.
Obserwuj wątek
      • dante71 Re: trochę czarny humor 20.03.12, 22:33
        Jasne smile
        "Zgineło czorna czopka. Z napisem buls. Mo być! Bo jak nie to impreza bedzie roz...!"

Jeszcze troche a zobaczymy ogloszenia mtrymonialne na poly :p
        "Szukam dziewczyny która lubi gry jak ja smile"

Trochę powagi ludziska. To nie portal rzeczy znalezionych :p Z czymś takim na policje która i tka nic nie zdziała smile

Sądzisz ze mało jest takich zestawów? Wystarczy ze typek dorzuci jakieś gierki lub opchnie wszystko osobno. Sądzisz że jak ktoś kupuje konsolkę sprawdza numery seryjne i całą resztę? Czy kupując telefon pędzisz na policje sprawdzić numer IMEI? Nawet jak ktoś z czytelników poly to kupi (twój zestaw) w dobrej cenie np: 500 zł zgłosi to? Piszesz że przewidziana nagroda. Jaka to nagroda 1000 zł czy 100 zł?
        Pozdro.
    • lopi Re: Ważne - ukradziona konsola PS3 20.03.12, 22:29
      zginęła Ci tylko konsola? bo nie wygląda mi to na zestaw na sprzedaż, a prędzej do grania we własnym zakresie. Miałeś wszystko w jednym miejscu czy porozrzucane po mieszkaniu? Może chwaliłeś się komuś konsolką w ostatnim czasie?
      • dante71 Re: Ważne - ukradziona konsola PS3 20.03.12, 22:37
        Kolego czy Ty 3masz konsolkę w jednym pokoju a kontrolery w drugim? Twoje pytanie "Miałeś wszystko w jednym miejscu czy porozrzucane po mieszkaniu?" brzmi ironicznie jak byś chciał powiedzieć "kto trzyma konsolkę, kontrolery, gry w jednym miejscu" Co do chwalenia się to zapewne wiedzą o konsoli wszyscy jego koledzy więc zapewne krąg podejrzanych jest dosyć spory smile
        Nie wierzę :p
        • lopi Re: Ważne - ukradziona konsola PS3 20.03.12, 22:47
          Akcesoria trzymam w szufladzie w ławie, więc nie bezpośrednio koło konsoli.... A ma to takie znaczenie, że jak leży jedno na drugim to nie wskazuje to na nic, ale jak miał coś pochowane po szafkach/szufladach to znaczy, że ta osoba mogła być wcześniej w domu i widzieć co gdzie jest.
    • zausa Re: Ważne - ukradziona konsola PS3 20.03.12, 23:25
      Jeżeli zginęło Ci tylko to ? może to jakiś kawał Twojego kolegi , kogoś z rodziny bo np. za dużo grasz według tej osoby wink piszę o tym bo kiedyś słyszałem o takim przypadku i wszystko dobrze się skończyło smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka