Dodaj do ulubionych

Jak zrobić podziemny garaż w the sims 2 noznezycie

17.01.06, 14:16
Jak zrobić podziemny garaż w the sims 2 nozne zycie?????? Napiszcie dokładną
instrukcje! plissssss!!!
Obserwuj wątek
              • olcia159 Re: Jak zrobić podziemny garaż w the sims 2 nozne 21.01.06, 12:07
                Juz nie potrzebuje twojej pomocy bo wkoncu mi sei udało zarejestrować bo
                wcześniej miałam jakis bład.. A tak wogóle to nie jestem zadnym 'dzieckiem
                słońca'bo napewno znam sie lepiej na komputerach od ciebie wiec sie nie
                wymądzaj.. a co do tej cenzury swłowa głupich to była tylko dlatego ze nie
                chciałam nikogo obrazić!! a więc się ode mnie odwal!!
                • maly_jelen Re: Jak zrobić podziemny garaż w the sims 2 nozne 21.01.06, 13:17
                  Zaraz sprawdzimy czy wiesz wiecej ode mnie!
                  1)Gdzie trzeba kopiowac cracki?
                  2)Jak nazywaja sie programy do sciagania?
                  3)Co to jest szybkosc HHD?
                  4)Co to jest folder glowny?
                  5)Jaki Windows jest najlepszy?
                  6)Co to jest ASCII code?
                  7)Co to jest html?

Odpowiedz mi na te siedem prosciutkich pytan!
                  --
                  The biggest happiness in my own life is to love and be loved...EVER!

GRY PC, Xbox, PS2
                  • olcia159 Re: moje odpowiedzi 21.01.06, 19:45
                    no prosze bardzo... :

1.do katalogu z gra
                    2.przyspieszacze bo są to programy przyspieszające ściąganie,ogólnie nazywają
                    się one Download Managers (Menażery Ściągania), Download Accelerators
                    (Przyśpieszacze Ściągania)
                    3.to musze sie ciebie najpierw zapytac czy napewno chodzi ci o HHD czy nie
                    czasem o HDD
                    4.nie sprecyzowałaś pytania wieć odpowiem ze jest to główny folder
                    5.Windows XP Professional
                    6.tablica wszystkich znakow ktorych mozna uzyc z klawiatury
                    7.jezyk programowania ktorym sie posluguje przy robieniu strony internetowej

A teraz kilka prościutkich pytanek ode mnie:

1.Najlepszy system operacyjny
                    2.co to jest ip
                    3.Jaka czestotliwosc taktowania ma procesor AMD AThlon 3000 +
                    4.co to jest sensitivity
                    5.co to jest e-book
                    6.co to jest dpi
                    7.Najbardziej wykorzystywany jezyk programowania

No to czekam na odpowiedzi geniuszu...
                    • kupeczka666 Re: moje odpowiedzi 21.01.06, 20:02
                      Zarzucilas paroma pytaniami i myslisz, ze swiecisz dziecko ? Jak nawet glupiego
                      podziemnego garazu nie umiesz zrobic a wiesz jaka jest czestotliwosc taktowania
                      w Athlon'ie 3000+.
                      Nie osmieszaj sie, bo te odpowiedzi to jedynie zasluga kopiuj i wklej.

Blondynki bawią się lepiej big_grin
                      • olcia159 Re: moje odpowiedzi 21.01.06, 20:17
                        Rusz troche główką i zobacz ze to nie ja pierwsza zarzuciłam pytaniami... z
                        garazem to juz sobie dawno poradziłam! ciekawe czy ty cokolwiek umiesz z robić
                        w the sims 2?? I wiem jaka jest czestotliwość taktowania tylko jej nie bede
                        pisać bo przeciez takie zadałam pytanie! A te odpowiedzi to sama napisałam bo
                        troche pomyślałam co tobie chyba z trudem przychodzi!!! A ta twoja ksywa to
                        chyba dokładnie opisuje jaka jesteś : jedna wielka kupa!!!
                    • maly_jelen Re: moje odpowiedzi 21.01.06, 20:18
                      no prosze bardzo... :
                      >
                      > 1.do katalogu z gra
                      Nie, do glownego folderu, czyli w zaleznosci lokalizacji Dysk C/ <Nazwa gry>,
                      albo Dysk C/ program files. ZLE!
                      > 2.przyspieszacze bo są to programy przyspieszające ściąganie,ogólnie nazywają
                      > się one Download Managers (Menażery Ściągania), Download Accelerators
                      > (Przyśpieszacze Ściągania)
                      Nie sa to programy do przyspieszenia sciagania, ona po prostu sciagaja gry i
                      cracki. Nazywaja sie "programy emulacyjne". ZLE!
                      > 3.to musze sie ciebie najpierw zapytac czy napewno chodzi ci o HHD czy nie
                      > czasem o HDD
                      Niewazne, juz. Skoro nie wiesz, ze podana przez ciebie nie istnieje, to ja ci
                      juz serdecznie dziekuje! ZLE!
                      > 4.nie sprecyzowałaś pytania wieć odpowiem ze jest to główny folder
                      A dokladniej, katalog, gdzie znajduje sie sama gra, updates i "readme".
                      > 5.Windows XP Professional
                      Pelna nazwa to "Windows XP professional home
                      > 6.tablica wszystkich znakow ktorych mozna uzyc z klawiatury
                      Nie! Jest to specjalny kod, dzieki ktoremu mozna sobie przekazywac tajne i
                      chronione numery seryjne, poniewaz w ASCII code 1 to 6, 7 to 0 i tak dlaej,
                      mowiac prosto. ZLE!
                      > 7.jezyk programowania ktorym sie posluguje przy robieniu strony internetowej
                      > Dobrze!

Wiec, Olu, zafunduj sobie korepetycje u Ali.

> 1.Najlepszy system operacyjny
                      Opinie sa rozne, ale ja uwazam , ze jest to MANDRIVA LINUX 2006 8CD
                      > 2.co to jest ip
                      Krotko mowiac, adres komputera w sieci. Nie bede wnikac dalej, bo to ci powinno
                      wystarczyc.
                      > 3.Jaka czestotliwosc taktowania ma procesor AMD AThlon 3000 +
                      Procesor AMD Athlon 64 wykorzystuje technologię AMD64, która radykalnie
                      zwiększa wydajność oraz udostępnia wbudowaną obsługę przyszłego 64-bitowego
                      oprogramowania - umożliwiając nawet jednoczesne uruchamianie programów 32- i 64-
                      bitowych.
                      Czestotliwosc taktowania to 1 800 MHz
                      > 4.co to jest sensitivity
                      Zalerzy czego!!! Jesli ustawimy wysoka sensitivity myszki, bedzie ona 2 razy
                      bardziej wrazliwa na nasze ruchy.
                      > 5.co to jest e-book
                      Odpowiem prosto, zeby cie nie przeciazyc jak ostatnio, i zebys znowu nie
                      zaczela mowic o Wedlu i Wanesce. Z agielskiego electronic book.
                      > 6.co to jest dpi
                      Im wyższa wartość dpi, tym lepsza jakość obrazu powstałego w wyniku skanowania.
                      > 7.Najbardziej wykorzystywany jezyk programowania

-C/C++
                      Zdecydowanie najbardziej zaawansowany język programowania, który powstał w
                      wyniku pracy nad uniwersalnym językiem dającym możliwość pisania programów na
                      różne platformy. W Polsce pojawił się on dość późno gdyż komputery wyposażone
                      były przede wszystkim w systemy typu DOS, które potrafiły interpretować
                      polecenia BASIC-a (język wykorzystywany niegdyś między innymi w Commodore i
                      ZXspectrum), a jedynym popularnym językiem dostępnym na ten system był Turbo
                      Pascal firmy Borland. Na zachodzie natomiast, zastosowanie we wszystkim, co
                      było związane z komputerami znalazł przede wszystkim Unix, który do tej pory
                      jest najlepiej opracowanym systemem. Doczekał się wielu mutacji i wersji w
                      zależności od potrzeb i zastosowania. Kompilator C/C++ wchodzi w skład
                      podstawowych narzędzi niemal każdej wersji tego systemu (za wyjątkiem systemu
                      Xenix, który jest bardzo ubogi).
                      Z założenia, programy napisane w C mają być małe, szybkie i zajmować mało
                      pamięci, co ma swoje odbicie w wygodzie pisania programów i nauce
                      programowania. Kod programu, w stosunku do innych języków, zawiera znacznie
                      mniejszą ilość znaków poprzez stosowanie krótszego zapisu, który (w
                      przeciwieństwie do np.: Pascala czy Basica) z reguły nie jest logiczny-

GRY PC, Xbox, PS2
                      • maly_jelen Re: moje odpowiedzi 21.01.06, 20:24
                        Jestes zalosna, Olu!
                        Umiem robic sciezki (tak aby byly proste, a nie takie bazgroly, jakie ty
                        robisz), garaze, garaze podziemne, garaze w sianie, krzywe schody, wysepki,
                        kaniony i wiele, wiele innych!
                        Przyslas tu. Jakos cie tolerowalam i myslalam "im nas wiecej, tym lepiej".
                        Potem zaczelas byc infantylna. Bylo to smieszne, ale do czasu. Teraz normalnie
                        mnie to ciekawi, co nowego napiszesz, jak podlizesz sie tym razem, czego nie
                        bedziesz znowu umiala.
                        Bawisz mnie, czuj sie zaszczycona! Jeszcze nigdy nie bylam tak zaintrygowana
                        jakas amatorka!!!
                        --

GRY PC, Xbox, PS2
                      • olcia159 Re: moje odpowiedzi 21.01.06, 20:34
                        Powiem ci tylko jedno: moze i jesteś lepsza z informatyki więc odrazu przyznaję
                        ci racje bo nie bede sie tu wykłucać ( nie jestem zarozumiała) wieć oczywiście
                        wielke sorry za to ze powiedziałam ze sie lepiej znam na komputerach bo odrazu
                        widać ze tak nie jest...(choć tez nie jestem pewna czy nie skopiowałaś tych
                        odpowiedzi..szczególnie ostatniej..) Acha i jeszcze jedno.. chyba mnie z kimś
                        innym pomyliłaś bo to nie ja opowiadałam jakieś historie o Wedlu i Wanesce
                        porownaj sobie nick! to papa! ale swojego zdania co do "kupeczki" to nie
                        zmieniam....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka