Dodaj do ulubionych

Home to usługa rewolucyjna

16.12.08, 07:42
Przepraszam czy juz można sie smiac?
Obserwuj wątek
    • paweldk1 Re: Home to usługa rewolucyjna 16.12.08, 07:44
      Jak dla mnie totalna strata czasu
    • shastorm Re: Home to usługa rewolucyjna 16.12.08, 08:43
      och czasem jesteście nadzwyczaj egoistyczni i ego centryczniw postrzeganiu świata big_grin

Jak ktoś nie zrobi konsoli pod wasz ulubiony kolor to jest be, nie trafił w potrzeby konsumentai ogólnie zajmuje się kupą a nie tym czym powinien big_grin

Pamiętajcie, że grono użytkowników konsol to nie tylko hardcorowcy spędzający godziny i lata rozkoszując się dźwiękiem pif paf.
      Są i inni, zresztą Ci inni generują sporo więcej pieniążków niż ci od pif paf (vide Nintendo).

A jak do tej pory wszystkim "innym" jakich znam Home bardzo się spodobał. A niektórym musiałem pada wyrywać by nie pzesadzili z interaktywnością społeczną siedząc w ciele mojego awatara smile

Ponadto jest piękna idea "klubów". Ale wy "twardziele" jakoś nie raczycie zauważyć, że to jeden z fajnniejszych sposobów na porządne klany? Z ciekawą interakcją?

Tak czy siak, ja rozumiem nawet najdotkliwsze opinie jeśli tak jak u paweldk1 są przykładem asertywności i mówią o jego odczuciach smile
      Ale pamiętajcie, że kolesie od Home'a to nie jest o jedną grę mniej na rynku na PS3... A od Home'a nas głowa nie rozboli. A tak na prawdę OSny stworzyła sobie przestrzeń wirtualną do masowego kasowania hajsu za reklamę i inne eventy...

A im więcej kasy ma Sony tym większa szansa że jeszcze trochę tego zielonego paliwa dorzucą do naszego pieca.... erm... czarnulki smile
    • bebe_pl Re: Home to usługa rewolucyjna 16.12.08, 10:07
      Od czasu kiedy Sony zapowiedziało, że Home będzie się opierał na "mini transakcjach" zupełnie mnie to nie kręci. To tylko następny, kiepski, pomysł wyciągania z graczy dodatkowej kasy. Tu zobaczysz zwiastun kinowy, tam jakąś reklamę, kupisz sobie koszulkę dla avatarka i już zarobili na Tobie pare $
    • juggernaut87 Re: Home to usługa rewolucyjna 16.12.08, 11:47
      Home to przedsięwźięcie kilkunastokrotnie większe niż NXE czyli avatary i chat grupowy, tyle wiem ;p
    • janci0 Re: Home to usługa rewolucyjna 16.12.08, 13:15
      Nie wiem po co na siłę porównujecie Home do NXE. Powinniście chyba XMB z NXE?
      Swoją drogą właśnie się pozytywnie zaskoczyłem - nowe ubranka do NXE mają być darmowe, natomiast "bonusowe" mają wynikać z osiągnięć w grach - developerzy narzędzia już mają, wszystko w ich rękach smile
    • domekzkart Re: Home to usługa rewolucyjna 16.12.08, 14:05
      "Miejsce do nagabywania żeńskich awatarów?"
      To takie rzeczy tez tam są ;P Korzystam a nic nie wiem big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka