Dodaj do ulubionych

Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje

10.02.09, 23:48
Patrzac co sie dzieje w komentach do poly to u niektorych to wrecz sa "niezdrowe emocje"... Ale coz, "zly dotyk" boli cale zycie...
@toread
Nic tylko zgodzic sie z Twoim wpisem na blipie "Festiwal..."
Obserwuj wątek
    • neozeo Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 10.02.09, 23:51
      No tak, wszyscy fani PS3 są nienormalni i chorymi wyznawcami Killzone :] Dziękujemy wam za ten obraz, który jakże prawdziwie oddaje całą sytuację, bo wyznawców Xboxa, którzy sprowadzają tę grą do zera czepiając się tej czy owej złej tekstury, to takie dojrzałe i prawidłowe podejście do tematu.
    • marcin-ka Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 10.02.09, 23:53
      "Wyraźnie widać, że nazwanie tej gry bardzo dobrą nie wystarcza."

Dobrze wiecie, że nie o to chodzi. Chodzi o czepianie się na siłę. Bo słabo oskryptowana. Gdyby była bardziej oskryptowana, to oczywiście też byłby to powód do czepiania się. Bo słabe tekstury. Nieważne, że gra nie polega na łażeniu z nosem przy ścianach, żeby słabość tych tekstur zauważyć, a na ekranie dzieje się na raz tyle, że jakość tychże tekstur w żaden sposób nie rzutuje na ogólne wrażenia wizualne. Efekty cząsteczkowe i filtry najlepsze, jakie kiedykolwiek ktokolwiek w grze pokazał, ale gra nie jest żadnym pokazem możliwośći PS3. Jesteście jak ten profesor, który zrecenzował czyjąś rozprawę doktorską czy habilitacyjną na dwa sposoby: pozytywnie i negatywnie, i obie przez pomyłkę dostarczył komisji...
    • og0r Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 10.02.09, 23:58
      chyba trochę rozumiem fanbojów,
      przy recenzjach takich tytułów jak gears of war wszyscy piali z zachwytu o wadach się prawie nie wspominano, w przypadku killzone całe recenzje to wymienianie wad a na końcu ocena która średnio wypada na poziomie właśnie takich hitów jak gow2
      nie ma się co dziwić że się ktoś obrazi, szczególnie jak wielbi firmę sony
    • og0r Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 11.02.09, 00:11
      dodam tylko że jeżeli gra niczym nie zaskakuje, jest monotonna, ma słabe jak na obecne standardy tekstury, a i skryptów jakoś za mało to ja bym jej nie dał 5, a słuchając tej recenzji nie dał bym jej nawet 3 i na pewno bym jej nie kupił
      na szczęście pograłem w demo, pograłem w betę multi i grę kupiłem bo dla mnie zapowiada się kupa dobrej zabawy
      zabawy której w gears2 po przejściu singla nie uświadczyłem, gdzie pewnie jak bym chciał, czepił bym się jakiejś tekstury czy skryptu co nie zmienia faktu że gierka jest po prostu świetna i 90% mojej recenzji byłyby ochy i achy
      to tyle
      salute
    • radek.zaleski Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 11.02.09, 00:15
      "przy recenzjach takich tytułów jak gears of war wszyscy piali z zachwytu o wadach się prawie nie wspominano"

na Poly? oh really?

archiwum.polygamia.pl/polytv-prezentuje-gears-of-war-2

chyba widzieliśmy inne PolyTV.

luźne cytaty:
      "to GoW 1.5", "to nie jest skok jakościowy", "są etapy, które są takie same jak w 1, np. szpital", "ja bym 10 w życiu nie dał", "left4dead ciekawsze".

"nie ma się co dziwić że się ktoś obrazi, szczególnie jak wielbi firmę sony"

mnie zawsze dziwi jak ktoś woli być okłamywany niż usłyszeć uczciwą, nawet trudną, opinię.
    • riddickpl Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 11.02.09, 00:24
      Czy wy widzicie, co wypisujecie? Nie potraficie sie pogodzic z tym, ze KZ2 jest gra bardzo dobra/swietna!! (gdyz wedlug was powinna ona byc 7cudem swiata chociaz nie graliscie w fulla);/ Ehh ja sam po przeczytaniu komentarzy po wypuszczeniu dema zauwazylem, ze nawet najwieksi fani i obroncy PS3 przyznawali, ze spodziewali sie czegos wiecej (nie raz tlumaczyli sobie, ze to wersja wczesna (beta, alpha itp ehh) - pomimo iz w demie level jest jednym z bardziej widowiskowych - wedlug mnie niektorym hype po raz kolejny przerosl oczekiwania)
      aliwederci
      Gre uwazam za bardzo dobra z wyrozniajaca sie grafika i tyle.. Hiper duper mega czortem nie z tej planety to raczej nie jestwink
    • simon_x Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 11.02.09, 00:34
      Świetny filmik - koleś trafnie podsumował cały zamęt
      i jak to pasuje do naszego podwórka smile
      Ok, ja sam się czepiałem Emiela i jego recenzji, ale absolutnie nie dlatego, że się nie zgadzam z wytkniętymi grze minusami, czy oceną.
      Po prostu wychodzi na to, że ciężko konkretnie napisać coś dobrego o Killzone2 bez spoiloerowania. I przez to mamy taką recenzję - nie zagrało to, to, to i to, a poza tym, to KZ2 to świetny shooter z najlepszą grafiką, w który warto zagrać. Dlaczego - sprawdzicie sobie sami. Może tak musi być... Dla porównania - recka KZ2 w PSX Extreme ma 7 stron. Rozumiem, że niesłusznie oczekiwałem podobnego tekstu, tymczasem na takim blogu tekst mają inny charakter. Ok.
      Przyznam się, że i tak niewiele z tej recki z PSXE zapamiętałem smile
    • froniupl Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 11.02.09, 00:51
      riddickpl "pomimo iz w demie level jest jednym z bardziej widowiskowych "

chyba na odwrót zapytaj się kogoś kto grał to ci powie że to najgorszy kawałek z pełnej gry pod względem graficznym i widowiskowości smile
      ale racje masz z tym hypem bo niektórzy myśleli że włączą KZ2 i będą grac w grę jakości filmu czy tam bajki pixara...
      Co do polygamii to odkąd nastąpiło połączenie z agora to się tu drugi onet w komentarzach porobił a i newsy są często kontrowersyjne żeby tylko zwiększyć ruch na stronie...
    • kessarath Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 11.02.09, 01:02
      To jest już śmieszne,... taka wojna XBOX360 vs. PS3. Chcesz zagrać w KZ2 idź i kup PS3 [albo odłóż wcześniej jak pracujesz/zbieraj rok jak dostajesz kieszonkowe-a na tą grę był czas żeby odłożyć]. Jako fan RE nie grałem nigdy w RE: 0 i Remake(a muszę), wiec co? Posiadacz GAMECUBE ma śmiać się ze mnie? Bo tych gier nie wydano na żadną inna platformę, a powiem "łe taki odnowiony RE nie ma klimatu, tylko stary RE to jest to", zrobiłbym z siebie skończonego ignoranta(kto zna gry wie o co chodzi)? Co więc mogę zrobić? Loguje się na allegro kupuje Gamecube i te 2 gry i gram. Koniec kropka. Nie mam i nie miałem XBOXA bo nie mam parcia na "zielone" tytuły. Kupuję "chlebak" już drugi raz [1szy raz dla MGS4] i gdzie problem. Obrzucanie się gównem śmierdzi nie czujecie? Powinniśmy razem cieszyć się, że komuś udało się przez lata ciężkiej pracy zaprogramować coś wspaniałego. Gusta są różne, ale jak napisał jeden z Was zajebiście w swoim komentarzu [nie potrafię zacytować], że to jak na randce ze swoją laską mija się zajebistą dziewczynę i jedyne co przechodzi nam przez gardło to "ale kurewka i na pewno pusta".
      randki.org/i/157851-800x.jpg ...prawda? Bo okoliczności nie pozwolą nam na nic innego. Tak jak ktoś kto nie może z różnych przyczyn w nią zagrać. Weźcie się wyluzujcie Panowie, gra jest zajebista - chyba, że ktoś nie lubi takich tytułów, to i tak przyzna, ze grafika jest obłędna. Dziś w pracy mój kolega co gra tylko w Ogame powiedział: "nie lubię takich realiów i uniwersum, ale naprawdę to jest niezłe...". Gier idealnych nie ma, nie było i nigdy nie będzie. Tak jak nie będzie idealnej kobiety, żony, kochanki, samochodu, idealnych, niezawodnych przyjaciół. Taki jest świat. Ale po prostu KZ2 należy do grupy tych "prawie idealnych" pozamiata wszystko - sprzeda się lepiej niż MGS4(ma szerszy target). KZ2 to taka "głupia kurewka" którą byście bez wiedzy żony chętnie zerżnęli. Pozdrawiam
    • maxiu666 Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 11.02.09, 03:06
      Marcin-Ka ma racje bo w poly tv (Resistance 2) bylo marudzenie ze gra jest za bardzo skryptowana nawet Toro przyznal ze powtarzajac dany level wiadomo za ktorym drzewem stoi przeciwnik i na nas wyskoczy. Z kolei najnowsze poly tv (Killzone 2) pada zarzut ze skryptow jest za malo. To kuna z lasu zdecydujcie sie wreszcie co jest lepsze albo jeszcze lepiej napiszcie sami gre bo widze ze ani tak ani tak dogodzic sie nie da.
    • xiem Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 11.02.09, 08:22
      Widać, że dwaj Panowie wyżej to znawcy ...
      Skrypty, o ile nie są przesadzone, tak jak np. w CoD3, R2, to świetna rzecz.
      Sprawia, że rozgrywka staje się iście filmowa, naloty, wpadanie przez okno, itd.

Anyway mnie tak samo jak i Pana z filmu wyżej, do szału doprowadza to co się tu dzieje.
      KZ2 stało się świętą krową, proponuje usunąć wszystkie tematy o KZ2, ku uciesze teamcod i jemu podobnych.

Cholera, nie graliście w pełną wersję, a czepiacie się jakby ktoś Wam rodziców zabił.

Recenzja Emiela zła? Nie zgodzę się.
      Dzięki jego recenzji, wiem, że na niczym poza elementami, które wymienił się nie zawiode, że jedyne gó...ane "fiuczery" to te o których mówił, a reszta jest na tyle świetna, że można o nich zapomnieć i postawić grze ocenę 5/6.
    • neverar Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 11.02.09, 08:36
      Parę pixeli i trochę kodu. A wy się obrażacie jakby wam matkę z błotem zmieszali xD
      Ja nie wiem czy wy się w domu nudzicie czy co, że nie macie nic do roboty poza pisaniem kretyńskich komentów.
      Co mnie to obchodzi kto co powie o tej grze, jak MI osobiście się podoba?
      Niech ją mieszają z błotem (czyli niech dają 5+!! bo to obraza przecież) niech ją palą na stosach... ale co was to k**** obchodzi!?
    • shastorm Re: Nie tylko u nas Killzone 2 budzi emocje 11.02.09, 08:40
      e tam, a ja się ze wszystkiego cieszę. Jak się obrzucają gównem to sobie biegam wokół z rozwianym włosem i krzyczę o opamiętanie się...

Dzięki temu czuję się lepszy i poważniejszy. A to niezwykłe dla mnie uczucie, generalnie jestem niestety/stety postrzegany jako dzieciak.

Ach i dzięki takim wątkom i ego rośnie. kessarath ma u mnie plusa bo dzięki niemu wiem, że czasem coś mądrego napiszę co ktoś inny zacytuje smile Nie ważne, że upiększył to słowem kurewka smile Może dzięki temu i lepiej to brzmi? big_grin

Podsumowując moją wyiopwedź: Ja protestuję! Zaczynacie już przeginać wink Bo nie wiem gdzie nas zaprowadzi "poważna" dyskusja nad "poważną" dyskusją o grze KZ2 big_grin

Użyłem "" przy poważna bo nie chciałem użyć słów za które banuje się smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka