Powraca temat orientacji seksualnej na Xbox Live

26.02.09, 18:03
ale problemy... może niech Ci ludzie spojrzą na Xbox Live jak na usługę do grania po sieci..
"w końcu to nie serwis randkowy."
hm.. no właśnie ;d
    • lutoslav Re: Powraca temat orientacji seksualnej na Xbox L 26.02.09, 18:09
      Niech zgadne. U S and A?
    • kmh Re: Powraca temat orientacji seksualnej na Xbox L 26.02.09, 21:56
      Ale po wprowadzeniu społecznościowych bajerów to nie jest to już usługa poświęcona tylko i wyłącznie grom, to normalne, że wraz z interakcją z innymi graczami pojawia się więcej kontaktu.

      A czemu ktoś chce się "afiszować ze swoją seksualnością"? Boooo może homoseksualność nie jest powszechnie akceptowana i ci ludzie wierzą, że właśnie w ten sposób przyzwyczajając ludzi do swojej orientacji. Dlatego też powstały serwisy w stylu Gaygamer, przecież nie dlatego, że homoseksualiści jakoś inaczej grają w grysmile
    • rorkdcr Re: Powraca temat orientacji seksualnej na Xbox L 26.02.09, 22:32
      W 100% się zgadzam z Tobą.Można to w sumie podsumować tak że każdy ma prawo być idiotą, i jak potrzebuje się afiszować tym że woli uprawiać seks z mrożonymi kurczakami[a najlepiej,z carrefoura] to powinno mu się to umożliwić, ku uciesze gawiedzi ;]
    • corfix Re: Powraca temat orientacji seksualnej na Xbox L 01.03.09, 00:30
      Osobiscie uwazam za oburzajace fakt, ze MS nachalnie ciagnie od nas informacje o adresie zamieszkania, naklania nas do zostawienia informacji o naszej plci i wieku, ba, oferuje nawet miejsce na tekst 'o sobie', ale zabrania, oficjalnie zabrania, deklaracji orientacji seksualnej. Jeszcze ta afera z Gaywoodem, ktoremu zdjeli konto za obsceniczne... imie. Przykre.
      Czy afiszowanie sie ze swoja przynaleznoscia wyznaniowa rowniez jest sankcjonowane przez MS na podobnych warunkach?
Pełna wersja