Dodaj do ulubionych

Championship Manager 2010 za (prawie) darmo!

IP: *.broker.com.pl 18.08.09, 12:56
nawet grosz to za dużo za tą grę
Obserwuj wątek
    • Gość: robotwithinme Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.08.09, 13:02
      Nie grałem w CM, ale słyszałem, że jest strasznie wciągający. Jeśli syndrom "jeszcze jednej tury" działa w nim tak mocno jak w Cywilizacji to ja tej gry nie chcę, chodziłbym spać o świcie ;P

A fakt, że ciekawy pomysł, ciekawe też czy im się opłaci.
    • dj_sasek Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! 18.08.09, 13:09
      @mk - weź się zastanów co ty mówisz?

Ktoś włożył ogrom pracy aby przygotować ten tutył, te wszystkie statystyki i inne. Co prawda nie interesują mnie takie gry, ale to nie znaczy, że to krytykuję. Gdybyś ty zrobił taką grę napewno chciałbyś aby na siebie zarobiła.

Jak dla mnie ten sposób płacenia za grę jest bardzo dobry, inni powinni się od nich uczyć jak sprzedawać gry.

+1
    • mis_iu Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! 18.08.09, 13:23
      Bardzo odważne zagranie... CM mnie nie interesował a teraz zastanawiam się poważnie czy go jednak nie kupić wink.
    • Gość: nacho Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.ptr.magnet.ie 18.08.09, 13:38
      kurde... tylko problem polega na tym, fanowi FM'a, nowe CMy nie moga nic zaoferowac! Ta gra jets po prostu slaba
    • Gość: th Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.09, 13:39
      Niet, tak się niestety nie walczy z piractwem.

Tak się naprawia swoje własne błędy.

CM10 miał doskoczyć do poziomu Football Managera. Nowe, fajne (przynajmniej według zapowiedzi) ficzery, poprawki, edytor stałych fragmentów... Niedawno wypuścili demo.

I wyszło szydło z worka. Okazało się, że CM 10 jest po prostu kiepski. Zabugowany (szczególnie edytor SFG). Ot, świetny przykład (i filmik) - www.youtube.com/watch?v=9-bb456k7FU

Teraz wychodzi na to, że panowie z BGS próbują zachęcić graczy na kupno gry mimo tych błędów. Chwytają się brzytwy. Nic dziwnego, w końcu nad grą pracowali dwa lata. I - za przeproszeniem - dupa z tego.
    • Gość: Troubleman Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.156.216.81.static.m-kr.siw.siwnet.net 18.08.09, 13:49
      Jest jeszcze jeden haczyk:
      "Masz 3 możliwości zainstalowania gry w dowolnym czasie i miejscu, aby grać. Jeśli zadecydujesz, że nie chcesz dłużej grać na tym sprzęcie, po prostu zdeaktywuj grę, a otrzymasz z powrotem swoją aktywację do wykorzystania gdziekolwiek indziej."

Czyli mozemy zainstalowac tylko 3 razy, potem kod aktywacyjny wygasa.
    • mis_iu Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! 18.08.09, 14:04
      @th - żem zapomniał, że ekipa od starych CM robi teraz FF bo im bodajże licencję zajumali ;P. Skoro jest, aż tak źle to uznam, iż nie widziałem tego newsa, a o samej akcji nigdy nie słyszałem ;P
    • Gość: elvisp Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.09, 14:35
      o, to będzie moja pierwsza oryginalna gra
      próbował ktoś to kupić, jakie są możliwości platności ?
    • pooh84 Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! 18.08.09, 14:50
      @Troubleman - przeczytaj jeszcze raz i zrozum co tam jest napisane. Jeśli nadal będziesz uważał, że to co napisałeś jest prawdą, to czytaj aż zrozumiesz, że nie jest. A jak zrozumiesz, że nie jest to wróć tutaj po odpowiedź dlaczego nie masz racji.

Maturę giertychowską masz?
    • Gość: Troubleman Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.156.216.81.static.m-kr.siw.siwnet.net 18.08.09, 15:02
      pooh84-> Proszę o trochę kultury i nie obrażanie ludzi na prawo i lewo. Za kogo ty się masz gościu? Mam prawie 29 lat, więc maturę zdawałem już dawno temu, jeśli tak bardzo cię to interesuje. Denerwują mnie ludzie, którzy w internecie wykazują brak szacunku dla innych ludzi. Nawet gdybym nie zrozumiał, to co z tego? Nie można się już mylić?

Grę zakupiłem i z mojego konta w dziale download na stronie CM dla mnie wynika, że mam tylko 3 możliwe aktywacje i że grę mogę zainstalować tylko 3 razy. Jeśli jest inaczej to może źle zrozumiałem, albo jest to źle zaznaczone.
    • pooh84 Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! 18.08.09, 15:13
      @Troubleman - a gdzie ja Cię obraziłem? Mam się za człowieka, który jak czegoś nie rozumie to nie sieje zamieszania. A Ty właśnie siejesz. Napisane jest, że : "Masz 3 możliwości zainstalowania gry w dowolnym czasie i miejscu, aby grać. Jeśli zadecydujesz, że nie chcesz dłużej grać na tym sprzęcie, po prostu zdeaktywuj grę, a otrzymasz z powrotem swoją aktywację do wykorzystania gdziekolwiek indziej" - z czego wynika, że możesz zainstalować na trzech sprzętach jednocześnie, a jak na którymś z nich nie będziesz już chciał grać to odinstalowywujesz i kod aktywacyjny do Ciebie wraca. Nadal nie widzę, gdzie Cię obraziłem. Komentarz był uszczypliwy, a nie obraźliwy. Mylić się zawsze można. Pozdrawiam i spokoju życzę.
    • Gość: sex Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.09, 15:16
      sex
    • Gość: Troubleman Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.156.216.81.static.m-kr.siw.siwnet.net 18.08.09, 15:23
      pooh84- No proszę cię, nie udawaj teraz smile Popatrz na ton twojej wypowiedzi i tekst z maturą. Powiedziałbyś tak do kogoś dopiero co spotkanego w realu? Chyba nie... Zawsze można spokojnie wyjaśnić, jak ktoś czegoś nie zrozumie. Zamętu nie sieję, tak to zrozumiałem i wydawało mi się, że o to chodziło. Również pozdrawiam.
    • pooh84 Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! 18.08.09, 15:33
      @Troubleman - dobry nick tongue_out
    • Gość: mk Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.broker.com.pl 18.08.09, 15:47
      dj_sasek - choćby i 50 lat nad tym pracowali to nie zmieni to faktu że jest crapem.

"Gdybyś ty zrobił taką grę napewno chciałbyś aby na siebie zarobiła."
      Ja gry na pewno nie zrobię, bo nie potrafię. A jeśli czegoś nie potrafię to się tego nie podejmuję. I doradzałbym wziąć przykład ze mnie twórcom tego crapu.
    • Gość: Janina z Chorzowa Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.09, 17:39
      A jest tam polska liga??
    • Gość: STABILO Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.chello.pl 19.08.09, 09:19
      No pewnie, że jest, a nawet dwie smile)) Już nie mogę się doczekać, kiedy zagram swoją ukochaną Areczką ;PPP
    • Gość: Parasit Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: 217.153.75.* 19.08.09, 11:43
      Właśnie kupiłem za 0.00 funta + oczywiście opłata manipulacyjna smile

• Gość: Kamix Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.chello.pl 27.08.09, 10:14
      A ja tam czekam na wersję pudełkową.
    • Gość: LukaADHD Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.09, 02:22
      Haha naucz się liczyć parówko [pooh84], nie masz prawie 29 lat tylko 26. 84 w Twoim nicku to zapewne rok urodzenia ty pajacu, haha. Pozdrawiam - nie spinaj pośladów; haha.
    • Gość: kołoczek Re: Championship Manager 2010 za (prawie) darmo! IP: *.chello.pl 16.09.09, 11:50
      Już zamówiłem w przedsprzedaży i nie mogę się doczekać dostawy smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka