Dodaj do ulubionych

Brak kabla HDMI daje ogromne możliwości, czyli ...

• crinos_pl Re: Brak kabla HDMI daje ogromne możliwości, czyl 28.08.09, 18:18
      @stricer: prowokacja, czy co? big_grin

W wypowiedzi Mirskiego nie podobało mi się użycie słowa "gaming" - jeśli już się silił na makaronizmy, to chyba lepiej było napisać "gejming"? suspicious Ja wiem, słowo "gej" źle się w Polsce kojarzy...

Kuriozalne jest stwierdzenie, że zubożenie oferty o 1/3 czyni ofertę bardziej przejrzystą... Jakim cudem pozwoli to lepiej trafić do klientów? Przecież to jest właśnie zamykanie się na klienta! jak sieć komórkowa usunie z oferty 30% telefonów to też będzie to robione dla klienta? To możliwość wyboru, nie jego brak jest korzyścią!
    • vino_vayca Re: Brak kabla HDMI daje ogromne możliwości, czyl 29.08.09, 15:29
      Zgodze sie z autorem. Podobalo mi sie ze mialem do wyboru ta trzecia opcje Xboxa, ze wszytskim co jest potrzebne do pelnej radosci z grania na current genie (no moze poza karta wi-fi, ktora jednak i tak kupilem w promocyjnym zestawie) Meczy mnie szukanie dodatkowych sprzetow, szperanie po forach, za tym najodpowiedniejszym kablem, robienie dodatkowych zakupow... Teraz ciesze sie ze skozystalem za wczasu i kupilem starego Elita.

W zasadzie wystarczylo do wersji Pro dolozyc headset i byloby to samo...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka