Dodaj do ulubionych

moje dziejsze zakupy :)

22.03.06, 16:58
wrocilam do domu i musze sie wam pochwalic... umowilam sie z kumpela i mialam
za duzo czasu przed spotkaniem. w zwiazku z tym postanowilam wejsc do zary z
zamiarem nie kupowania niczego. oto rezultat:

t-shirt czarny ze srebrnym nadrukiem 'przeminelo z wiatrem':
img299.imageshack.us/my.php?image=image2463ey.jpg
img48.imageshack.us/my.php?image=image2471ln.jpg
koszulka z bufiastymi rekawkami, dziura na plecach, czerwona w biale grochy:
img48.imageshack.us/my.php?image=image2512yi.jpg
img49.imageshack.us/my.php?image=image2506wa.jpg
rozowe okulary:
img516.imageshack.us/my.php?image=image2408kn.jpg
img49.imageshack.us/my.php?image=image2419kj.jpg
img516.imageshack.us/my.php?image=image2575la.jpg
zlote okulary:
img516.imageshack.us/my.php?image=image2421sk.jpg
img49.imageshack.us/my.php?image=image2446nx.jpg
img516.imageshack.us/my.php?image=image2545xn.jpg
oraz bonus...
ale juz nie z zary, tylko perfumerii oboksmile
img49.imageshack.us/my.php?image=image2588yv.jpg
Obserwuj wątek
    • alex_koz Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:02
      takie przypadkowe zakupy sa najlepszewink

tez chcialam sobie kupic ostatnio ta bluzke z przeminelo z wiatrem, ale w koncu
      inna kupilam (z niby prom queen jestem). a ta czerwona rewelacja! i rozowe
      okulary!
    • funghettino Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:02
      to ja poprosze obie koszulki i rozowe okularki smile
      ze tez kurcze tu u mnie nie ma zary...
      • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:12
        ja sie boje tam wchodzic, bo zawsze mi sie mnostwo rzeczy podoba, dzis
        wprawdzie wyszlam w pelni usatysfakcjonowana, ale jeszcze mam chrapke na kilka
        bluzek oraz - co gorsza - butow wink)
        • alex_koz Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:20
          ja ostatnio jak w zara to podobalo i sie mnostwo rzeczy! gdybym mogla to bym
          pelnym TIRem stamtad wyjechala, ale zara to dla mnie zagdaka, czasem mi sie
          wszystko podoba a czasem bardzo malowink)
          • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:23
            ja mam podobnie z tym TIRem smile) aktualna kolekcja jest moim zdaniem bardzo
            udana smile
    • eirenne Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:19
      takie bonusy uwielbiam!!! smile))))))))
      Lovely to bardzo ładny, kwiatowy zapach, będzie pasował do zakupów i do Ciebiesmile
      • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:21
        no wlasnie. zapach jest sliczny, a ja juz od dawna sie nie moglam doczekac
        kiedy bedzie w polsce smile jak go dzis zobaczylam (a poszlam do sklepu po podklad
        dla mamy...), nie moglam nie kupic smile)
        • eirenne Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:28
          Też go chciałam, bo jest taki kobiecy i nieinwazyjny, ale po drugim teście w
          perfumerii jakiś składnik zaczął pachnieć na mnie... kurzemuncertain Żal mi bardzo, bo
          na papierku jest mniamsmile
          • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:53
            na wyprobowalam na wlasnych nadgarstkach. teraz siedze i je wacham raz po raz.
            super zapach smile)
            • eirenne Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:56
              zazdroszczęsmile
            • goldioo Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 10:47
              Super te grochy!A nad 2 koszulką tez się w Zarze zastanawiałam (z przeceny parę
              fajnych koszulek widziałam)
              Juz na FM sie ujawniłaś jako wielbicielka SJParkerwink
              Fakt, jest niesamowita, urody można by rzec zero, ale wdzięku, smaku, stylu -
              cała masa.
              Swoją drogą może piszmy w jaki zapach się UBIERAMYwink bo widzę powiązania
              (zawsze tam gdzie ich nie mawink - lubię ciuchy Prady (choc bardziej Miu Miusmile i
              jestem fanką zapachusmile
              Z drugiej strony idąc tym tropem powinnam uzywać Miracle (boska Umasmile.
              ps.przypomniałaś mi o nowych okularach, bo słoneczko juz całkiem mocno swieci...
              • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 13:57
                tak, SJP jest niesamowita smile

ps. a propos perfum, to najwierniejsza jestem emporio armaniego, od jakiegos
                czasu uzywam tez coco chanel modemoiselle, ultraviolet i elle paco rabbane.
                anais anais tez mi sie podoba i armani mania... jest tego troche.
                • goldioo Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 14:07
                  A na Forum Perfumy czekoladka była??? ( a propos cioccolato_bianco - tak
                  smakowicie brzmi słowo cioccolato, że pozwoliłam sobie na Wizażu się tak
                  podpisać - ale sam nick pozostał goldioo, bez obawwink
                  • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 14:12
                    na czekoladowy zapach mialam apetyt zima smile
                    • goldioo Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 14:14
                      a ja się własnie pozbyłam Amorito z Body Shopu na F.o Perfumachsmile - czysta
                      czekoladasmile
                      Koniec tematu bo to Galeria Modysmile))
                      • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 14:17
                        o, to tam dziala tez handel? wink
                        • goldioo Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 14:21
                          handel, handel wymiennywink
                          • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 14:23
                            aha. no bo ja mam pare flakonikow, ktorych w zyciu nie zuzyje...
                            • goldioo Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 16:52
                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15707&w=38731887
                              smile
    • eirenne Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:44
      Aha, podoba mi się bluzka w grochysmile Tylko panie dzieju, jak ją nosić, kiedy
      Bozia dużym biustem obdarzyła? big_grin
      • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:47
        serwisy.gazeta.pl/avanti/5,70025,3095106.html?i=0 ? smile
        • eirenne Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 17:55
          Kurczę, nie mam zaufania do takich staników, choć wolałabym miećwink Zastanawiam
          się, czy te paski na dole nie ściagają piersi w dół, wiesz, o co chodzi? I czy
          pod piersią stanik nie odstaje...
          • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 20:22
            wyobrazam sobie o co chodzi, ale tylko wyobrazam.. ja nosze biustonosz z
            miseczka A (no, czasem jak chce sie wypchac to Bwink ), wiec smialo moge nie
            nosic w ogole.
        • starawyjadaczka Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 19:42
          no popatrz, jakie sprytne.
    • lady.k Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 18:31
      bardzo podoba mi się bluzka w grochy, groszki super modne maja byćwink
    • beesok Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 20:11
      ladne te ciuszki ale kurcze ja sie do Zary po prostu nie przekonam smile jakosciowo ciuchy maja po prostu
      kiepskie niestety,
      szkoda ze w Polsce nie ma "starszego brata" Zary - Massimo Dutti smile co prawda troche bardziej
      "klasyczna" kolecja ale jakosc o wiele lepsza wink
      • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 20:24
        moim zdaniem z jakoscia w zarze jest bardzo roznie, tak samo jak rozpietosc cen
        jest tam (wzglednie) duza. trzeba uwazac co sie kupuje i tyle. poza tym takie t-
        shirty to nie jest kreacja balowa, tylko cos do noszenia na codzien, wiec nie
        wymagam cudow za 59 pln wink
        • beesok Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 20:29
          co racja to racja smile
          ja po prostu przechodze na etap kupowania mniej ale lepszej jakosci (taaak po tym jak sie juz NAPRAWDE
          nie mieszcze w szafie - ani wlasnej ani faceta smile
        • wee_monstar Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 20:36
          ja mam podobne dosiadczenia z jakoscia Zary- bluzka do pracy koszulowa po 1
          praniu( a bylo zgodnie z instrukcjami) zmniejszyla sie , wygniotla crying teraz
          tylko pod cienki sweterek w serek sie nadaje. Dzinsy 3/4 - super sie
          nosza...Plaszczyk zimowo-jsienny: guziki poodpadaly- przyszyc trzeba bylo
          niemalze wszystkie..
          t-shirt "przeminelo z wiatrem" i slodka bluzka w grochy bardzo ladne...sprawdze
          jutro, czy nie ma takiej koszulki ... wink
          ps. ja tez bylam na zakupach...kupilam jedna koszulke na ramionczkach (pstrykne
          fotke) - jeszcze uslyszalam, "wez wieksza - widac, ze wlasnie zjadlas..." i
          kurcze w ogole mnie nie cieszy ten zakup terazcrying
          • wee_monstar Re: moje dziejsze zakupy :) 22.03.06, 20:46
            poprawiam sie "ramiaczkach" oczywiscie, wrrr
            • pinkpanther Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 12:01
              śliczne rzeczy, czekoladko
              bluzeczka w grochy to odjad - po tym jak obejrzałam tą twoją i czarną złtki
              musze sobie coś kupić w ten wzór
              co do zary to ja bardzo lubię ten sklep, a jakosc zalezy od tego, z której
              linni kupimy ciuch. te wystawione na stołach są zawsze tanie i badziewne, ale
              są tam też bardzo dobre jakościowo ubrania o niejednokrotnie zawrotnych cenach
              • goldioo Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 12:13
                te wystawione na stołach są zawsze tanie i badziewne - nie ZAWSZE!Mam od roku
                koszulkę,od dwóch sweter a i ta gone with the wind jest ze stołusmile
                • pinkpanther Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 13:41
                  no dobrze może nie zawsz
                  ja mam dwa swetry ze stołów i zwłaszca ten pierwszy jest do niczego więc sie
                  zraziłam
                  przepraszam jeżeli sprawiłam ci przykrosć
                  • goldioo Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 13:52
                    Przykrość - nie!smileAle na ten "stół"smile trafiają dobre i złe rzeczy po prostu,
                    właśnie mi sie przypomniało, że fajnie skrojona bluzka koszulowa pękła mi
                    na...biuście (b/c żeby nie byłosmileczyli zalezy co się "wyłowi". nie nalezy
                    uogólniać moim zdaniem, bo na wieszkach w Zarze wisza TEZ rzeczy badziewne i
                    nijakie!
                    Torebki zarowe czasem fajne sąsmile
                    • pinkpanther Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 14:19
                      po prostu trzeba mieć dobre oko do okazji wink
                      • cioccolato_bianco Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 14:22
                        ja mam kilka swetrkow ze stolow w zarze i sa dobrej jakosci, jednak faktycznie
                        zdarzaja sie szmaty smile tylko moim zdaniem nie na stolach wcale. jednak trzeba
                        im oddac, ze nawet jesli sa badziewne, to cene tez maja niska, wiec nie ma co
                        oczekiwac achow i ochow. ja najbardziej lubie t-shirty z zary smile uwielbiam
                        wszystkie ktore mam!
                        • pinkpanther Re: moje dziejsze zakupy :) 23.03.06, 14:23
                          ja mam dzisiaj na sobie plisowaną spódnicę z zary wink
                          • marta-martusia bluzka z przeminelo z wiatrem! 23.03.06, 14:36
                            hej, sliczna jest ta bluzka, mozesz powiedziec z jakiego jest materialu (
                            bawelna?) i ile kosztowala?

i czy byly jeszcze inne kolory?
                            • cioccolato_bianco Re: bluzka z przeminelo z wiatrem! 23.03.06, 14:40
                              kolorow innych nie bylo. kosztowala 59 pln, a z czego jest to ci dokladnie nie
                              powiem, ale zapewne bawelna plus dodatek czegos elastycznego (troszke sie
                              rozciaga).
                              • pump_it_up Re: bluzka z przeminelo z wiatrem! 02.04.06, 11:46
                                bardzo mi sie podobaja te rzeczy, zwlaszcza bluzka w grochy i okularywink. mnie
                                tez bardzo podoba sie ostatnia kolekcja zary... tylko skad wziac na te
                                wszystkie ubrania pieniadzesmile)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka