Dodaj do ulubionych

szaro i worzasto...

17.09.06, 23:59
...ja tam lubiewink

i leggings nie jest mi obcy (na zach. wyb. Stanow byly popularne w
pazdzierniku ubieglego roku).

na zdjeciu tuniko-sukienka (Stella McCartney), ktora na FM pokazano na "Queen
of WAGs", Victoria Beckham - ja w przeciwienstwie to Vicky, wzielam kilka
rozmiarow wieksza (siega przed kolano) by nosic do szarych leggingsow jak
sukienke:
i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/OUTFITS/o_10.jpg
ale jak bylo cieplej wysilalam sie i na cos weselszego. tu obszerna i
asymetryczna bluzka Margieli (ten od rekawow wyrastajacych z plecow):
i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/OUTFITS/o_11.jpg
Obserwuj wątek
    • gaggi Re: szaro i worzasto... 18.09.06, 08:25
      Swietny kolor dzinsow, cholera takich wlasnie szukamwink Reszta tez bardzo w moim
      stylu. Ale faktycznie, szkoda, ze nie mozemy zobaczyc tego wszystkiego, co
      pokazujesz, na Tobie...
    • wee_monstar Re: szaro i worzasto... 19.09.06, 18:27
      Mnie sie bardzo podoba drugi zestaw, moze wlasnie dlatego,ze na kazdej
      wystawie wielkie szare topy, swetry i legginsy i wlasnie Victoria na okladkach
      w takiem zestawieniu dosc czesto.
      Jak zwykle swietne torebki- zazdroszczewink

ps. balerinki- mam identyczne choc pewnie innej firmy i problem- niby dobre ale
      jak chodze to mi spadaja sad. Moze wkladki pomoga?
      • daino Re: szaro i worzasto... 19.09.06, 20:23
        sprawdz trojkatne plaskie wkladki ktore wklada sie w przednia czesc buta, pod
        palce i czesc stopy - te pomagaja, przy butach luznych w piecie... jednak nie
        sprawdzalam z balerinami... jesli lekkie i dosc zabudowane, powinno byc ok.
        • wee_monstar Re: szaro i worzasto... 20.09.06, 09:50
          Dziekuje za rade, sprawdze te wkladki.
          balerinki - to dokaladnie te- w sklepie lezaly idealnie i w domu tez sprawialy
          wrazenie wygodnych ale na ulicy gubilam je co pare krokowwink A tak sie cieszylam
          bo trudno dostac waskie baleriny- i dlatego najczesciej nosze plaskie buty w
          szpic.
          img166.imageshack.us/my.php?image=balerinyvs8.jpg
          Mialam jeszcze dodac, ze bardzo sie ciesze z powrotu szarego koloru - na razie
          mam swetr, szukam grubych szarych rajstop.
          • daino Re: szaro i worzasto... 18.10.06, 20:13
            tak niemal takie same (moje jedynie nie maja tego materialowego zaobrabienia).
            ponizej spodnie o ktorych pisalam (Fendi FW0607): zakladki, nieco meskie;
            zestawiam z lejacymi swetrami, takze "dziadkowymi" kardiganami. obecne trendy
            to podchwycily.
            i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/PIECES/p_10.jpg
              • daino z pokazow mody 20.10.06, 22:08
                >zettrzy napisała: o, moj ulubiony fason spodni, z takimi zakladkami mozna
                zjesc dwa obiady i nic nie widac<

mam odwrotnie, lubie bo takie faldy maskuja wystajace gnaty wink

pare zdjec z vogue.uk
                moje portki na pokazie:
                i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/SHOWS/FendiFW0607.jpg
                ulubione zestawienie:
                i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/SHOWS/McCartneyFW0607.jpg
                szerokie spodnie - jesien - zima 06:
                i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/SHOWS/JacobsFW0607.jpg
                i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/SHOWS/MarniFW0607.jpg***
                nazywajcie mnie "crazy" ale tego "pajacyka" musze miec (bez koszuli, bardziej
                monochromatycznie):
                i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/SHOWS/ChloeFW0607.jpg
                smile))
                • zettrzy Re: z pokazow mody 21.10.06, 03:16
                  na tych pokazach, to tak jakby deja vu - to sie nosilo w latach 80wink super bo to
                  moja ukochana epoka
                  i ta czapa z lisa, az szkoda ze nie mozna jej wyjac z monitora i przymierzyc
            • edavenpo Re: szaro i worzasto... 19.10.06, 16:54

Spodnie piekne! Ja bym sie nawet pokusila o pare szelek i biala koszule do tego.

Zakladki wracaja z wielkim rozmachem tego sezonu. Ogladalam ostatnio miami Vice
              i Don Johnson mial niesamowity wybor spodni z zakladkami - wiekszosc jego
              garderoby to byl chyba zreszta Armani... Chcialam namowic meza na takie
              (znalazlam przepiekne szare szyte jak twoje - bardzo szerokie) ale na razie sie
              opiera wink
    • daino dirty martini 18.10.06, 20:42
      stary zestaw. mysle, ze te metalowe ozdobniki niepotrzebnie konkuruja ze soba
      jak i falbankami (MJ F05):
      i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/OUTFITS/o_12.jpg

• edavenpo Re: dirty martini 19.10.06, 16:59

niezly tytul postu - przypomniala mi sie riposta Samanthy z SATC 'Dirty martini
        for a dirty bastard'

A co do zestawu - wyglada dobrze, choc moze faktycznie te cwieczki w butach i
        torebce sie za bardzo koordynuja (niz konkuruja)

Tak w ogole to niesamowicie mi sie podoba twoj minimalny styl - udowadniajacy
        zreszta ze minimalizm jest najlepszy w luksusowym wydaniu wink
    • daino faded to black 19.10.06, 20:26
      smile
      dirty martini to jedna z moich ulubionych scen, takze drinkow.
      chcialam pokazac przyklad "lejacego" swetra o ktorym w/wspominalam: jest bardzo
      obszerny, w pionie dzianina uklada sie w luzne faldy, ktore odslaniaja dekolt z
      mozliwoscia przykrycia "krawatem" - to konstrukcja jednej z moich ulubionych,
      Stelli McCartney. wzor nie jest oryginalny, podobne widac bylo np u Marni
      (notabene Paulo Melim Andersson zastapi Philo) lub Kors 05(ten ostatni w wersji
      jedwab). z tymi spodniami (sa bardzo dlugie, szerokie u dolu, fason nogawki
      nieco zmodyfikowany od swych poprzednikow z Miamiwink tworzy uber-nonszalancka
      sylwetke.
      i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/OUTFITS/o_20.jpg
      • aniabos Re: faded to black 20.10.06, 20:51
        Czy to ten sam sweter:
        tinyurl.com/ynyr57 ?

Jest piekny. Niestety na stronie NM nie pokazuja czarnego, ktory duzo bardziej
        mi sie podoba.
        Czy moglabys zamiescic wieksze zdjecie tego czarnego? Czy ten "krawat" mozna
        odczepic? I prosze napisz z czego jest zrobiony, bo nie umialam znalezc
        (napisali tylko, ze "dry clean only").
        • daino Re: faded to black 20.10.06, 21:37
          ten sam (ja mam wiekszy rozmiar, sadze po dlugosci, a bardzo wysoka jestem).
          szalikokrawatu nie mozna odczepic; sklad 100% fleece wool. zdjecie powinnam
          miec nadal w aparacie, wiec bedzie wieksze, wysle jak wroce z "pleneru".
          • aniabos Re: faded to black 20.10.06, 21:46
            Wielkie dzieki!
            Moze sie do niego przymierze, chociaz ja musze uwazac z obszernymi fasonami, bo
            bardzo wysoka nie jestem sad.
            Bardzo podobaja mi sie te Twoje "kolekcje", tez lubie minimalizm z malym
            "zakreceniem".
      • edavenpo Re: faded to black 27.10.06, 11:46

Sweter jest piekny.

Chcialam ci wkleic zdjecie Erion O'Connor ktorej najlepiej wychodzi ten mannish
        look bo ostatnio widzialam ja tak ubrana kilka razy w zestaw bardzo podobny do
        twojego i pasuje jej to jak malo komu. Nie wiem czemu ale sobie terz Ciebie
        wyobrazam troche jak ja wink

A jakie buty nosisz do tego zestawu? Taki dosc oczywisty wybor to chyba brogues...
        • edavenpo Re: faded to black 27.10.06, 11:50

Chodzi mi o plus minus to:

www.style.com/slideshows/fashionshows/S2007RTW/HERMES/RUNWAY/00280m.jpg
          www.style.com/slideshows/fashionshows/F2006CTR/JPGAULTI/RUNWAY/00080m.jpg
          Z tym ze to o ktorym mowie jest nie z pokazu a prywatne...
        • daino Re: faded to black 29.10.06, 21:50
          milo mi ze masz takie skojarzenia smile jej garderoba jest niezla, np te bluzki
          typu bow-tie jak na np. GQ Men of the Year Awards.
          buty - tak, brogues (jesli to ten sam typ bo tutaj okreslaja jako "oxford"
          zamiast np Oxford Brogue). Comme des Garcons ma niezle, a Louboutin
          wersje "damska" na wysokim obcasie. na wieczor podoba mi sie cos na wyzszym
          obcasie i z okraglym noskiem (jak Marni lub Chloe).
    • daino czarno i worzasto 29.10.06, 22:11
      dziekuje za mile slowa. tutaj ewentualna wersja czarna:
      i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/OUTFITS/o_21.jpg
      chcialam pokazac co mialam na mysli uzywajac okreslenia "dziadkowy kardigan".
      lubie jak sweter jest luzny, interesujaco pofaldowany wink)) a podkoszulek -
      delikatny jak mgielka:
      i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/OUTFITS/o_22.jpg
    • daino czarno i worzasto... 22.11.06, 18:39
      tym razem zestaw z ulubionej Chloe (ktora propaguje worki pokutne, superluzne
      fasony i bufiaste rekawy): szorty i koszula (popieram jej wybiegowe wizje i
      biore duze rozmiary - lubie jak niedbale zwisaja; zakladam do grubych rajstop i
      butow z okraglym noskiem na masywnym obcasie)
      i101.photobucket.com/albums/m41/_daino_/OUTFITS/o_23.jpg

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka