Dodaj do ulubionych

Codzienna tęsknota za obecnym kochankiem.

20.06.21, 17:06
Mam kochanka od kilku miesięcy. To mój pierwszy. Nie planuję rozstania. Cierpię prawie każdego dnia myśląc o nim, tęskniąc. Często jestem smutna, bo widujemy się za rzadko. Czy też tak macie?
Obserwuj wątek
    • ta Re: Codzienna tęsknota za obecnym kochankiem. 27.06.21, 14:39
      mejka111 napisał(a):
      .
      > Mam kochanka od kilku miesięcy. To mój pierwszy. Nie planuję rozstania. Cierpię
      > prawie każdego dnia myśląc o nim, tęskniąc. Często jestem smutna, bo widujemy
      > się za rzadko. Czy też tak macie?

Ty niczego nie planujesz, inaczej nie weszłabyś w chory i krzywdzący ciebie układ.
      I tak, jak nie planowałaś wejścia w ten układ ( założę się, że to pan sięgnął po ciebie i dostał, co chciał bez specjalnych wysiłków), tak, jak nie planujesz rozstania, tak samo od ciebie niewiele dalej zależy.

Przyjrzyj się krytycznie i bardzo szczerze twoim relacjom z kochankiem. Od niego zależy, kiedy się spotkacie, od niego zależy kiedy spotkanie się skończy, już nie będę cię dobijać, że w dużej mierze również od jego małżonki i jej planów, które twój kochanek musi poważnie brać pod uwagę, jeśli nie chce wzbudzać podejrzeń.

Od ciebie zależy, by ładnie wyglądać i pachnieć. Współczesna kobieta zminimalizowana do służenia za li tylko rozrywkę, szok! Będziesz uzależniać się od haju adrenalinowego i oksytocynowego, który jest zapewniany przez takie relacje, będziesz się uzależniać dosłownie, to jest chemia! Miłość połączy ci się z cierpieniem na zawsze.

Kiedy wyjdziesz z tej relacji ( lub zostaniesz wykopana), normalni, zrównoważeni, odpowiedzialni mężczyźni będą wydawać ci się nudni, nieciekawi, będzie brakowało chorego koksu. Następstwa? Najczęściej bardzo smutne: zgorzknienie, brak zaufania do wszystkich mężczyzn, jeszcze większy brak szacunku do siebie, kolejne nieudane związki.

Taka huśtawka - jest kochanek na kilka godzin i znika, znowu się pojawia i znowu znika, to mechanizm stosowany przez zawodowych manipulatorów ( pick-up’erów) do osaczania kobiet i ich wykorzystywania, bowiem jest silnie uzależniający od przemian biochemicznych, które funduje. W czasie, gdy kochanek znika w swoim życiu z żoną, ty myślisz o nim coraz więcej, z czasem obsesyjnie. Zajmuje coraz więcej miejsca w twoim życiu, w końcu stajesz się cieniem siebie. Większość kobiet rezygnuje z własnych zajęć, hobby, przyjemności, przyjaźni i znajomości, byle móc bez przeszkód dysponować swoim czasem ofiarowywanym tylko jemu. Smuteczek.

Już teraz, jak piszesz „ cierpisz każdego dnia”, co będzie dalej?
      Dlaczego sama sobie fundujesz takie gówno?

Masz do przerobienia jakieś traumy. Coś, co pcha cię do chorych relacji. Chcesz siebie ukarać, chcesz cierpieć…
      Może DDA, może rodzic-narcyz, może jakieś inne świństwa i nadużycia których doświadczyłaś.
      Terapia!
      Póki co spadaj z tego forum. Zapoznaj się z wykładami i blogiem pani Tatiany Mitkowej, filmikami pani SoulGPS, czy pani Izabeli Kopaniszyn oraz wielu innych. Ocknij się z ich pomocą i ZACZNIJ SZANOWAĆ I KOCHAĆ SIEBIE.

Powodzenia!

• carrierowiczka1 Re: Codzienna tęsknota za obecnym kochankiem. 02.07.21, 13:33
      A nie myślisz, że lepiej by było zatęsknić za sobą? Pomyśleć o sobie, dla siebie? Kochanek - trochę substytut tego czego Ci brakuje ale nie zapełni się tego niczym z zewnątrz. Trzeba popracować nad sobą. Jeśli zdradzasz męża to albo skończyć ten związek albo nad nim popracować, bo coś jest ewidentnie nie tak. Tęsknisz za kochankiem, czy za tym jak się przy nim czujesz? Bo można się czuć wspaniale także z samą sobą smile Polecam Ci ten e-book: www.silnapsychika.pl/produkt/pokochaj-siebie/ może zauważysz, że warto być dla samej siebie i poświęcać czas SOBIE, a nie tęsknotom, na które często nie mamy wpływu. Uczucia są uczuciami więc pojawiają się i sygnalizują jakieś stany - brak czegoś? Czy to na pewno jest kochanek tym brakującym ogniwem? A może... może brakuje Ci uwagi? Pomyśl o tym i wszystkiego dobrego życzę smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka