Dodaj do ulubionych

Wsadzilam go do ust po godzinie znajomosci....

25.09.21, 17:41
Hej dziewczyny, chciałabym Wam opisać moja historie jaka się ostatnio wydarzyła..

Szukałam od życia czegoś nowego, nowych emocji i adrenaliny. Mój mąż ciągle pracuje i nie ma czasu dla mnie i moich dzieci, może dlatego zdecydowałam się na zdradę.. Znalazłam stronę kochankawokolicy.pl gdzie mężczyźni szukają kochanek na jedno bądź kilka spotkań więc postanowiłam założyć tam konto i znaleźć kogoś ciekawego.
W sumie długo nie trzeba było czekać bo po chwili odezwał się do mnie ciekawy mężczyzna który na zdjęciach wyglądał po prostu świetnie. Przystojny, sportowa sylwetka, ideał faceta. Po kilku dniach tajemnej rozmowy przed moim mężem postanowiliśmy się spotkać ponieważ dzieliło nas tylko ok 30km wiec to chwila drogi. Przyjechał po mnie i zabrał mnie do siebie na kolacje. Na żywo wyglądał jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Ideał faceta o którym marzy każda kobieta, porządny samochód (nie jestem blachara) i super chata. Po zjedzeniu kolacji jakoś tak się stało, ze pozwoliłam mu się złapać tu i owdzie i stety bać niestety zaczęła się nasza zabawa... Do seksu nie doszło, ale zrobiłam mu to ustami. Odwiózł mnie z powrotem do domu i od tamtego czasu nie chce z nim pisać... Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale nie żałuje tego. Mała odskocznia od nudnego codziennego życia. Nie chce myśleć co zrobiłby mój mąż gdyby się o tym dowiedział..
Obserwuj wątek
    • obrotowy no i ? 26.09.21, 15:01
      monika877 napisała:
      Do seksu nie doszło, ale zrobiłam mu to ustami...
      Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale nie żałuje tego.

I dobrze, ze nie zalujesz, ale niedobrze, ze nie skonczylas - jak nalezy...

zaczac i przerwac w polowie - to musi byc potem frustrujace.

• obrotowy dla mamuski.... 29.09.21, 14:57
          stasi1 napisał:
          > Tak źle nie musi być od razu

dla mamuski - jak nie wenera, to covid wszedzie sie czai - a jak zadne z nich

to seks w tym samym dniu (gdy sie poznali) - jest Obraza Boska...
          • 3-mamuska Re: dla mamuski.... 29.09.21, 15:05
            obrotowy napisał:

> stasi1 napisał:
            > > Tak źle nie musi być od razu
            >
            >
            > dla mamuski - jak nie wenera, to covid wszedzie sie czai - a jak zadne z nich
            >
            > to seks w tym samym dniu (gdy sie poznali) - jest Obraza Boska...

Pie..lisz jak potłuczony. Gdzie napisałam covid obsesja jakaś 😂😂😂😂
              • 3-mamuska Re: seks (nie) dla mamuski.... 29.09.21, 21:22
                obrotowy napisał:

> 3-mamuska napisała:
                > ... obsesja jakaś 😂😂😂😂
                >
                >
                > na punkcie "szybkiego" seksu obsesje masz
                >
                > i nie czaruj, ze nie wiesz o co mi chodzilo.

Bo raczej ty nie wiesz o co chodzi…
                Hehehe.
                Z bogiem mi nie po drodze i to bardzo bardzo wiec „kochanieńki” pudło pudło. Taka malutka podpowiedz moje dzieci są nieochrzczone, nie maja komunii i całej reszty.

Za to 2 dalszych znajomych miało rzeżączkę. Obaj zarazili się od kobiet po przygodnym seksie 😂
                Jeden od dużo starszej barmanki 40-latki u której wylądował po imprezie w „jej” barze.
                • obrotowy to nie wiesz...? 01.10.21, 12:56
                  3-mamuska napisała:
                  > Jeden od dużo starszej barmanki ...

To nie wiesz , ze barmanek i listonoszek ostrozny facet nie tyka ?

- zawsze moga przyniesc ze soba - cos niechcianego...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka