Dodaj do ulubionych

nocleg dla 1 osoby - można znależć w ciemno ?

08.05.14, 16:42
Planuję wypad rowerem w Bieszczady i zastanawiam się czy można tam w miarę łatwo znależć nocleg dla 1 osoby na 1 dzień w cenie do 50 zł - warunki podstawowe bez luksusów. W necie widzę głównie bardziej wypasione, drogie oferty, zastanawiam się czy są tam też kwatery tańsze które nie są reklamowane w necie.
Obserwuj wątek
    • bogdanem Re: nocleg dla 1 osoby - można znależć w ciemno 08.05.14, 16:44
      ważne - chodzi mi o okres do końca czerwca a więc przed głównym sezonem wakacyjnym
      • magsmi1 Re: nocleg dla 1 osoby - można znależć w ciemno 09.05.14, 14:16
        W czerwcu powinno być prościej.
        Proszę zobaczyć na eholiday.pl - tam reklama jest darmowa, więc powinny być też tańsze opcje noclegu
        • jolaniebieska Re: nocleg dla 1 osoby - można znależć w ciemno 13.08.14, 18:47
          Własnie wróciłam z małej objazdówki po Bieszczadach, spokojnie można znaleźć noclegi na jeden dzień, w cenie 30-40 zł od osoby, a poza sezonem to już z pocałowaniem w rękę. Solina, Ustrzyki, Komańcza to jedna wielka baza kwater, agroturystyk itp.

forum.gazeta.pl/forum/w,25085,152807334,152816796,Re_Oddalam_kota_i_mam_handre_.html?v=2
        • jolaniebieska Re: nocleg dla 1 osoby - można znależć w ciemno 13.08.14, 18:50
          Własnie wróciłam z małej objazdówki po Bieszczadach, spokojnie można znaleźć noclegi na jeden dzień, w cenie 30-40 zł od osoby, a poza sezonem to już z pocałowaniem w rękę. Solina, Ustrzyki, Komańcza to jedna wielka baza kwater, agroturystyk itp.

_ _
          recepta na bóle stawów i wodę w kolanie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka