Dodaj do ulubionych

Baza Ludzi z Mgły...

30.12.05, 18:43
byliście z Wetlinie w Bazie? Jakie wrazenia?
Obserwuj wątek
    • en.door.fina Re: Baza Ludzi z Mgły... 12.01.06, 17:14
      Jasne;)
      Wrażenia niezamopniane. Bardzo szybko nawiązuje się tam znajomości.
      Już po godzinie znałam trzech stałych bywalców - pan Krzysia, niespełnionego
      malarza i resztę wesołej gromadki;)
      Pozdrawiam przy okazji.

A! - i kiedy tam będziecie, nie zapomnijcie włączyć szafy grającej (stoi w rogu,
      zakamuflowana, tak że można przeoczyć).
        • agnessi44 Re: Baza Ludzi z Mgły... 12.01.06, 21:09
          od 4 lat w sierpniu zawsze jestem w Bazie, jedno jst pewne jeśli lubicie
          rockowy klimat i zwariowane imprezy to będącw Wetlinie musicie tam wpaść. Ja
          jak bumerang co roku tam wracam. To jest choroba nazywa się wetlinoza:)
          • maeg84 Baza Ludzi z Mgły... 13.01.06, 13:14
            To da się przeoczyć szafę grająca, mimo że na pierwszy rzut oka nie pozorny lokal jest świetny, byłem i w trakcie sezonu letniego (początek sierpnia ścisk nie milosierny, ale za to jaka zabawa – pamiętam to było w 2003 wtedy królowały dwie piosenki cos Gorliaz (czy jak to się pisze :P) i Pidżamy twoja generacja. i w zeszłym roku na początku lipca było jeszcze luźno, ale byłem raptem kilka razy, inna ekipa inne rozrywki też mieliśmy, za rok wrócę, nie wiem jak mogłem w 2004 nie pojechać do Wetliny ^^
    • julka00 Re: Baza Ludzi z Mgły... 17.01.06, 08:37
      Byłam kiedyś tam na takiej imprezie, że w którymś momencie więcej ludzi
      tańczyło na stołach, niż przy nich siedziało. Przy muzyce "na żywo" oczywiście
      tzn. dwie gitary, a dodatkowo parę osób usiłowało się wspinać po belkach
      podtrzymujących sufit (w tej sali na prawo).
      I były moje urodziny...

Aha, zajrzeliśmy tam będąc w podróży poślubnej. Kiedy przyznaliśmy się
      siedzącym tam ludziom, że my nowożeńcy, z imprezy zrobiły się poprawiny tzn.
      cała knajpa śpiewała nam "sto lat", "gorzka wódka" itp.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka