Dodaj do ulubionych

kwa mać, czy będzie ...

11.05.10, 10:07
... cieplej ? kiedyś ? :/
Obserwuj wątek
    • yoma Re: kwa mać, czy będzie ... 11.05.10, 10:11
      Właśnie miałam powiedzieć, że jak tak dalej pójdzie, to depresji zimowej dostanę...

Właśnie chciałam siąść i policzyć dostępną kasę pod hasłem Kanary, ale radio
      przed chwilą powiedziało, że lotnisko na Teneryfie zamknięte. Znikąd nadziei.
      --
      Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
          • bakali Re: kwa mać, czy będzie ... 11.05.10, 10:44
            Dziewczyny, odwagi! Teraz nie ma prawa być ciepło, przecież te wszystkie
            Pankrace i Boniface teraz właśnie są. Poczekajcie jeszcze tydzień, za kilka dni
            na pewno będzie cieplej.
            U mnie w nocy 2 stopnie, a takiego ziemnego nadmorskiego wiatru na pewno nie
            macie u siebie :)
              • horpyna4 Re: kwa mać, czy będzie ... 11.05.10, 11:02

W okolicach Szczecina są chyba teraz, w Warszawie były (mam nadzieję)
                w zeszłym tygodniu. U mnie prawie 15 stopni, a to dopiero początek
                dnia. Rośliny rosną jak oszalałe, nawet z tego klepiska po
                rusztowaniach sporo wylazło.

A jak się mają złotliny? Bo egzemplarz macierzysty zakwitł.
                • yoma Re: kwa mać, czy będzie ... 11.05.10, 11:10
                  Ten pierwszy, największy, wypuścił dziecko i 1 pąk. 40 sadzonek dzielnie
                  raczkuje, przynajmniej większość z nich:)
                  --
                  Pracowanie dla zasady i dlatego, że jest to cnotliwe, znaczy wykonywać pracę,
                  która nie jest zbyt wiele warta.
                    • bakali Re: kwa mać, czy będzie ... 11.05.10, 12:18
                      ewa9717 napisała:

> E, ja nie tak daleko od Szczecina (tak kole setki na prawo) i mam
                      > zupełnie fajnie: dość ciepło i słonecznie ;)

A ja mam 140 do Szczecina i ogrodnicy szaleją :/ na każdej mapie prognozy pogody
                      wszedzie ciepło, tylko u mnie od kilku dni niemziennie 11 stopni.
                        • bei :( 11.05.10, 16:59
                          Poniedziałek, wtorek, sroda, czwartek, piątek PADAŁO
                          W sobotę dwie godziny koszenia trawy i już zaczęło lac.
                          Poniedziałek padało'
                          Wtorek- wpierw musiałam wykosic to co kosiłam w sobotę, bo juz
                          dłuuugie, pokosiłam trochę i już niebo zasnute.
                          Trawa mokra, dłuuuga, pasek od napędu ślizgał się, slizgał az spadł-
                          sama nie mogłam rozkręcić kosiary tak, by go załozyć. Kosiłam bez
                          napędu- co to zonacza- wpychanie i wciąganie kosiarki po skarpach, a po
                          równym pchanie, pchanie PCHANIE......nic tylko zapisy przyjmowac na
                          gubienie kalorii:)

Zaparłam się i nie chce kupować nowej kosiarki w tym sezonie, przyjdzie
                          mi chyba z podkaszarką biegac:(
                          • yoma Re: :( 11.05.10, 17:10
                            Wyrzuć trawnik, posadź irgi :)
                            --
                            W takich chwilach jak ta tacy ludzie wznoszą się na szczyty. To jakby mieszać
                            kijem w bagnie. Te naprawdę wielkie bąble znajdują się nagle na powierzchni i
                            wszędzie dookoła brzydko pachnie.
                          • leloop Re: :( 11.05.10, 21:08
                            u Was to chociaż pożytek z tego zimna, pada ... u nas wylacznie piździ zimno z
                            północy i wysusza coraz bardziej to co i tak wyschło na już na pieprz :?
          • ewa9717 Re: kwa mać, czy będzie ... 12.05.10, 18:15
            U mnie (na lewo od Szczecinka) ta burza bardzo energicznie się
            objawila o piątej rano. Potem cały dzień dość ciepły, choć
            nieprzesadnie słoneczny. No ale cały dzień nie padało, więc już
            nieźle ;)
            • dagusia333 Re: kwa mać, czy będzie ... 12.05.10, 18:35
              U mnie w opolskim rano było ciepło, słonecznie i parno.Po południu przeszły dwie
              burze z ulewnym deszczem.
              Dobrze że mąż mi kwiatki schował, bo jak naleje do takich świeżo posadzonych to
              mogą zgnić korzenie.
              Kurcze, nie ma kiedy wąchać bzu ;/
                        • leloop Re: kwa mać, czy będzie ... 13.05.10, 23:14
                          no to już zakrawa na spisek, dziś rano szron, na te noc znów spadek temperatury
                          do 0°C, dobrze, ze chociaż słońce świeci czasami choć zdaje się jutro nie
                          poświeci :/
                          a tu nie znają zimnej Zośki, na ogrodnikach zazwyczaj się kończy ale tym razem
                          chyba ogrodnicy zaprosili sobie kumpli do imprezowania :/
                          • se_nka0 Re: kwa mać, czy będzie ... 14.05.10, 06:21
                            Leloop rozgoń imprezę, to nie karnawał ;)U mnie zimno nie jest, jedynie zabawa w
                            ciuciubabkę - zdążę przed deszczem? Widać chmurę deszczową - jechać na działkę
                            czy nie.? Noo szron by mnie zdenerwował.
                            --
                            Dopóki żyjemy,nie jest za póżno...
                                • dar61 Re: [piii!!!], czy będzie ... 14.05.10, 11:03
                                  Kraaa, kraaa, kraaaa...
                                  :)

Nie wiem, co lepsze - gorąco za dnia plus warzenie mrozem w nocy,
                                  czy stonowana, normalna, majowa pogoda bez przymrozków [plus urodzaj
                                  i niskie ceny potem, rozwalające taniochą finanse sadownikom].
                                  Ja wolę to drugie, a [finansami] sadownikami niech się Unia wtedy
                                  martwi ;)

---

{Se_nka} napisała:

... Nic to, trzeba przeczekać ...

- Pamiętasz, Anno, kanikułę Anno Domini 1997?
                                  Siedzieliśmy sobie w naszej głuszy, dwa tygodnie ściana wody - a my
                                  odcięci wakacyjnie, jak ci Robinsonowie od ogłupiających
                                  publikatorów, smakujący nareszcie ciszę. Ruszyliśmy jak się
                                  wypogodziło w wojaż - a tam ludzkie nieszczęście podtopione, zmyte,
                                  spłynięte...
                                  - Taaak, Darze, nigdy więcej dwutygodniówki! I może byś wreszcie tę
                                  telewizję nam sprawił, bo ckni się tu bez 'Klonu', '
                                  Pływalni
                                  '... i 'Tańca na Kłodzie"...
                                  • se_nka0 Re: [piii!!!], czy będzie ... 14.05.10, 11:53

Żadnej telewizorni!!! Świetnie się spacerowało w typową angielską pogodę,w
                                    anty-deszczowym ubranku. Po południu mam się zgłosić do księgarni, po odbiór
                                    zamówionej, oczekiwanej książki. Przeczekam - oby tylko na działce za mokro się
                                    nie zrobiło.

--
                                    Dopóki żyjemy,nie jest za póżno...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka