Dodaj do ulubionych

Zakwitła mi zielistka

09.05.06, 16:18
Popatrzcie, jakie ona ma śliczne, delikatne kwiatuszki. Nie miałam pojęcia, że
ta trawopodobna roślina, tak ładnie kwitnie. Na jesieni dostałam od koleżanki
maleńkie rozetki, a teraz tak pięknie odwdzięczyła się za odrobinę opieki:
img186.imageshack.us/img186/5295/pic004630wx.jpg
Obserwuj wątek
          • horpyna4 Re: I jeszcze jedno 09.05.06, 20:09
            Właśnie, jedna z nielicznych roślin doniczkowych, które nie szkodzą kotom. Przy
            zakoceniu warto tego mieć więcej i trzymać w niskiej doniczce na podłodze, żeby
            futrzaki nie wskakiwały wyżej. Aha, doniczka powinna być szeroka, żeby nie była
            wywrotna. Taka w kształcie misy.
    • brynia2 Re: Zakwitła mi zielistka 10.05.06, 09:28
      Ano wyobraźcie sobie dziewczyny, że zielistka stoi na podłodze (dowód poniżej),
      w szerokiej płaskiej doniczce, zimą była podskubywana przez Mrunię z tęsknoty
      za prawdziwą trawą - pozwoliłam na to z pełną świadomością.
      img137.imageshack.us/img137/6103/pic002612af.jpg

]
      • akk7 Re: Zakwitła mi zielistka 10.05.06, 09:40
        Dziewczyny, powinnyście założyć własne forum. Mało kogo warto czytać, Was tak!
        Jeśli ma się mało czasu i nieczęsty dostęp do internetu, trudno jest znaleźć
        wszystkie ciekawe (i bez kłótni i niepotrzebnych pouczeń) wypowiedzi.
        Pozdrawiam :-)))
        • brynia2 Re: Zakwitła mi zielistka 10.05.06, 10:01
          akk7 napisała:

> Dziewczyny, powinnyście założyć własne forum. Mało kogo warto czytać, Was tak!
          > Jeśli ma się mało czasu i nieczęsty dostęp do internetu, trudno jest znaleźć
          > wszystkie ciekawe (i bez kłótni i niepotrzebnych pouczeń) wypowiedzi.
          > Pozdrawiam :-)))

akk7, ja myślę, że oddzielne forum to chyba nie jest nam potrzebne :-) Przyznam
          się, że to nawet przez głowę mi nie przmknęło. Sądzę, że ciekawe informacje
          przydadzą się wszystkim, a jeśli ktoś czegoś szuka, to i tak znajdzie. W
          ostateczności, jeśli poszukiwania się nie powiodą, można zadać pytanie na forum
          Ogród. Dodam, że ja zaglądam też do wielu wątków i dowiaduję się rzeczy, o
          których nie miałam pojęcia, ale wiem, że w przyszłości mogą mi się przydać.
          No i jeszcze pragnę podziękować w swoim i dziewczyn imieniu (chłopców też mamy
          kilku fajnych :-}}})za uznanie i ciepłe słowa.
          Pozdrawiam gorąco, Brynia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka