Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czemu Rutkowski boi się telewizji ?

22.02.04, 13:59
    Może ktoś wie ??????????
    Obserwuj wątek
      • Gość: rd Re: Czemu Rutkowski boi się telewizji ? IP: *.range217-44.btcentralplus.com 22.02.04, 14:11
        Mlody, niesmialy.. Pierwszy raz media sie nim tak nachalnie interesuja itp...
        Gdybym mial odpowiadac na niedowarzone pytania tez bym sie bal.... ze nie
        zdzierze i hukne jednego z drugim w niewydarzona gembe :))))Bardzo dobrze ze sie
        boi,
        moze go te hieny dziennikarskie nie zezra...Dobrze ze na swoje nastoletnie barki
        nie pozwala sobie wsiasc bandzie nieudacznych amatorow mieniacych sie
        "redaktorkami"
      • Gość: bazyliszek Re: Czemu Rutkowski boi się telewizji ? IP: *.chello.pl 22.02.04, 15:14
        gdybym miał rozmawiać z takim głąbem jak Kurzajewski, to też bym uciekał. :)
        • Gość: Kurzajewski Bazyliszku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.04, 17:43
          Bazyliszku ty jesteś głąmbem
          • Gość: e_rider Re: Bazyliszku IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 22.02.04, 17:59
            Gość portalu: Kurzajewski napisał(a):

> ...jesteś głąmbem.

Ty też - ortograficznym!
          • Gość: bazyliszek Re: Bazyliszku IP: *.chello.pl 22.02.04, 18:17
            Gość portalu: Kurzajewski napisał(a):

> Bazyliszku ty jesteś głąmbem

a co to znaczy "głąmb"?
            • Gość: mahoney .. IP: 217.153.143.* 23.02.04, 00:32
              no ja wlansie nie rozumiem co jest takiego fajnego i rozwijajacego w wywiadach
              kurzajewskiego ze asz on musi je robic , to totalne dno ten chlop , i ta jego
              czapka , rany , na miojescu rutkowskiego tez bym dziada olal , zreszta moze to
              nie bylo olanie ale poprostu nie mial ochoty a kurzaj chcial zrobic swoj
              kolejny genialny wywiad w stylu , ladny skok - no , jak to sie robi - no
              skacze , a cha - dziekuje
        • Gość: Kurzajewski Re: Czemu Rutkowski boi się telewizji ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.04, 17:20
          Ch..ja słyszę !!! he he
      • Gość: majrix Re: Czemu Rutkowski boi się telewizji ? IP: *.intratel.com.pl 23.02.04, 15:17
        Ja choć mam swoje lata, zachowywałbym sie podobnie jak Rutkowski, też nie
        cierpie być na świeczniku, odpowiadać na debilne czasami pytania, mieć później
        problemy z tym że jakieś ciołki zaczną sie czepiać słów które wypowiedzieć
        można przed kamerami. Poza tym ułatwianie życia dziennikarzom, to nie jest to
        na czym powinno Mateuszowi specjalnie zależeć. Mateusz chłopie, jeśli to
        czytasz, to po prostu skacz dobrze!! A już dla mnie możesz omijać wywiady z
        daleka szerokim flopem. A jeślli pmw17 zależy na plotach, niech sobie może
        zacznie oglądć Oprah Winfrey albo czytać "na gorąco". Mateusz, powodzenia!!
      • Gość: control Re: Czemu Rutkowski boi się telewizji ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.04, 18:53
        Zaden normalny człowiek ni chciałby odpowiadac na debilne pytania kurzajewskiego
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka