Forum Sport Sport
ZMIEŃ

      MŚ w piłce ręcznej. Tłuczyński na szóstkę! Ocen...

    14.01.11, 23:03
    Wg.mnie zagrali slabszy mecz,za duzo dziur w obronie,Szmal jakos nie w dawnej swojej formie-ale jak sie mowi-pierwsze koty za ploty-liczy sie wygrana,jak beda wygrywac po slabych meczach,to i tak im nikt tego nie bedzie wypominal.Trzymajmy kciuki za naszymi i powodzenia wdalszych meczach.
      • Gość: 15.10. do Yumy Nieżle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.11, 23:24
        Jakoś przez cały mecz miałem wrażenie że wygramy.Cały zespół na szczęście zachował zimną krew i wyszło na dobre.Dobrze zagrał Jaszka , Karol ,Marcin Lijewski i Tłuczyński.Dalej powinno być dobrze w grupie.
      • Gość: max MŚ w piłce ręcznej. Tłuczyński na szóstkę! Ocen... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.11, 00:32
        Bez przesady. Tłuczyński zmarnowałco najmniej jedną sytuację sam na sam.
      • Gość: wilym MŚ w piłce ręcznej. Tłuczyński na szóstkę! Ocen... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.11, 00:54
        za mało punktów z koła jak bedziemy tak grac to mozemy nie byc w 4-ce :(
      • Gość: skaj Lijewski i Rosiński po równo... Ot eksperci :) IP: 93.175.70.* 15.01.11, 01:13
        No jak można ocenić tych dwóch zawodników tą samą oceną. Matko. Toż Lijewski nam wygrał mecz - rozgrywał, narzucał tych bramek, na dobrym procencie (znacznie lepszym niż Bielecki z pewnością), przez cały mecz szarpał i rozrywał obronę Słowaków indywidualnymi akcjami (nawet gdy graliśmy w osłabieniu). A Rosiński? Jak już oceniamy to niech będzie jakaś skala...
        • Gość: kow3l Re: Lijewski i Rosiński po równo... Ot eksperci : IP: *.adsl.inetia.pl 15.01.11, 11:01
          O tym samym pomyslalem. Marcin Lijewski nie na darmo zostal wybrany zawodnikiem meczu. Z calym szacunkiem do Rosinskiego, ale jego dzisiejsze dokonania byly o niego mniejsze niz Lijewskiego
      • Gość: zdziwiony MŚ w piłce ręcznej. Tłuczyński na szóstkę! Ocen... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.11, 01:17
        Tłuczyński 100% skuteczności?To pan redaktor inny mecz oglądał.Żenuła.
      • Gość: z Ten ktoś, kto wystawił te śmieszne IP: *.siec.astro-net.pl 15.01.11, 01:18
        oceny chyba meczu nie oglądał
      • Gość: ... co za idiota ulozyl te tabele IP: *.cable.net-inotel.pl 15.01.11, 02:08
        dlaczego w gr A Francja jest za Hiszpania, a obie za Niemcami ???
        dlaczego w gr C Dania jest za Chorwacja ???
      • Gość: KTOŚ MŚ w piłce ręcznej. Tłuczyński na szóstkę! Ocen... IP: *.olsztyn.mm.pl 15.01.11, 03:39
        Panowie wielkie gratulacje. Mecz może nie był przepiękny, ale było na co patrzeć. Jak dla mnie Bielecki również zasługuje na 6, ale ok. Tłuczyński miał swoje 100%. Super i jedziemy dalej Panowie bo teraz ten mecz to już historia... fotoperspektywy.blogspot.com/
        • Gość: Krys Re: MŚ w piłce ręcznej. Tłuczyński na szóstkę! Oc IP: *.dyn.optonline.net 15.01.11, 11:02
          Wlasnie, dobrze mowisz.
      • manini teraz wszyscy znamy się na ręcznej 15.01.11, 09:17
        Jakie to urocze,naród wszystko wiedzących, mało robiących ps. dzięki za emocjonujący mecz i walkę ,czekam na więcej
      • Gość: ciekawostka MŚ w piłce ręcznej. Tłuczyński na szóstkę! Ocen... IP: *.acn.waw.pl 15.01.11, 10:45
        Dwa zdania z Gazeta.pl:

        "Tomasz Tłuczyński - 6. Świetny mecz! Stuprocentowa skuteczność. No i jak się czaił na przechwyty."

        "25. min. 13:13 Robi się niesympatycznie. Rywale gubią piłkę przy próbie dogrania na koło. Szybki atak, podanie na lewe skrzydło do Tłuczyńskiego, który jednak trafia w bramkarza."
      • Gość: kow3l MŚ w piłce ręcznej. Tłuczyński na szóstkę! Ocen... IP: *.adsl.inetia.pl 15.01.11, 10:58
        Dobry mecz Jaszki, Tluczynskiego i Lijewskiego. Ten pierwszy swietnie rozgrywal i jak trzeba z idealnym wyczuciem czasu robil efektowne zwody i zdobywal bramki. Wg mnie ten zawodnik byl najlepszym zawodnikiem meczu. Naprawde bardzo mile zaskoczenie, bo w przeszlosci raczej ten zawodnik byl w cieniu innych. Ino tak dalej Panie Bartku :) Bardzo dobry mecz Lijewskiego, kilka ladnych bramek z daleka, swoje robil w obronie itd. Strary, dobry Marcin! Niezle zagral takze Tluczynski. Nie tylko bramki, ale takze ladne przechwyty i przyspieszanie gry. Tym czym nekali nas Slowacy od poczatku meczu (kontrami) tym Tluczynski i inni zapewnili zwyciestwo. To byl klucz do wygranej!

        Na minus tego meczu: obrona. Slaba, naprawde slaba. Z silniejszymi rywalami trzeba bedzie duzo lepiej bronic. Nie mozemy tracic tylu bramek po tak latwym doochodzeniu rywali do pozycji strzeleckiej
      • Gość: fankasportów. MŚ w piłce ręcznej. Tłuczyński na szóstkę! Ocen... IP: *.ekspres.net.pl 15.01.11, 11:06
        Lijewski został zawodnikiem meczu, a właśnie jak na moje oko i chyba wasze najlepej świetnie grał Tłuczyński i to jemu przyznałabym ten tytuł.
      • marcin-7039 Ja bym się jednak upierał 15.01.11, 17:07
        Jak dla mnie to był jednak mecz Karola ,owszem Jaszka impnował ,Lijewski też całkiem całkiem ,ale kiedy zrobiło się naprawdę słabo i bramkaż Słowacki bronił jak z nut to Jego niezwykle efektowne bramki przechyliły szalę...Przyjemnie było to oglądać BRAWO KAROL,a ja miałem wątpliwości czy dojdzie do poprzedniej formy? Mea culpa!
    Inne wątki na temat:
    Pełna wersja