Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Sarah Hughes: najbardziej satysfakcjonujacy wynik

IP: *.easypower.com 22.02.02, 22:55
    Ale duzo satysfakcji dostarczyla nam Sarah Hughes. Najlepsze jest to ze
    wywalila ta plasykowa, sztuczna, "phony" Michelle Kwan. Nie moge sie patrzyc na
    ta sztuczna chinska lale.
    I co Kwan mowi? Otoz to: "ja tu jestem aby miec fun". Bzdura, nikt nie
    przyjezdza na olimpiade aby miec fun. Przyjechala on tylko po to aby wygrac. I
    zasluzenie spaprala.
    Ciekawe jest to ze optymalnym wiekiem jest 16-17 lat. W porownaniu z tymi
    nastoletnimi pasikonikami dziewczyny powyzej 20-tki wygladaja tam jak ociezale
    kluchy.

A oto raport o laskach:
    Michelle Kwan - sztuczna brzydka chinska lala. Nigdy bym sie za nia nie
    obejrzal.
    Irina Slucka - moze byc teraz kiedy sie zrobila. Przedtem to byla taka czerstwa
    komsomolska dziewucha. Teraz jednak jest calkiem do rzeczy.
    Sarah Hughes - 16 lat, jeszcze za mloda. Dosc milutka.
    Sasha Cohen - bardzo milutka, jednak jeszcze za malo rozwinieta.
    Butyrska - taka kawiarniana, sowiecka malowana dziwka. I to jeszcze z
    podrzednej kawiarni na prowincji.
    Jennifer Robinson - super laska. Niesamowita, najlepsza.

Wszystkie inne - mozna olac.

Obserwuj wątek
      • Gość: toms Re: Sarah Hughes: najbardziej satysfakcjonujacy wynik IP: *.pl 22.02.02, 23:36
        zgadzam sie
        hughes pierwsze miejsce bezapelacyjnie pojechala chyba najtrudniejszy program
        jaki do tej pory wymyslono 3 kombinacje skokow w tym 2 kombinacje z potrojnymi
        i pojechala czysto
        i co?! nawet nie dostala za to 6.0
        a teraz co zrobila Kwan otoz juz czlowieka denerwuej jak solistka zanim dotknie
        lodu to juz wszyscy krzycza ze powinna dostac zloty medal
        ale Kwan nie dosc ze miala duzo prostszy program od Hughes to jeszcze
        spierniczyla w nim dwa skoki z trzema obrotami (raz podparla i raz upadla) i za
        taki program wyobrazcie sobie otrzymala od jednego sedziego palanta note 5.8!!!
        i ten sam sedzia palant nie postawił Hughes 6.0 za jej o wiele tyrudniejszy
        przejazd bez potkniecia !!! Gdzie logika gdzie sens!!!
        A Ruska to juz byla beszczelnosc bo nie skonczyla kombinacji 2*3 tylko skoczyla
        3&2 obroty bo jej nie wyszlo(!) a Hughes skoczyla czysto 2 razy 2*3 !!! i ruska
        ma pretensje ze zlota nie zdobyla kurcze toz to sie scyzoryk otwiera ! trzeba
        bylo skoczyc 2*3 i nie bylo by problemu a nie teraz zwalac na sedziow

uwazam ze medale byly rozdane sprawiedliwe chociaz dla Kwan 3 miejsce to i tak
        za duzo bo tu nic nie pokazala !!
        • pc Re: Sarah Hughes: najbardziej satysfakcjonujacy wynik 23.02.02, 00:06
          Przyznam się że jestem laikiem, nie znam się aż tak bardzo na stopniu
          skomplikowania programów, potrafię co najwyżej wymienić nazwy sześciu
          podstawowych skoków. Ale ten cały konkurs wyglądał na kolejne
          sędziowskie "niedomówienie" Amerykanów. Występ młodej Amerykanki nie zrobił na
          mnie aż takiego wrażenia, by jej noty wystarczały do wskoczenia na pierwsze
          miejsce.

Pozdr.
        • Gość: laik Re: Sarah Hughes: najbardziej satysfakcjonujacy wynik IP: *.bialan.pl 23.02.02, 00:42
          Gość portalu: toms napisał(a):

> zgadzam sie
          > hughes pierwsze miejsce bezapelacyjnie pojechala chyba najtrudniejszy program
          > jaki do tej pory wymyslono 3 kombinacje skokow w tym 2 kombinacje z potrojnymi
          > i pojechala czysto
          > i co?! nawet nie dostala za to 6.0
          > a teraz co zrobila Kwan otoz juz czlowieka denerwuej jak solistka zanim dotknie
          >
          > lodu to juz wszyscy krzycza ze powinna dostac zloty medal
          > ale Kwan nie dosc ze miala duzo prostszy program od Hughes to jeszcze
          > spierniczyla w nim dwa skoki z trzema obrotami (raz podparla i raz upadla) i za
          >
          > taki program wyobrazcie sobie otrzymala od jednego sedziego palanta note 5.8!!!
          > i ten sam sedzia palant nie postawił Hughes 6.0 za jej o wiele tyrudniejszy
          > przejazd bez potkniecia !!! Gdzie logika gdzie sens!!!
          > A Ruska to juz byla beszczelnosc bo nie skonczyla kombinacji 2*3 tylko skoczyla
          >
          > 3&2 obroty bo jej nie wyszlo(!) a Hughes skoczyla czysto 2 razy 2*3 !!! i ruska
          >
          > ma pretensje ze zlota nie zdobyla kurcze toz to sie scyzoryk otwiera ! trzeba
          > bylo skoczyc 2*3 i nie bylo by problemu a nie teraz zwalac na sedziow
          >
          > uwazam ze medale byly rozdane sprawiedliwe chociaz dla Kwan 3 miejsce to i tak
          > za duzo bo tu nic nie pokazala !!

dobra znawco łyżwiarstwa
          to odpowiedz mi dlaczego po przejeździe kwan, hughes była za kwan, a po
          przejezdzie słuckiej wyprzedziła i kwan i słucką mimo że przez ten okres mogła
          tylko się przyglądać rywalkom.
          nie mówie że hughes nie pojechała najlepiej, ale wg mnie sędziowie po słabym
          przejezdzie kwan tak wykombinowali, że jeżeli jedna amerykanka nie mogła wygrać
          (kwan pojechała fatalnie) to drugą wciągneli siłą na pierwsze miejsce, żeby broń
          boże rosjanka nie zwyciężyła.
          pamiętaj, że hughes po dowolnym była na czwartym a słucka na drugim.
          a klasyfikacja samego dowolnego: 1.hughes 2.słucka
          jak mi to wyjaśnisz to dam ci nagrodę.
          • Gość: toms Re: Sarah Hughes: najbardziej satysfakcjonujacy wynik IP: *.pl 23.02.02, 01:05
            nie jestem zadnymznawca tematu
            a jedynie uwazam ze medale zostaly rozdane zgodnie z tym co zobaczylem na
            lodowisku
            co do punktcji to chyba wystarczy powiedziec ze komentatorzy rowniez nie sa w
            stanie wytlumczyc jak te punkty sa przeliczane (bo przeciez nie wiemy nawet czy
            noty sie sumuja czy mnoza czy cos innego) nawet Anna Rechnio nabrala wody w
            usta i jedyne co byli w stanie powiedziec to to ze "oj ale sie porobilo"
            co ciekawe ze jak ogladamy skoki narciarskie to reguly ocen itp to powtarzaj
            przy kazdym konkursie ze dwa razy !
            a zeby tak wytlumaczyc zasady Curlingu w koncu dyscypliny zupelnie obcej w
            Polsce to nie ! i tak samo zasad punktacji w łyżwiarstwie nikt nie wytłumaczy
            bo nie znaja tego lub nie rozumieja ...
            ale i tak mnie to guzik obchodzi bo na wlasne oczy widzialem kto tu najlepiej
            pojechal !
          • Gość: Swiatlo Re: Sarah Hughes: najbardziej satysfakcjonujacy wynik IP: *.easypower.com 23.02.02, 01:06
            Gość portalu: laik napisał(a):

> dobra znawco łyżwiarstwa
            > to odpowiedz mi dlaczego po przejeździe kwan, hughes była za kwan, a po
            > przejezdzie słuckiej wyprzedziła i kwan i słucką mimo że przez ten okres mogła
            > tylko się przyglądać rywalkom.
            > nie mówie że hughes nie pojechała najlepiej, ale wg mnie sędziowie po słabym
            > przejezdzie kwan tak wykombinowali, że jeżeli jedna amerykanka nie mogła wygrać
            > (kwan pojechała fatalnie) to drugą wciągneli siłą na pierwsze miejsce, żeby bro
            > ń
            > boże rosjanka nie zwyciężyła.
            > pamiętaj, że hughes po dowolnym była na czwartym a słucka na drugim.
            > a klasyfikacja samego dowolnego: 1.hughes 2.słucka
            > jak mi to wyjaśnisz to dam ci nagrodę.

Nikt nie kombinowal aby slucka przegrala, ale rzeczywiscie kombinowali, aby
            Hughes wygrala. A te dwie rzeczy sie zdecydowanie roznia. A to z tego powodu ze
            Hughes najbardziej na to zasluzyla. Miala najlepszy program najlepiej wykonany i
            tyle.
            Nikt tu nie byl przeciwko Sluckiej. Ja osobiscie nawet ja lubie, byla o wlos od
            zwyciestwa, a jesli nie wygrala to moze winic tylko sama siebie.
            Zreszta nie bylo nawet polityki. Aby Hughes wygrala to kolejnosc w jezdzie
            dowolnej musialaby byc:
            1. Hughes
            2. Slucka
            i Kwan gdzies dalej
            i rzeczywiscie obiektywnie taka kolejnosc byla. Slucka byla zdecydowanie lepsza
            od Kwan (wlasciwie wiekszosc tam byly lepsze od Kwan), natomiast byla danego dnia
            slabsza od Hughes. Tak wiec obiektywna kolejnosc byla dokladnie taka jaka powinna
            byc aby wygrala Hughes. I tak tez sie stalo.
          • Gość: toms Re: Sarah Hughes: najbardziej satysfakcjonujacy wynik IP: *.pl 23.02.02, 01:12
            algorytmu ci nie podam
            ale jeydne rozsadne rozwiazanie to takie ze duzo zalezy od miejsc w
            poszczegolnych progrmach
            przed przejazdem łuckiej Kwan była nr 2 w dowolnym a hughes nr1 po łuckiej Kwan
            spadla na 3 miejsce w dowolnym i widocznie Kwan mogla byc przed hughes w
            ukladzie 1,2 ale nie w ukladzie 1,3 po dowolnym ! a wiec oprocz not chyba liczy
            sie rowniez zajmowane miejsce ...
            tak sobie mysle

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka