Forum Sport Sport
ZMIEŃ

      Boks. Szczegóły kryzysu "Diablo": Wszedł do pok...

    IP: *.static.hnet.pl 27.07.11, 11:36
    jestescie zbyt powaznym portalem aby pisać za super expressem !!
      • Gość: lol Boks. Szczegóły kryzysu "Diablo": Wszedł do pok... IP: *.zone14.bethere.co.uk 27.07.11, 12:56
        Gazeta.pl poważnym portalem? :)))) Chyba coś Ci sie pomieszało.. Przecież od kilku lat to już dno..
        • Gość: ? Re: Boks. Szczegóły kryzysu "Diablo": Wszedł do p IP: 87.238.84.* 27.07.11, 13:40
          To ''dno'', a mimo to namietnie i regularnie czytasz owo ''dno''...Ciekawe...

          Poza tym ''gazeta.pl'' dostosowuje sie do klienta. Nie oszukujmy sie - jaki jest poziom internautow, swiadczy wpisy na forach. Na 100 wpisow gora 5,6 bedzie pisanych normalnym, zdrowym jezykiem.

          Twoj wpis nie jest ani zdrowy ani normalny. Niby dales usmiech, niby wszystko ok, ale poklady jadu i agresji i tak wylales. Wiec czego mamy wymagac od 'gazet.pl''?

          Zacznijmy wymagac od siebie kultury i szacunku dla innych w necie, to wtedy portale zaczna szanowac nas. Bo teraz internauci pisza jak idioci i tak nas traktuja portale. Ja sie nie dziwie.

          Sam popatrz - tematy powazne, ale nudne - 0 wpisow. Tematy dyskusyjne - grubo ponad 50 wpisow, klotnie, wyzwiska. Po co ''gazeta'' ma podnosic poziom, skoro teraz, gdy poziom jest dostosowany do poziomu czytajacych i piszacach, ma wieksze zyski, bo jednak ludzie wchodza na strone kilka razy, zeby zabrac glos. I o to przeciez portalom chodzi.
      • Gość: mbucz Boks. Szczegóły kryzysu "Diablo": Wszedł do pok... IP: *.pzu.pl 27.07.11, 13:48
        A co to ma wspólnego ze sportem?
      • Gość: PL "Diablo" nie daj się tej babie to zła kobieta! IP: 212.160.172.* 03.08.11, 09:24
        "Diablo" nie daj się tej babie to zła kobieta!
    Pełna wersja