Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dla ...

IP: *.lw.lannet.pl 24.10.11, 17:34
    w ogóle niech zamknął ten stadion ,po co kibicom
    Obserwuj wątek
      • Gość: pontiac Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dla ... IP: 195.205.154.* 24.10.11, 17:59
        Bardzo dobrze,nie wpuszczać czereśniakow bo zafajdają wam stadion obornikiem albo innym badziewiem !!!
        • Gość: ? Re: Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dl IP: *.zone9.bethere.co.uk 24.10.11, 18:54
          "Obornika" używa się po to, żeby użyźnić glebę i żeby ziemia dawała lepsze plony. Nie sądzę, żeby to było "badziewie".

Sądzę natomiast, że ze świecą trzeba szukać internauty, który często udziela się na forach i który nie jest sfrustrowany. Frustracja bije od Was na kilometr - stawianie dużej liczby wykrzykników, znaków zapytania, rażące błędy interpunkcyjne, gramatyczne i ortograficzne wynikające z szybkiego pisania - aby napisać jak naszybciej, aby nawrzucać jak najwięcej, aby zbluzgać, póki frustracja i gniew roznosi człowieka od środka, aby jak najszybciej się wyżyć. Mniejsza z poprawnością, mniejsza z sensem zdań, mniejsza z szacunkiem dla osoby, z którą się dyskutuje. Aby szybko i skutecznie wylać jad. To jest dopiero chore.

A co do obornika, który nazwałeś "badziewiem" - obornika używa się po to, żeby użyźnić ziemię i otrzymać większe plony. A jeżeli pijesz do tego, że osoby ze wsi są gorsze, to dla mnie gorsze są osoby niebieskookie, o ciemnych blond włosach. Że co? Że to głupie i bez sensu, bo nikt nie ma wpływu na swój wygląd? No właśnie...
          • Gość: gość Re: Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dl IP: *.4web.pl 24.10.11, 20:04
            Najlepszy komentarz od wielu, wielu lat
            Wpisuję się bardzo rzadko, ale ten wpis oddaje to, dlaczego tak rzadko
            Brawo
            • Gość: :) Re: Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dl IP: *.toya.net.pl 24.10.11, 20:22
              kolega Pontiac kibic rodowitej szlachty ostatnio pisal cos o wiesniakach "SPOT" LODZI:)
          • Gość: ZapomnianFanSportu Re: Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dl IP: *.toya.net.pl 24.10.11, 23:47
            Gleba ma dawać lepsze plony ... tak świetny pomysł wpuszczajcie dzieciaki niech pod odpowiednim skrzydłem uczą się kibicowania bez bicia i przekleństw ! To jest pomysł ...zaraźmy te dzieciaki czymś zdrowymm normalnym, chęcią kibicowania a nie bicia się po kontach , niepotrzebnej agresji itp. Popieram ten pomysł. Dzieci na kibiców ! Przecież też potrafią krzyczeć. I niech pokażą jak to wygląda może starsi zobaczą jak to się robi :).
            Jako dziecko chodziłem na mecze piłki nożnej z tatą ... było suuuper ...teraz nie mam ochoty ...to jakaś paranoja !
          • Gość: r Lubisz obornik ? IP: *.171.90.226.static.crowley.pl 25.10.11, 15:48
            Obornik – nawóz naturalny składający się z przefermentowanego kału, moczu zwierząt i ściółki.

Rozumiem, że lubisz mieć go blisko siebie i trzymasz go trochę w pokoju.
            W końcu to nie jest badziewie tylko bardzo przydatny materiał.
      • strain Re: Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski 24.10.11, 18:20
        W ogóle niech zamkną ten Internet, po co idio... ludziom.
        • Gość: karolew Re: Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski IP: *.171.196.157.static.crowley.pl 24.10.11, 18:33
          Wstydzew to wiocha i z Miasta wynocha, cięzko im sie znosi porażki :)
      • Gość: asd nazjezdzalo sie bydla ze wsi... IP: *.107-82-b.business.telecomitalia.it 24.10.11, 18:29
        i robia trzode.
        wstyd!
        • Gość: heh Re: nazjezdzalo sie bydla ze wsi... IP: 91.225.184.* 24.10.11, 18:44
          wy cioty lizać d/u/py nawet legi chca won suki z Łodzi do warszwki
          • Gość: rodowity Re: nazjezdzalo sie bydla ze wsi... IP: *.toya.net.pl 24.10.11, 23:07
            Ludzie Honoru zostawili swojego na polu !!!!!!
        • Gość: ? Re: nazjezdzalo sie bydla ze wsi... IP: *.zone9.bethere.co.uk 24.10.11, 18:56
          Największy "wstyd" to być wieśniakiem mentalnie. Takim jak Ty i jakieś 90% wiecznie sfrustrowanych internautów.
          • Gość: OREO Re: nazjezdzalo sie bydla ze wsi... IP: *.r.kbt.pl 24.10.11, 19:11
            Strasznie ch...owo, że nie wpuszczą gości
      • Gość: gucio1201 Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dla ... IP: *.nowogard.vectranet.pl 24.10.11, 19:18
        Jak czytam wypowiedzi mlodych kibiców,to "ciarki" przechodzą.Oglądam piłkę nozną od 1949r(mam tą satysfakcję,iż razem grałem we Włókniarzu z Kazikiem Deyną,mój szkolny.... i z boiska kolega),ale teraz te wybryki na stadionach to horror.Jak mozna na tak pięknych obiektach pozwolić na demolkę i wpuszczać...jak mawiał Bernard Blaut..."debili"(tak powiedział podczas filmu wspomnień o Kaziku Deynie,kiedy to podczas meczu na stadionie Śląskim z Portugalią...kibice wyli na Kazika....nie rusz Kazika bo zginiesz!!!!
        • Gość: qbek Re: Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.11, 20:37
          tego Kazika co pijany jechał samochodem?
          • Gość: L Re: Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dl IP: 87.207.176.* 24.10.11, 23:36
            A co ma piernik do wiatraka?
            Ty pewnie nie spozywasz alkoholu?!
            P.S.
            Kazik pil gdy juz byl na sportowej emeryturze wiec wolno mu bylo , za to tacy jak Ty gwizdali na niego gdy strzelal bramki grajac z orłem na piersi!!

• Gość: koko Re: Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dl IP: *.echostar.pl 24.10.11, 21:47
        Polska piłka to jedna wielka kpina!! zero pilkarzy zero klubow zero osiagniec!! precz!!
        --------------------------
        Gazetki promocyjne z marketów
        projektowanie wnętrz
        koszulki reklamowe
      • Gość: Rozsądek Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dla ... IP: *.toya.net.pl 24.10.11, 23:53
        Dzieci na kibiców ... niech uczą "dorosłych" kiboli jak to się robi !
        Organizatorzy pomyślcie o tym.
        Jak mogą iść do kina to może też na mecz, uczmy te dzieci szacunku ! Edukacja przez kibicowanie.
      • Gość: Jaro z Bemowa Dobra decyzja. IP: *.spray.net.pl 25.10.11, 00:23
        Dobra i logiczna decyzja.
        Fani Widzewa niech podziękują swoim matołkom-piromanom.
      • Gość: rts Legia zamyka sektor gości na Puchar Polski dla ... IP: *.ferax.com.pl 25.10.11, 07:13
        jestem całym sercem za WIDZEWEM , ale nie dziwię się decyzji... pozostaje tylko pogratulować
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka