Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie.....................

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.08.01, 19:23
    Liga ligą, puchary pucharami, ale przed nami już za 11 dni wydarzenie, które
    może przejść do historii polskiej piłki nożnej. Nasza drużyna jest o krok od
    awansu i może go przypieczętować już 1 września!
    Zapraszam więc do typowania wyniku meczu Polska-Norwegia el. MŚ.
    Moja prognoza:
    Pol-Nor 1-0, gol Olisadebe w drugiej połowie.
    Białoruś remisuje z Ukrainą i świętujemy awans - 44.000 kibiców w Chorzowie i
    milony przed telewizorami...
    Czekam na kolejne opinie i prognozy.
    Obserwuj wątek
      • Gość: fatality Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.pkp.wroc.pl 21.08.01, 23:52
        To będzie bardzo trudny mecz.Polacy nie mogą sobie pozwolić na remis!!Bo nie
        sądzę,że by z Białorusią wystąpił Oli.Już Norwegowie się o to postarają.. :((
        W tej sytuacji koniecznie musimy zdobyć na Śląskim 3 punkty.
        Dla pewności podczas transmisji w TV wyciągnę z szuflady swój srebrny
        pentagram ;)
        • Gość: fatality Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.pkp.wroc.pl 21.08.01, 23:55
          I jeszcze mój typ 2:1 dla Polski. Gole dla BiałoCzerwonych : Oli i Płaczący
          Oba w drugiej połowie. pzdr.
        • Gość: artur Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie 2:1 IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.08.01, 12:31
          Ciężki mecz, ale drwali tym razem pokonamy i wreszcie mamy sukces pilkarski,
          trzeba dlugo bylo czekać na awans do MŚ !.
          • Gość: WIT Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie 2:1 IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 26.08.01, 09:26
            Mam zle przeczucia... Norwegia wygra 2:0. (Ale moze nadrobimy to w nastepnych
            meczach...)
        • Gość: slonio Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 195.136.122.* 23.08.01, 16:10
          Nie ukega wątpliwości, że wygramy. Wynik 2:1 dla Polski.
          • Gość: Sasza Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.08.01, 17:32
            Ja tam jestem optymistą...
            Będzie 3:1. Oczywiście dla POLSKI !!!
            A kibole na stadionie oszaleją ze szczęścia...
            • Gość: Сашка Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.eranet.pl 25.08.01, 13:25
              Masz racje! Bede tam i kibicowal Polakom, az strace glos..

Gość portalu: Sasza napisał(a):

> Ja tam jestem optymistą...
              > Będzie 3:1. Oczywiście dla POLSKI !!!
              > A kibole na stadionie oszaleją ze szczęścia...

• Gość: LAGUNA Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.barco.pl 25.08.01, 17:48
                i tak właśnie będzie na pewno wygramy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • Gość: Tomasz Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.przemysl.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.01, 17:56
                  Fajnie będzie wreszcie oglądnąć polską reprezentację w akcji na mistrzostwach
                  Swiata.Nie umniejszając,Broń Boże nikomu-to będzie spora dawka adrenaliny w
                  porównaniu z niektórymi dyscyplinami lekkiej atletyki i brydża.A także
                  mistrzostwami świata w lataniu precyzyjnym.Życzę polskiej kadrze wszystkiego
                  najlepszego.
                • Gość: PolAir Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.077.und.NoDak.edu 31.08.01, 03:36
                  mam nadzieje ze uda sie zremisowac. Norwegowie sa w pelnym skladzie ( bez
                  Carewa) i to wszyscy zdrowi i w formie. Bedzie ciezko. Moj typ: nietety 1:0 dla
                  Norwegi.
            • Gość: Marks Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 62.233.138.* 25.08.01, 13:36
              POLSKA wygra 2:1
              i bedziemy swietowac awans
            • Gość: dziwator Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 10.173.13.* / *.euv-frankfurt-o.de 26.08.01, 13:25
              Gość portalu: Sasza napisał(a):

> Ja tam jestem optymistą...
              > Będzie 3:1. Oczywiście dla POLSKI !!!
              > A kibole na stadionie oszaleją ze szczęścia...
              no w koncu ktos bardziej optymistyczny...
              wszyscy typuja wyniki 1:0 lub 2:1 dla Polski,
              ale przeciez Norwegia to jeden z najslabszych zespolow u nas w grupie
              ja typuje co najmniej 3:0 dla Polski

• Gość: mada Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.01, 20:56
            moj typ: 0:0
        • Gość: ANDRIJ Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie......- SZEWCZENKO IP: *.*.*.* 23.08.01, 20:34
          Trzeba było wygrać z Armenią i był by święty spokój. Wasi chłopcy są zdolni do
          tego aby roztrwonić każdą przewagę (nawet 5 pkt.).
          Stawiam na Ukrainę.
          • Gość: ap3d Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie......- SZEWCZENKO IP: *.pkp.wroc.pl 24.08.01, 00:10
            Chłopaki będą gryźć trawę i wygrają 3:1 (Oli,Kałużny,Karwan)Ukraina zremisuje z
            Białorusią i Świętujemy!!!!!! To będzie największe szaleństwo od 16 lat!!!!Oj
            poleje się szampan :))))
            pzdr
            • Gość: Slawek Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie......- Sławek IP: *.pl 26.08.01, 15:58
              Chciałbym aby Polska wygrała, ale sadzę iż
              będzie 0:0 po twardym ale nudnym meczu.
              I dalej się będziemy denerwować!!!!
          • Gość: Pola Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie......- SZEWCZENKO IP: *.vz.dsl.gtei.net 26.08.01, 05:54
            typuje 2:2
        • Gość: Medium Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 213.25.138.* 24.08.01, 11:18
          Wygramy 1:0 po bramce Marka Kozminskiego.
          • Gość: keram Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 195.136.252.* 27.08.01, 10:37
            Niestety, będzie remis 0:0 ale zremisuje też Białoruś z Ukrainą.
        • Gość: Jacek Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.vwl.uni-freiburg.de 24.08.01, 15:27
          Wygramy, bo ktos musi wygrac. Typuje 2:1, do przerwy 1:0. Bramki Oli i
          Wichniar, Kaluzny lub Iwan jesli zagra. Ukraina wygra z Bialorusia, bo jest po
          prostu lepsza. No i mamy ciekawa walke o drugie miejsce, gdzie to Polacy grajac
          wlasnie z tymi zespolami do konca rozdaja karty ale juz oczywiscie nie sobie.
          Wszystkim Kibicom z calej Polski, a przede wszystkim tym na stadionie zycze
          wszystkiego najlepszego.
          • Gość: antua Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 10.10.24.* / *.bnet.pl 25.08.01, 10:27
            dla twojej swiadomosci nie wiem jakim cudem Artur Wichniarek miałby strzelic
            bramke, przeciez nie został powołany do kadry. Tak samo ma się sprawa do
            Tomasza Iwana. Czytaj co sie dzieje wokół piłki a nie pisz nastepny raz bzdur
            • Gość: Antua Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 10.10.24.* / *.bnet.pl 25.08.01, 13:39
              Uważam że o wiele łatwiej będzie Reprezentacji Polski wygrać mecz wyjazdowy z
              Białorusią niż u siebie z Norwegią, dlatego typuje wynik remisowy 1:1.(wynik
              ten ostatnio dosyć często pada w potyczkach białoczerwonych). Bramkę dla
              naszego zespołu zdobędzie Michał Żewłakow z rzutu karnego
        • Gość: mgozdek Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie.3-1 IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.01, 11:28
          Gole: Hajto, Olisadebe, Karwan
          • Gość: Sarmata Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie.3-1 IP: *.tulsa1.ok.home.com 26.08.01, 09:50
            Do przerwy bedzie 1:0 dla Norwegii. Koncowy wynik 2:1 dla Polski. Bramki
            Gilewicz i Olisadebe, bo kryszal zejdzie w drugiej polowie, zmieniony przez
            Gilewicza. Albo bedzie 3:2 dla Polski bo po przerwie nasi rzuca sie do
            odrabiania strat a Norwedzy strzela z kontry, ale przed koncem strzelimy
            zwycieska bramke. Ukraina chyba wygra z Bialorusia
        • Gość: qbag Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.01, 13:31
          A ja nie jestem optymistą. Norwegia szybko strzeli gola, potem któryś z
          obrońców skiksuje i bedzie 0-2....
        • Gość: lookashy Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.01, 14:19
          To nie będzie łatwe spotkanie. Sądzę,że po zaciętej walce team Engela zremisuje
          2:2. Z pewnością padnie kilka bramek i po cichu liczę, że dorzucimy tą jedną i
          powtórzymy wynik z meczu wyjazdowego.
        • Gość: j2702 Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie.....1:1................ IP: *.szczecin.pl 26.08.01, 08:02
          dobre i tyle
        • Gość: jaro Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.*.*.* 26.08.01, 09:27
          Nigdy nie przecenialem mozliwosci naszych "gwiazd",
          ale rowniez uwazam ze zwycistwo bedzie nasze. Norwegia
          reprezentuje zblizony poziom, ale nie ma juz
          motywacji, no i gra na wyjezdzie. Bedzie 2:0.
          Szkoda ze Japonia i Korea tak daleko...
        • Gość: jacorex Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie 1:1 IP: 213.76.177.* 26.08.01, 16:27
          Całym sercem jestem za biało-czerwonymi, ale patrząc realnie jestesmy bardzo
          osłabieni, Norwegia zas gra w najsilniejszym składzie. W tej sytuacji typuję
          remis 1:1. Strzeli oczywiscie OLI. Całe eliminacje skończą się szczęsliwie, ale
          napięcie będzie nam towarzyszyło niestety do ostatniego meczu. POLSKA GOLA!!!
        • Gość: AKTOR Re: WYGRAMY! A WKIJOWIE WYGRA UKRAINA! A POTEM SWIETO! IP: *.mdk.interklub.pl 27.08.01, 16:15
          JESTEM OPTYMISTĄ... WYGRAMY, CHOCIAZ NIE BEZ PROBLEMOW... W KIJOWIE UKRAINCY
          MUSZA POKONAC BIALORUSINOW I TO ZROBIA... I WIECZOREM POJDZIEMY WSZYSCY NA RYNEK
          (KRAKOWIANIE) SWIETOWAC AWANS.... 1 WRZESNIA NIECH WRESZCIE PRZESTANIE
          KOJARZYC SIE TYLKO Z TRAGEDIA 1939 ROKU!!!!
        • Gość: sebulba Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 28.08.01, 19:39
          Obawiam się porażki 0-1 z Norwegią a nastepnie 1-2 z Białorusią... awans wymyka
          nam się z rąk...
          I tak do Korei bym się nie wybrał
      • Gość: Dave Bedzie 2-0 IP: *.syd.iprimus.net.au 22.08.01, 04:59
        Masz racje Al, to bedzie mecz dekady. Ale mysle ze bedzie ok, latwiej niz kazdy
        sobie mysli. Norwedzy pekna na Slaskim, a nasza 11 zagra mecz zycia. Wygramy 2-
        0; bramki Oli i Kaluzny, lub Swierczewski. Pozdr.
        • Gość: Piotr Re: Bedzie 2-0 IP: 195.84.205.* 25.08.01, 15:42
          Pamietajmy nas jest 12''u !!! a ich 11... Bo my mamy po raz pierwszy od 20 lat
          44.000 ludzi za nami, w co idziecie na mecz, pamietajcie ze nas jest
          kilkanascie milionow w domach na calym swiecie, ja w Szewcji np.
          Polska to duma! wygramy 4-1!!!
      • Gość: Darek Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 172.16.0.* / *.chorzow.um.gov.pl 22.08.01, 07:44
        Mecz będzie jak zwykle trudny ale myśle, że będzie dobrze. Wygramy 1:0 i będzie
        zajebista feta na Śląskim :-)))
      • Gość: kajo95 Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 22.08.01, 08:20
        Polska-Norwegia 1:1 (bramki: Karwan i Iversen)
        • Gość: aero Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.08.01, 00:34
          Dokladnie tak samo typuje jak kajo :)
          1:1, Karwan - Iversen
        • Gość: Magic32 Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.legmet.com.pl 29.08.01, 14:30
          3-1 dla Polski Gole dla Polski 1-EMSI 2-PŁACZEK 3-EMSI Gole dla Norwegii Carew.
      • Gość: bubu Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 194.181.245.* 22.08.01, 08:25
        Typuję 3:0!!!

Mam nadzieję że kibice godnie przywitają Oliego, jeśli nie to już nigdy nie
        zagramy na Śląskim!!!
      • Gość: Mario29 Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 195.136.95.* 22.08.01, 09:33
        A wiec - moj typ - 2-0 dla Polski .. gole - Placzacy Gorylek jeden i drugi -
        tajna bron Engela - Wichniar ... Oli bedzie sciagal obroncow i mu sie odnowi
        kontuzja po skoszeniu przez drewnianego drwala z Norwegii - za co ten dostanie
        czerwona kartke ... Wtedy wejdzie Wichniar i .... :-)))

A drewniana Norwegia odjedzie na drewnianym wozie wozic drewno do tajgi ... na
        czele z Kurewem ...
        • Gość: Michał Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.zgora.dialog.net.pl 22.08.01, 11:16
          1-1
          Gole Olisadebe i Solskjare
          • Gość: aimarek Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 192.168.0.* / *.rubikon.zgierz.pl 22.08.01, 13:00
            Engel ostatnio powiedział, że może to być najtrudniejszy mecz dla nas w całych
            eliminacjach. Myślę, że ma rację. Wiele będzie zależało od formy Oliego, bo jak
            pokazały spotkania z Armenią i Islandią, bez niego siła naszego ataku
            drastycznie spada. Wiele będzie też zależało od gry Świerczewskiego, który jest
            jedyną osobą zdolną do tego, by pokierować naszymi poczynaniami w ofensywie. Na
            pewno nie możemy liczyć na to, że Norwegia padnie przed nami na kolana. Już raz
            mieliśmy takie nadzieje przed meczem wyjazdowym ze Szwecją, a później
            rzeczywistość zrewidowała te przypuszczenia. Ale cóż, teraz mamy innego trenera
            i inną reprezentację. Mój typ: 2:1. Bramki: Olisadebe i Solskjaer w I połowie,
            a wynik ustali w 80 minucie... Krzynówek strzałem zza pola karnego.
      • Gość: Kapone Moj typ 2-2 bramki.... IP: *.syd.ihug.com.au 22.08.01, 14:02
        Zewlakow z karnego, i Piotr Swierczewski.
        • Gość: marcin re : 3-2 IP: 148.81.91.* 23.08.01, 11:29
          3-2 po horrorze, a co mam bilet i chciałbym cos takiego przeżyć na stadionie.
          • Gość: :-) Re: re : 3-2 IP: *.*.*.* 23.08.01, 20:35
            Chyba, że Wikingowie strzelą sobie samobójczą w ostatnich minutach.
            • Gość: kornel13 Re: re : 3-2 IP: *.dostep.pl 26.08.01, 21:30
              a niby czemy nie!!!
            • Gość: kornel13 Re: re : 3-2 IP: *.dostep.pl 26.08.01, 21:40
              a ja typuję 3-2 dla gospodarzy i jest mi kompletnie kto tafi a kto nie...
        • __misiek__ Typowanie:1:2.... 27.08.01, 16:42
          1:2
      • Gość: odys Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 22.08.01, 14:18
        To bedzie cholernie trudny mecz mimo ze norwegowie juz sie nie liicza...
        Bede sie chcieli zrewanzowac za porazke u siebie i godnie pozegnac sie z
        eliminacjami....niestety wszyscy chyba beda zdrowi u naszych przeciwnikow tym
        trudniejsze zadanie przed nami.Jednak ja jestem optymista i wierze ze po
        zacietym boju(2 czerwone kartki,10 zoltych) wygramy szczesliwie a 3 punkty
        zapewni nam nie kto inny jak Oli strzelajac jedyna bramke meczu
        Jeden warunek:Emsi musi byc w pelni dyspozycji!!!...awans przypieczetujemy na
        bialorusi(1:1)
        pozdrowienia:)
        • Gość: celi Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 213.76.177.* 22.08.01, 17:28
          Jezeli zagra oli to typuje 3-1 dla polski 2 bramki olisadebe i jedna kaluzny.
          Jesli oli nie zagra to bedzie remis pzdr
          • Gość: Maku Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.neoclub.pl 22.08.01, 21:11
            Wygramy, ale skromnie - 2:1. Bramkę strzeli Emsi i ktoś powołany w ostatniej
            chwili np. Wichniarek. Bo nie da się grać z jednym napastnikiem.
            • Gość: Iwan Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 65.42.83.* 22.08.01, 21:21
              Moj typ 0:0 , ale i tak bedziemy coraz blizej finalow bo Ukraina tez zremisuje
              z Bialorusia.
              • Gość: dziki Re: Mecz dekady - Polska Norwegia -Po ciezkiej walce... IP: *.sites.uiuc.edu 22.08.01, 21:56
                Zwyciezymy 8 do 7. Bramki dla Polski - Olisadebe 8 (2 min, 7 min, 19 min-karny,
                45 min, 50 min, 77 min, 80 min, 92 min-karny po faulu na Dudku ktory w
                ostatniej minucie meczu wybiega daleko w pole do dosrodkowania waldocha,
                strzela glowka w spojenie slupka z poprzeczka-niestety zostaje w brutalny
                sposob uderzony w szyje butem)
                Bramki dla Norwegi- Solskjer 7 (1 min, 3 min 5 min 7 min, 45min, 48 min, 91 min)
                A wiec po dramatycznym boju, zlamanych zebrak Waldocha, otwartym zlamaniu nosa
                Krzynowka, wybitym oku Solskjera, polamanych palcach u nog Swierczewskiego,
                naciagnietych miesniach lydek Iwana, powybijanych zebach trenera Norwegow, 22
                kartkach zoltych i 6 czerwonych, podpaleniu trybuny zajmowanej przez kibicow
                Norwegi, zawaleniu sie 2 masztow oswietleniowych, strasznej wichury i
                gradobicia - ZWYCIEZYMY i awansujemy po tym gdy zostanie udowodniona najwieksza
                afera dopingowa ostatnich lat(22 zawodnikow Ukrainy i 21 zawodnikow
                Bialorusi,trenerzy, masazysci, dzialacze za stosowanie Mepaloliny (naturalnego
                srodka pobudzajacego, otrzymywanego ze szczurzych jader)zostanie
                zdyskwalfikowanych na 10 lat).
            • Gość: juri Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.01, 13:09
            • Gość: juri Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.01, 13:16
              bedzie remis 0:0 bo norwegowie nie odpuszcza a nam zabraknie świerszcza w
              środku ale awans będzie nasz.kto ustalił ten mecz na tak wczesną godzinę? juri
        • Gość: kupol Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.brzesko.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 18:21
          dostaniemy wpidol jakich mało.1:5.Bramki strzelą:2 Solskjear,1
          Carew,1Flo .Piątą bramkę strzeli jakiś inny Norweg.Też mi naszych szkoda ale
          cóż trafimy na Wikingów w formie.macie komentarze ?Mój e-mail
          skrytorzerca@poczta.fm
      • Gość: mjr Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.chello.pl 22.08.01, 21:41
        Wygramy na 100% ze 2-0 strzelą ci co zawsze,jeśli będą grać.
        • Gość: Mluxus Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 25.08.01, 22:50
          Strasznie mnie niepokoi ten caly hurra-optymizm. To nie jest najlepsze dla
          kadry. Kupia sobie gazete i poczytaja jacy to sa wspaniali, albo wejda tu na
          forum i zobacza ze nie ma innej mozliwosci niz wygrana i ostatecznie wyjda na
          boisko przy wiwatujacej widowni niczym Holendrzy lub Francuzi i dostana zimny
          prysznic juz w pierwszej polowie w postaci 2 bramek dla Norwegii (w tym jedna
          do szatni). Moza troche przesadizlem z tym czarnym humorme ale nie o to mi
          chodzi. Chodzi mi o to, ze nikt nie dostrzega, ze Norwegia to wspaniala
          druzyna, ktora z bardzo podobnym skladem grala w ostatnich latach w
          najwiekszych turniejach swiata i Europy, gdy Polska meczyla sie z Macedoniami,
          czy tez Armeniami. Ja gleboko w sercu wierze, ze bedzie dobrze, ale jeslibysmy
          niedajboze jednak przegrali przyjme to spokojnie bo wiem jaka jest jeszcze
          roznica klas pomiedzy tymi zespolami. Podsumowywujac: serce mowi 2:0 dla
          naszych, rozum w najlepszym wypadku 1:1, a i to obkupione kontuzja Oliego, 7
          zotymi i jedna czerwona kartka. Aha jeszcze wtrace sie do dywagacji na temat
          tego kto strzeli - czy wszyscy juz zapomnieli o krolu strzelcow Austryjackiej
          ligi - Gilewiczu? Sadze ze to wlasnei on bedzie bohaterem meczu, kiedy Oli
          bedzie kryty potrojnie a zaden inny Polak nie bedzie w stanie minac obroncow
          Norweskich.
      • Gość: Bartek Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.icpnet.pl 22.08.01, 22:28
        Wygramy z Norwegią 2-0, choć łatwo nie będzie. Gola co dziwne nie strzeli
        Olisadebe, tylko Wichniarek (o ile zostanie powołany - Engel mówił o takiej
        możliwości w "PS") i Świerczewski, który na 5 minut przed końcem przypieczętuje
        zwycięstwo. Białoruś zremisuje z Ukrainą 1-1 i ... WITAJ KOREO I JAPONIO!!!
        • Gość: Lucas Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.chello.pl 22.08.01, 23:40
          Typuję 1:0 wiadomo dla kogo :-).Będzie to ciężki mecz dla wszystkich.A gola w
          drugiej połowie strzeli Oli z podania Bartka Karwana.I cała POLSKA następnego
          dnia będzie leczyła wielkiwgo kaca!!!!!!!!! ;-)
      • Gość: Swiatlo Przerypiemy bo tak byc powinno IP: *.easypower.com 23.08.01, 00:35
        Przerypiemy bo i tak to juz duzy przypadek ze tak daleko zaszlismy. Ludzie,
        przeciez my nie umiemy grac! Przeciez my nie powinnismy awansowac! W Korei to
        bedzie tylko kompromitacja. Po co to nam?
        To co my musimy zrobic, to wywrocic nasz system do gory nogami i zaczac od
        poczatku od 5-cio latkow. Nauczyc ich dryblingu, techniki i ataku i wtedy za
        jakies 15 lat moze bedziemy cos znaczyc. Z tymi naszymi osilkami bez
        podstawowej techniki to wstyd nawet grac mecze miedzypanstwowe.

Swiatlo
        • Gość: grek Re: Przerypiemy bo tak byc powinno IP: *.wlfdle1.on.wave.home.com 23.08.01, 01:50
          Ja niestety jestem zmuszony zgodzic sie z "Swiatlo". Patrzac na nasza sytuacje
          realistycznie polska reprezentacja jest slaba i przegra lub zremisuje po
          umiarkowanie ciekawym widowisku. Najbardziej prawdopodobny wydaje mi sie
          bezbramkowy remis ale mozliwe ze stracimy jakas bramke prawdopodobnie po
          efektownej solowej akcji jednego z napastnikow norweskich.
          Mimo wszystko pewnie awansujemy do mistrzostw ale niestety nie zdebedziemy tam
          wiecej niz 1 punktu.
          Taka jest smutna prawda o reprezentacji Polski w pilce noznej.
          • Gość: tomek Re: Przerypiemy bo tak byc powinno IP: 198.16.16.* 23.08.01, 03:11
            2:1 dla naszych....bramki
            solskajer
            olisabede i wichniarek
          • Gość: Mario29 Re: Przerypiemy bo tak byc powinno IP: 195.136.95.* 23.08.01, 09:51
            Gość portalu: grek napisał(a):

> bezbramkowy remis ale mozliwe ze stracimy jakas bramke prawdopodobnie po
            > efektownej solowej akcji jednego z napastnikow norweskich.

Jezeli to bedzie efektowna akcja Kurewa to stawiam Ci piwo .. nie, trzy piwa !!!!
            • Gość: grek Re: Przerypiemy bo tak byc powinno IP: *.wlfdle1.on.wave.home.com 23.08.01, 22:44
              Mario29 - dzieki za piwo ale nie pije :>
              Moim zdaniem John Carew juz nie raz udowodnil (takze mi samemu), ze jest
              naprawde dobrym napastnikiem.
              Spojz ile bramek strzelil juz w lidze hiszpanskiej ...
              Jednak bardziej stawial bym mimo wszystko na Solskjera :>
        • Gość: jimmyboy Re: Przerypiemy bo tak byc powinno IP: 192.168.2.* / *.xerox.com.pl 23.08.01, 13:16
          Gość portalu: Swiatlo napisał(a):

> Przerypiemy bo i tak to juz duzy przypadek ze tak daleko zaszlismy. Ludzie,
          > przeciez my nie umiemy grac! Przeciez my nie powinnismy awansowac! W Korei to
          > bedzie tylko kompromitacja. Po co to nam?
          > To co my musimy zrobic, to wywrocic nasz system do gory nogami i zaczac od
          > poczatku od 5-cio latkow. Nauczyc ich dryblingu, techniki i ataku i wtedy za
          > jakies 15 lat moze bedziemy cos znaczyc. Z tymi naszymi osilkami bez
          > podstawowej techniki to wstyd nawet grac mecze miedzypanstwowe.
          >
          > Swiatlo

turcy tez w mistrzostwach europy dostawali w d..., a teraz prezentuja sie niezle
          nasz awans sam w sobie bylby sukcesem, troche wiecej wiary, ludzie!
        • Gość: misio Re: Przerypiemy bo tak byc powinno IP: 10.1.11.* / *.dhl.com 27.08.01, 17:20
          Gość portalu: Swiatlo napisał(a):

> Przerypiemy bo i tak to juz duzy przypadek ze tak daleko zaszlismy. Ludzie,
          > przeciez my nie umiemy grac! Przeciez my nie powinnismy awansowac! W Korei to
          > bedzie tylko kompromitacja. Po co to nam?
          > To co my musimy zrobic, to wywrocic nasz system do gory nogami i zaczac od
          > poczatku od 5-cio latkow. Nauczyc ich dryblingu, techniki i ataku i wtedy za
          > jakies 15 lat moze bedziemy cos znaczyc. Z tymi naszymi osilkami bez
          > podstawowej techniki to wstyd nawet grac mecze miedzypanstwowe.
          >
          > Swiatlo

prawda, jedyny koles ktory umie grac to nigeryjczyk ale jak norwegowie zamkna sie na swojej polowie to
          klapa, POLACY NIE POTRAFIA GRAC ATAKIEM POZYCYJNYM
      • Gość: Dawid Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 10.26.13.* / *.atena.pl 23.08.01, 09:04
        Polska - Norwegia 3:1(2:1), awans w kieszeni Białoruś nie wygra z Ukrainą,
        wielkie szleństwo gramy w MŚ
      • Gość: Spoko Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 9.67.96.* 23.08.01, 09:05
        Myślę, że będziemy męczyć się z Norwegami ale uda nam się strzelić tą złotą bramkę.
        Oli- najlepszy w meczu.
      • Gość: kammil Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 213.158.197.* 23.08.01, 09:48
        no tak.. znow hurra optymizm .. Trzeba spojrzec na sytuacje troche bardziej realistycznie. Norwegia przyjedzie w
        najsilniejszym skladzie. My mamy szpital i nie ma jakichs znakow zeby nagle mieli wszyscy ozdrowiec. Zreszta
        eliminacje te potwierdzily ze druzynom z naszej grupy gra sie lepiej na wyjazdach jak moga skontrowac
        przeciwnika. U nas jak widac na tym forum presja wyniku jest ogromna. Dlatego pewnie zaatakujmy i bedziemy
        prowadzic atak pozycyjny. Norwegia zagra z kontry i z takimi napastnikami jak Solskjaer i Carew moze nam dac
        niezlego lupnia. Tak naprawde lepiej by bylo skupic sie na meczu w Bialorusi zeby tam wygrac i wtedy bedzie juz
        po eliminacjach. Ewentualnie liczyc na ukraine bo w koncu jesli oni marza o awansie to musza wygrac z
        Bialorusia a potem liczyc na nas. W kazdym razie sytuacja wyjsciowa jest wspaniala i to musi cieszyc. Prawde
        mowiac ja tez mimo tych sceptycznych slow mocno wierze w naszych i mocno trzymam kciuki zreszta chyba jak
        wszyscy... jesli sie uda to moze spotkamy sie w przyszlym roku w Japonii i Korei :)
        • pc Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... 23.08.01, 09:59
          nie przesadzajmy z tym hurra optymizmem... przed KAŻDYM meczem naszej
          reprezentacji przeważają raczej pesymiści. Ja wierzę w zwycięstwo, powiedzmy
          3:0 (1:0 do 85 minuty po golu Oliego w 1 połowie, później bramka na 2:0, wielka
          radość na stadionie i w 94 minucie Kryszałowicz dobija rywali. 3:0!!!
          Wielka radość na stadionie, bo wcześniej spiker podał że Ukraina wyrównała stan
          meczu na Białorusi....

Ale jeśli nawet tak nie będzie, należy pamiętać że nawet trzy remisy(!)
          gwarantują nam awans z 1 miejsca
          • Gość: Califat 3:1 IP: *.stcla1.sfba.home.com 23.08.01, 20:48
            bedzie latwiej niz sie spodziewamy
      • Gość: robo Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.inetia.pl 23.08.01, 09:57
        Mój typ jest taki: Przy pierwszym rożnym, Kałużny rozwala im bramkarza nr1. Ten
        schodzi. Przy drugim dośrodkowaniu drugi bramkarz. A potem już z płatka.
        Trafiła kosa na kamień. Mam nadzieję, że nasi wyciągną wnioski z Armenii
        A poza tym to mecz na Śląskim i arbiter niech się nie waży karać naszych.
        Przy każdym zagraniu tych skurwysynów rzeźników - gwizdy. A szczególnie tych co
        rozwalili Matyska i chcieli rozwalić Dudka.

A propos-kto sędziuje?

Typ Polska 5 Norge 0. Bramki: Kto strzeli celnie nie w bramkarza.

Pozdr
        • Gość: marcin Sędzia IP: 148.81.91.* 23.08.01, 11:33
          Sędziuje Czech.
          • Gość: robo Re: Sędzia IP: *.inetia.pl 23.08.01, 11:44
            Dzięki. Wygraną mamy więc w kieszeni.

Pozdr.
      • Gość: Jabba Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 195.94.195.* 23.08.01, 12:02
        Niestety będzie o-o bo nie znajdziemy sposobu na mur obronny Norwegów.
      • Gość: hube Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie. IP: 212.244.129.* 23.08.01, 12:26
        Moim zdaniem stać nas na wynik 1:0. To bedzie ciezki mecz, ale mysle, ze
        pilkarze beda ciagle mieli w swiadomosci to, co moze sie stac w przypadku
        wygranej...
      • Gość: Anatol Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.dip.t-dialin.net 23.08.01, 13:31
        Przegramy 1:3 zajmiemy drugie miejsce w grupie i w barazach przyjdzie nam grac
        z Angolami.
        • Gość: Mario29 My i Angole .... IP: 195.136.95.* 23.08.01, 15:02
          Gość portalu: Anatol napisał(a):

> Przegramy 1:3 zajmiemy drugie miejsce w grupie i w barazach przyjdzie nam grac
          > z Angolami.

Anatol boj sie Boga ... Znowu oni ??? nieeeeeeeeeeeeeee !!!!! W Polsce nikt nie
          umie z nimi grac (moze troche Wdowczyk) ....
          • Gość: misio Re: My i Angole .... IP: 10.1.11.* / *.dhl.com 27.08.01, 17:26
            Gość portalu: Mario29 napisał(a):

> Gość portalu: Anatol napisał(a):
            >
            > > Przegramy 1:3 zajmiemy drugie miejsce w grupie i w barazach przyjdzie nam
            > grac
            > > z Angolami.
            >
            >
            > Anatol boj sie Boga ... Znowu oni ??? nieeeeeeeeeeeeeee !!!!! W Polsce nikt nie
            >
            > umie z nimi grac (moze troche Wdowczyk) ....

z angolami mozna wygrac tylko atakiem pozycyjnym apolacy tego nie potrafia

• Gość: polonus Re: My i Angole .... IP: *.*.*.* 30.08.01, 16:21
              z England to by byla kaplica...oni teraz maja rewelacyjna pake - pomimo
              wszystko na Mundialu moga zajsc bardzo daleko...Pol 2 Nor 2
      • Gość: Dave Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.ade.iprimus.net.au 23.08.01, 13:33
        Ludzie, to nie hurra optymizm. Polska wygra ten mecz i koniec, bo:

1)Semb buduje nowa druzyne.

2)Norwegia nie musi wygrac tego mecz tak jak musiala ten ostatni - Polacy nie
        pekli w Oslo pod ta ogromna presja, to tu tez nie pekna.

3)Ta druzyna potrafi grac w pilke, jak sie chlopaki skupia tak jak w Cardiff,
        to Norwegia nie bedzie miala szans.

4)Mecz jest na Slaskim, i tam bedzie 43,000 kibicow, a nie 12,000 tak jak w
        W''wie.

5)Norwedzy graja w czolowych klubach Europy, ale taki styl jaki prezentuje ich
        reprezentacja to dno. Nie pamietam meczu o duza stwake kiedy druzyna lepiej
        wyszkolona technicznie od nich przegrala by z tymi kolokami.

6)Bo nam sie wreszcie nalezy awans na MS, k...a jego mac.

• Gość: Mario29 Re: bo tak .... IP: 195.136.95.* 23.08.01, 15:04
          Gość portalu: Dave napisał(a):

. > 6)Bo nam sie wreszcie nalezy awans na MS, k...a jego mac.
          >

No wlasnie .. I like that very much, mate !!!!! :-))))
          • Gość: Ender Re: bo tak .... IP: *.edukacja.wroc.pl 23.08.01, 16:23
            • Gość: Ender Re: bo tak .... IP: *.edukacja.wroc.pl 23.08.01, 16:26
              Oli bedzie tak kiwał tych wielkoludów że nie będą ogarniali w którą stronę
              przekrzywiać te swoje wielkie betonowe banie. Pamietacie ile bramek mógł
              strzelić Walii?, teraz po prostu to zrobi.
              3-0 dla Polski i kupię ten pieprzony dekoder Polsatu.
              Pzdr.
      • Gość: UWAGA!!! Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.*.*.* 23.08.01, 20:29
        2:0 dla naszych obie samobójcze :-).
        • Gość: Sztywny Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 23.08.01, 20:36
          2:0 - Olisadebe i Kryszałowicz
          • Gość: kloster Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.zus.pl 24.08.01, 08:37
            z tego co się orientuje to Kryszal nie gra bo ma kontuzje ja tam stawiam na
            Świerszcza i Karwana 2:0
            • Gość: Dave Zle sie orientujesz IP: *.ade.iprimus.net.au 24.08.01, 11:31
              Kryszal jest zdrowy!!!!
      • Gość: sixpack Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 217.11.133.* 24.08.01, 11:46
        Na początku będą się macać, w 35 min Kożmiński wrzuci, Kałużny strzeli głową
        (1:0), drwale się rzucą i w 42 Carew strzeli w krótki róg (1:1), ale do szatni
        Swierczewski walnie z 18 m (2:1). Zaraz po przerwie Norge przyciśnie, w tym
        momencie Kosowski (wejdzie w drugiej połowie) wyprowadzi piłkę aż pod linię
        końcową, wycofa na 14 m do Emsiego i 3:1. Potem do końca meczu przepychanki i w
        90 min po niegrożnej akcji i faulu na Świerczewskim, dobuje ich z wolnego
        Żewłakow. 4:1. Jednak sprawa i tak się rozstrzygnie w Mińsku, bo Białoruś wygra
        z Ukrainą 2:1. Stawiam na to sixpack browca.
      • Gość: pablos Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: 194.139.172.* 24.08.01, 11:56
        Jezu, od kilku dni az mnie mrowie przechodzodzi, jak pomysle o tym meczu. Tez
        mi cos w srodku mowi, ze bedzie 2:1. I na pewno jedna strzeli Oli. Bo bez
        niego, to nasi napastnicy graja jak dupy wolowe. Nie wiem jak to jest, ale jak
        nie ma Czarneckiego, to Kryszal gania bezproduktywnie. Jak jest EO, to i
        Kryszal cos potrafi dzialac. A do Minska jade swietowac awans, bo UKraina z
        Bialorusia niestety polegnie. Pojade jak, kurna moj, kumpel zdazy sobie nowy
        paszprot wyrobic!! A juz mamy bilety kupione, w morde....
      • Gość: agentka Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.solutions.net.pl 24.08.01, 12:13
        bedzie 4:0 jak w pierwszym meczu z Armenia bo w I polowie 2x trafi Oli ,a w II
        Bartosz Karwan i albo jeszcze raz on albo Pawel Kryszalowicz :))) tak bedzie !
        pozdr
      • Gość: Kuler Re: Mecz dekady - Polska Norwegia - typowanie..................... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 12:51
        WSZYSCY CO BĘDĄ NA MECZU NIECH ZGOTUJĄ TAKI MŁYN NORWEGOM ŻEBY ODECHCIAŁO IM
        SIĘ GRAĆ !!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE 45 tyś GARDEŁ MOŻE ICH ZNIEŚĆ Z MURAWY
        DRZYJCIE MORDY NON STOP !!!!!!!!!!
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka