Forum Sport Sport
ZMIEŃ

      Dodatkowe 2 miliony

    IP: *.play-internet.pl 28.07.15, 14:21
    Witam, ZUCHYKOMIXA474 to jest profil osoby ktora mimo iż nie przekroczyła 90 punktow wykorzystała dodatkowe 2 miliony na transfery. Prosiłbym o wyjaśnienie sytuacji i cofnięcie 2 milionów na transfery. Serdeczne pozdrowienia dla Tomasza Lisa R.
      • wygrajlige_pomoc Re: Dodatkowe 2 miliony 28.07.15, 14:50
        W momencie pozyskania sponsora drużyna miała ponad 90 punktów - spełniła zatem warunki. Po wejściu piłkarzy z ławki rezerwowych (w tym -6 pkt Jarocha) sytuacja się zmieniła. Także Prezes wykorzystał moment.
        • Gość: REALMADRYT Re: Dodatkowe 2 miliony IP: *.play-internet.pl 28.07.15, 15:02
          Witam, wiecie co jest najlepsze u Nas, ze nie potraficie sie przyznać do błędu. Po kolejce powinno sie sumować punkty i pozyskiwać sponsora. Macie błąd i uważacie ze Tomasz R. To bystrzacha a prawda jest taka, ze mam zwale. Regulamin mówi o 90 punktach i możliwości skorzystania z sponsora. Gość ma 87 i pozyskał dodatkowe fundusze co jest niezgodne z regulaminem ktory mówi o 90. Na marginesie rywalizujemy razem w jednej grupie jak zdążyliście zauważyć. Lisica przegrała dwa razy z nami i teraz gra nie fair ale spoko i tak skopie mu dupsko. Całe życie sie ślizga. Ale wszystko wyjdzie na koniec. ZŁ mi Was Pozdrawiam Januszy. I tak wygra REAL MADRYT ewentualnie NadiaAlan. Radziej ty Fujaro. Ciesz sie tymi 2 bankami. Kogo kupisz LEO MESSIEGO jak poprosisz gospodarzy, jak potrafią tak świetny regulamin skonstruować to dlacxego nie może mozesz jako jedyny LEO kupić . Stary Lisie :brawo:💪🏆😎🔫⚽️💣🔪
      • Gość: REALMADRYT Re: Dodatkowe 2 miliony IP: *.play-internet.pl 28.07.15, 14:51
        Pomogę Wam w rozkmince. Macie błąd w grze lub jak by to powiedział dobry prawnik lukę prawną, ponieważ podany profil miał 91 punktow i szybko jak lis skorzystał z 2 milionów natomiast po zakończeniu kolejki i wprowadzeniu rezerwowych min. odjęciu za Jarocha -6 punktow ma 87 i skorzystał z 2 milionów. To jest nie fair i proszę o wyjaśnienie inaczej sprawę skieruje do SADU NAJWYŻSZEGO 😀👍⚽️🔫💰. Tomasz lisica powinien mieć cofnięte transfery na najbliższa kolejkę, nie ma 90 punktow aby mógł skorzystać z dodatkowych funduszy. Pozdrawiam.
      • Gość: NadiaAlan Re: Dodatkowe 2 miliony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.15, 15:53
        Czekamy na elaborat samego zainteresowanego :) Już w głowie układa zapewne linię obrony... albo frontalny atak. PoZdrowienia dla wszystkich Prezesów.
        Ps. Może część Prezesów wypowie się w kwestii czy nie warto byłoby zrobić modyfikację w systemie, który pozwala na transfery tylko w trakcie trwania okienka? A wtedy najpewniej góra też rozważy :)
        • Gość: gość Re: Dodatkowe 2 miliony IP: 194.165.48.* 28.07.15, 16:09
          Czasami od nadmiaru pieniędzy można się udławić. Kupno Kosznika i zrobienie go Kapitanem zawdzięczam tylko i wyłącznie sponsorowi ;)
          • Gość: Ali Re: Dodatkowe 2 miliony IP: *.play-internet.pl 28.07.15, 16:43
            Proponuje czytać regulamin ze zrozumieniem gdzie jest napisane, ze trzeba mieć 90 pkt aby uzyskać dodatkowe miliony nigdzie nie jest napisane, że są to punkty na koniec kolejki. Jesteście zazdrośni i żałośni. Jak Pies ogrodnika.
            • Gość: keicam47 Re: Dodatkowe 2 miliony IP: *.dynamic.chello.pl 28.07.15, 17:22
              Tyle,że jak trwa mecz to są z jednej drużyny jeden zawodnik ma naliczone pkt już w przerwie np Jodłowiec 2pkt,a inny zawodnik z tej samej drużyny np NIkolic 6pkt,miał je dodane dopiero po meczu,więc te chwilowe przekroczenia pkt są naciągane,bo jednemu graczowi się daje ,a innemu nie
    Pełna wersja