Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czesław Michniewicz trenerem Lecha Poznań do 20...

IP: *.icpnet.pl 20.09.04, 23:55
    I tak trzymać. Najważniejsze to konsekwencja w działaniu. Napewno ta decyzja
    ucieszy zwolenników trenera Michniewicza. Myslę, że wyniki nie przyjdą od
    razu, trzeba na nie poczekać, ale będą. Przed wielu laty kiedy obecny trener
    reprezentacji Grecji Otto Rehhagel prowadził Werder Bremen wyniki były
    nienajlepsze. Odzywały się głosy,żeby go zwolnic. Jednak zarząd Werderu Bremen
    podobnie jak teraz zarząd Lecha zaufał swemu trenerowi i wyniki przyszły. Tego
    życzę Lechowi i jego trenerowi.
    Obserwuj wątek
      • Gość: RAUBER optymizm wraca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 00:13
        To dobry ruch.

Dobre są również założenia że buduje się zespół na tych którzy chcą zostać w
        Kolejorzu (tych których nie chcą zawieście hehe). Wiedząc o predlużeniu
        kontraktu z optymizmem i przyjemnością idę na mecz z KSZO.

Mam nadzieję że panienki się sprawią i ładnie wygraja. Przynajmniej 4:0, KSZO
        lubię ale dobre wyniki Kolejorza bardziej.
      • Gość: BK Bravo! IP: *.transpost.com.pl 21.09.04, 08:34
        Nareszcie jakaś męska decyzja Zarządu. Chyba teraz piłkarze pozostają bez
        złudzeń, kto będzie rządził w Lechu. Dziwi mnie tylko to, że nikt się nie
        przyznał, że już nie chce grać, przecież to widać gołym okiem. Ale skoro tak,
        to może zaczną się starać.
        Mam nadzieję, że w końcu będzie normalnie i Czesiu będzie mógł spokojnie
        pracować.
        Życzę powodzenia!
      • Gość: R Re: Czesław Michniewicz trenerem Lecha Poznań do IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.04, 09:18
        Mnie też się ta decyzja podoba, ale NIE WIERZĘ, że Czesiu tak długo będzie u
        nas trenerem. Toż to chore. Kto z pracujących (i mający obecnie tak cienkie
        wyniki) ma zagwarantowaną pracę na najbliższe kilka lat? Za dawne zasługi to
        daje się medale, a życie toczy się dalej. Z cały szacunkiem, ale prawdziwe
        sukcesy to dopiero (mam nadzieję)przed Michniewiczem. Taki kontrakt, to może
        podpisać Kasperczak, ewentualnie Radolsky. Ale oni tak naprawdę pracują w
        PRYWATNYCH FIRMACH, a nasz "LESZEK" jest przez Majchrzaka i spółkę TYLKO
        zarządzany !!! A jeśli to ma być sygnał dla piłkarzy, że zarząd stoi za
        trenerem, to są na to inne metody. Odszkodowanie za zerwany kontrakt zapewne
        będzie odpowiednio wysokie. A tak na marginesie: czy dzisiaj miernota Dolina
        znowu będzie grała?
      • Gość: jacek Re: Czesław Michniewicz trenerem Lecha Poznań do IP: 150.254.150.* 21.09.04, 09:27
        To bardzo rozsądna decyzja. My kibice możemy się tylko domyślać jakie są
        prawdziwe przyczyny kiepskiej formy piłkarzy. Ilu kibiców tyle różnych teorii.
        Ale najważniejsze jest w tej chwili to, że linia szkoleniowa będzie
        kontynuowana, że nie będzie gwałtownych ruchów personalnych w sztabie
        trenerskim. Poprawa gry i co za tym idzie wyników musi przyjść. A panowie
        piłkarze muszą sobie zdać sprawę z tego, że nie są pępkiem tego świata. Kopanie
        piłki to ich zawód (podobno) i nikomu nie robią łaski. Jeśli będą grać słabo to
        na ich miejsce przyjdą inni, może o mniej znanych nazwiskach ale o
        wielkim "serduchu" do gry. Przykład Pawła Sasina jest tu chyba najbardziej
        wymowny. Póki co życzmy sobie, aby nasza "lokomotywa" ruszyła wreszcie z
        większym impetem. Stać ją na to. Jestem tego pewien.
      • Gość: lechit Re: Czesław Michniewicz trenerem Lecha Poznań do IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.04, 14:51
        A o jakiej ty konsekwencji mówisz przyjacielu. Kontrakt to jedno wyniki drugie.
        Nie zarząd zwolni trenera tylko on sam odejdzie. Ot cała filozofia. Warzniejsze
        to co mówi Sołtys.Prawda jest taka że wy na temat szkolenia młodzierzy nie
        wiecie nic. Grupy najmłodszych adeptów futbolu istnieja dzieki samozaparciu
        rodziców i kilku trenerów.Nie dajecie nawet złamanej złotówki na zespoły
        młodzierzowe nie interesujecie sie wynikami nie umiecie docenić ich wysiłku.
        Kiedy ktoś z Was był na ich meczu????????????????????. Tylko bez Ściemy mister
        gumowy Radku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka