Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Portki podciagniete,komorki wrocily na miejsce...

21.10.21, 05:09
    ...i wszystko wraca do normy "ab ovo" - kiedys mowilo sie: "i od nowa Polska ludowa" a haslo ciagle zywe.Jak PRL.

Wprawdzie podejrzewam,ze dwoch zadowolilem ups!trzech swoim "zmartwychpisaniem".
    Zobaczymy ilu przystapi do dalszego ciagu Typeriady.

Troche klikania przed nami ale,ze XII kolejka juz jest wrzucona i dwojka nawet "wyniuszki" swoje wrzucila wiec mniej arbeitu.

Kolejka XI to sakramencki WYSKOK FORMY pilkarskiego intelektu "DINOZAURA" "Kubusia1955".
    Czail sie On dotychczas gdzies tam na autach i nic nie zapowiadao,ze ujawni sie taki Haaland czy dzisiejszy zawodnik "Lisow" Zambijczyk Patson Daka! A ujawnil sie w wieku "slusznym".Jako OLD BOY!!
    24 - dwadziescia cztery - twenty four - vierundzwanzig - vantiquattro - vingt quatre - ishirini na nne -> 24!!
    To REKORD Typeriady ktora mam zaszczyt prowadzic od,tak na bide,15 -18 lat!
    Jestesmy pod wrazeniem a nawet wstrzasnieci i zszokowani tym rezultatem!
    Oczywiscie nie podejrzewamy o wprowadzeniu do osobistego "Ustrojstwa" jakis nadprzyrodzonych uzywek czy odczynienie modlow przed przydrozna kapliczka przed "AKCJA" a nawet korepetycji u plebana w Parafii...
    Dalecy jestesmy od tego wiec szczerze,serdecznie GRATULUJEMY! Amen und Punkt z kropkom!

"Natinka1" stracila rezon a "gryfny","14,4s" i "wichura" rezonu pilkarskowynikowego nie moga dopasc!
    Natince potrzeba kilka spritzen akupunkturorzysty domowego i wroci FORMA!
    A Wy Pany co je,kruca bomba!?

Dobrze.Tyle komentarza XI kolejki.

Jutro tzn dzisiaj ja i Wy ogladamy CWKS "wiadomo czym jest" grajacych z plemnikami Wezuwiusza wsrod ktorych galopuje,raczej bez celu,niejaki "ZIELU" czyli "ERBE" czasem "pianta". Wg mojego widzimisie "CWKS dostanie takie wciry,ze klekajcie narody np.takie jak wczoraj BVB od AJAXu!!
    Ja bede ogladau ten mecz w tv meksykanskiej TUDN wiec ze 4 razy uslysze:krotkie:GOL a za sekund 3 uslysze
    30 sekundowe GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL....GOOOOOOOOOOOL...Goooool!
    Pozniej zas po 4 powtorki kazdej bramkowej akcji.
    Bedzie sia dziao!!

Lecimy z "rachunkiem sumienia" XI kolejki
    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
    1.Kubus1955 ................27........Z.....H>>>>>>>> RT*
    2.Trojan1.......................12
    3.wichura.......................1O...............H......Bk
    4.smutny.........................9
    5.gryfny............................8....................................Bm
    6.yosem...........................6
    7.Natinka1.......................4
    8.14,4s.............................4
    9.n/t -> chwilowy zanik Jestestwa.