Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Klopo,nie wstyd ci???

24.10.21, 18:53

Manchester United - Liverpool 0:5, 53'
    patrza...patrza...patrza....i piwo mi sie konczy
    Obserwuj wątek
          • bombullo Re: Klopo,nie wstyd ci??? 26.10.21, 05:58
            Karlusie,o czym Wy pindolicie,Kruca Bomba!? Wlasciwiej byloby "kruca niewybuch!"
            Ziomal "yosemit" dobrze prawi!
            Ja jednak jestem przekonany,ze to nie byl pomysl "Wikinga" tylko ...no wlasnie KOGO?
            Moja Osoba od kiedy tylko dowiedziala sie o tym pisala na forach o tym handlu - "(wiel)Bladzie!
            Soelskjer widzi,ze jest do dupy ale jest "uziemiony" przez tych co stoja za "Waljuta wyzelowanego CR7".
            Mam taka teorie ktora jest prawdopodobna.
            Soelskjerowi zaczelo dobrze isc w lidze,wicemistrzostwo 20/21 i nagle ni stad ni z owad pojawia sie CR9 o ktorym wczesniej nikt nie wspominal.
            Soelskjer wstawia jego Ego do "11" i... mamy CR-SHIT i ManU-shit a trener o jedna porazke "na wylocie" po mozliwej porazce z "Kogutami" a na pewno po porazce z "Obywatelami".
            I jeszcze jedno,tez moim zdaniem wazne.
            Zawodnikom ManU to sie nie spodobalo i zaczeli grac ot tak...NIECH "Krzysiu" POKAZE JAKI JEST "as".
            We Wloszech bylo tak sobie ale "SERIA A" to nie "Premier League" a CR9 to nie ten sprzed 15 lat w ManU czy sprzed 9 z RealuM.To jest 36-letni zgrany na amen gosc ktory powinien sie wziac za pisanie pamietnika a ktory UWIERZYL(pismakom),ze jest NIEZNISZCZALNY!Jak jaki ACHILLES czy inny POKEMON.
            Zal mi Solskjera.
              • bombullo Re: Klopo,nie wstyd ci??? 26.10.21, 19:03
                Solskjer tak lubi CR7 jak "psy dziada w w waskej ulicy".
                A CR7 w CWKS!? A to sie Ciebie Trojanie zlosliwostka wymskla!
                On nawet nie wie,ze taki klub egzystuje w zascianku jEwropy.
                A Conte o kroczek od ManU.Ktos dopiou swego.
                Ciekawe czy przedrepta ten kroczek i zlozy podpisik przed Tottenhamem i ManC czy po?
                Ja na jego miejscu podpisalbym PO meczach!Co jest oczywista oczywistoscia!
                Dziwne jest to,ze sami,ponoc,zawodnicy ManU maja obiekcje co do warsztatu trenera.
                Umiejetnosci stracil tak nagle,ze to jest zastanawiajace.Ciekawi mnie tez to ktorzy kopacze-gadacze taki werdykt wykwakali?

Byz moze w CWKS Solskjer by sie przydau ale po piersze primo kto zaplaci za kontrakt?
                A po drugie primo jak ON zobaczy czym kadrowo dysponowac mu przyjdzie to wezmie nogi za pas i wyladuje w Augsburgu,np!!
                Wez,prosze,pod uwage osobista,ze cala ta klubowa cewukaesoska kadra w ilosci 27-35 sztuk
                Iloraz Inteligencji(IQ)ma w okolicach 167.Ogolny Iloraz.A pilkarski 54-70.
                Taka jest prawda.Dodam,ze jest to wg,filozofa i ksiedza Tischnera prawda NR.1.
                Wiesz,ze wg.Niego sa 3 prawdy?
                1.SWIENTO PRAWDA
                2.TYS PRAWDA
                3.GOWNO PRAWDA

ps.
                NR.3 to jest oswiadczenie "zawodnikow", kilku zapewne, ManU o pracy Solskjera.
                Howgh!
                ps2.
                Czy interlokutorzy "gryfny" i "yosemitesam" maja CUS ciekawego w zanadrzu czy w skarpecie do wyklikania?
                Howgh nr.2!
                ps4.
                Jutro rano kolejka XII.
                Ahoy...
                  • bombullo Re: Klopo,nie wstyd ci??? 27.10.21, 03:42
                    O Jezusicku z przykopalniany kapliczki!
                    "Lajza" grala w ManU i to dobrze grala i trenerem zostala i zdobyla wicemistrzostwo Premier League.
                    Czy Wy Karlusie pod dyktando szwagra szrajbujecie i czy empirycznie ogarniacie to co,querva amore,splodzicie "cuzamen do kupy"?
            • bombullo Re: Klopo,nie wstyd ci??? 30.10.21, 20:42
              JAKI NASTROJ W WASZYM 🧠 KARLUSIE ROSTOMILY?
              I KTO TU JEST,KRUCA
              BOMBA,LAJZA?
              SKANDYNAWSKA,
              KTORA ROZPIERDOLILA
              LONDYNSKIEGO kogucika czy...
              Teraz to wlasnie w LONDYNIE zaczeli sie zastanawiac czy tego
              Nunusia Ducha Swietego
              juz wyjebac czy poczekac do nastepnego
              meczu?

A my poczekamy 7 dni...

Nie pamiętasz hasła

lub ?