Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czy rozwiązać PZPN?

IP: 80.48.4.* 07.01.05, 19:04
    Czy rozwiązać PZPN?.Według mnie najwyższy czas.Jest to postPRLowska
    skorumpowana organizacja.Proponuję założenie nowego związku,spółki klubów
    piłkarskich.Wtedy na władze tej organizacji miały by wpływ kluby,a nie układy
    towarzysko-partyjne. Listkiewicz mnie kompletnie zawiódł.Taki typowy(jak
    kwach) cwaniaczek co dostał się do koryta.Tego 2 -ego to jednak wybrał naród.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Razorfan Re: Czy rozwiązać PZPN? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.05, 11:22
        Zwykle nie jestem zwolennikiem radykalnych rozwiazan ale w tym przypadku
        rozwiazanie to jedyna mozliwosc pozbycia sie tego calego betonu szczegolnie
        panoszacego sie w tzw terenie. Moim zdaniem to tam jest najwiekszy dramat i
        dlatego ze sa tacy ludzie na dole to innych ludzi na gorze oni wybrac nie moga.
        Organizowanie rozgrywek przez kluby I i II ligi juz powoli za sprawa PLP moze
        miec miejsce. Jednak cos wypelniajaceho role PZPN tez jest potrzebne bo ktos
        musi organizowac rozgrywki w nizszych ligach i co wazniejsze zajmowac sie
        centralnym szkoleniem mlodziezy.
          • seven Re: Czy rozwiązać PZPN? 10.01.05, 22:01
            przeciez ich i tak nie mozna ruszyc, sami sie nie wyrzuca, a jak ktos z zewnatrz bedzie probowal
            to fifa i uefa wyklucza nas ze swojego grona i tyle bedziemy mieli pilki ...
            • Gość: Porter Re: Czy rozwiązać PZPN? IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.01.05, 14:06
              Mnie nawet nie o to chodzi. Po prostu nie wyobrażam sobie, żeby przegonienie
              PZPN na cztery wiatry coś zmieniło na lepsze, bo nie bardzo widzę alternatywę.
              Nawet oddzielenie Ekstraklasy nic nie zmieni, bo tam są takie orły, jak
              Koźmińscy, Dziurowicz, Serwotka, Majchrzak, Ptacy, czy ten miglanc od
              Polonii... Z drugiej strony było też kilku poważnych biznesmenów, jak Cupiał,
              Drzymała, Walter, Kaszyński, Filipiak, tylko, że Cupiał się wycofał, a Drzymała
              stracił zapał. W model z czasów Gomółki który prezentują Łęczna, Lubin, czy
              Płock, to jakoś nie wierzę. G-4 (po ew. powiększeniu o Cracovię G-5) jest
              jakimś wyjściem, ale bez Cupiała i z ograniczonym zainteresowaniem Drzymały,
              grupa ta nie ma sensu.
              • Gość: yeti Re: Czy rozwiązać PZPN? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 15:35
                Póki co to Cupiał jeszcze Wisły nie opuścił a ptaszki ćwierkają że nie opuści.
                To byłby bardzo fajny pomysł żeby wyautować dziadków z Miodowej, tyle że
                nierealny. Ani FIFA ani UEFA tego nie zaakceptują. Dla nich jedynym partnerem
                jest PZPN i to się nie zmieni bo chocby nie wiem co się działo złego to oni nie
                dopuszczą do precedensu. Jest w Europie kilka mocniejszych federacji które
                chciały zmian i nic z tego nie wyszło. Polska piłka w Europie znaczy tyle co
                nic i nikt za nią nie będzie umierał.pzdr.
                • Gość: Razorfan Re: Czy rozwiązać PZPN? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 17:48
                  Wiadomo ze cala dyskusja toczy sie na gruncie czysto hipotetycznym. Propozycja
                  rozwiazania PZPN to w zasadzie to samo co Kaczynski z rozwiazaniem SLD.
                  Jednak po glebszej analizie mozna dojsc do wniosku ze reforma PZPN jest w
                  zasadzie nie mozliwa. Powtarzam jeszcze raz ze cale to gowno co jest na dole
                  ciagnie nasza pilke w dol. Gdyby tzw teren byl inny to na gorze znalezliby sie
                  ludzie sensowni jak np. Boniek.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka