Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Hattrick nie kończy się nigdy

17.04.05, 21:43
    Ta gra jest ciągle amatorska. Rażą przede wszystkim wyniki hokejowe.
    Obserwuj wątek
      • Gość: flash Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.sm-rozstaje.pl 17.04.05, 22:52
        hokejowe wyniki?
        w mokeju też bywają wyniki 1-0...
        albo inny przykład, ostanio w lidze polskie trafiają się wyniki 4-0, 4-2 itrd...
        na świecie bywają nawet wyniki 20-0, a w polsce i nie tylko,w ligach
        amatoerskichi podórkowych takie wyniki również są często spotykane, zatem widać,
        że te "wyniki hokejowe" mają swoje uzasadnienie, a jesli chodzi o ich
        rzeczywistość, to prosze zauważyć, że wraz w zrostem poziomu rozgrywek (że o
        reprezentacjach nie nwspomne) wyniki te stają się często coraz bardziej
        wyrównane, a o zwycięstwie potraafi często decydować jedna bramka, zas drużyny
        preferujące defensywny styl gdy potraia wielokrotnieremisować 0-0...

świetny artykuł :)
        zapraszamy do świata hattricka :)
        • Gość: koleczko Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:05
          Hokeisto ;-) Na rower bys poszedl a nie sie wpisujesz na forum gazety ;-)
          • Gość: flash Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.sm-rozstaje.pl 17.04.05, 23:21
            apropo roweru, to waśnie wróciłem od Lintona :) ... conieco wypiliśmy :P
            apropo hokeja, to moje drugie hobby, więc wiem o czym pisze :)
            ... kurde, przepraszam, trzecie hobby, pierwsze: rower, drugie: hatrick :P
            • Gość: linton Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 09:39
              A o jedzonku zapomniał :P
              • Gość: flash Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.sm-rozstaje.pl 18.04.05, 10:06
                bo jedzenie jest jest ta ważne... dpowiedzono, że człowiek dłużej przeżyje bez
                jedzenia, niż bez picia :P
                • Gość: Tomcias Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.icpnet.pl 18.04.05, 16:01
                  Hattrick to najlepsza gra internetowa jaką mogli stworzyć :)

Pozdrawaiam ja Prezes F.C. Pyrlandii z V.22 :)
                  • Gość: J.M.T.H. A Sokkera widziłeś?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 20:38
                    Jeśli twierdzisz, że to najlepszy manager to zapraszam na: www.sokker.org - poznasz smak prawdziwego managera z meczami na żywo oglądanymi we flashu i taką możliwością edycji taktyki, że HT to w porównaniu biedny, goły chłopiec.
                  • Gość: atomm Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.echo.com.pl 18.04.05, 20:58
                    taaa
                    a juz w srode gramy w pucharze SPPF-u
                    pozdr
                    • Gość: grouth Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.ssmb.com 19.04.05, 09:13
                      jakie tam gramy, becki dostaniecie i juz ;)
              • Gość: Ojciec-Malone Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.04.05, 16:52
                podobno semafor już działa i pociąg może spokojnie wjechać na tor drugi przy
                peronie pierwszym:)))
              • Gość: tomasheq Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.magma / *.magma-net.pl 18.04.05, 20:28
                Wstyd :D
          • Gość: maciek(driazz) Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.05, 06:13
            Bardzo dobry artykul:D Mam nadzieje, ze dzieki nie mu wiecej ludzi bedzie gralo
            w ta gre:D
            Tak, hattrik do konca zycia....., a to dlatego, ze sie nie konczy;)
        • Gość: kajet jakie hokejowe IP: 62.29.137.* 18.04.05, 09:02
          w realu w niższych ligach też jest pełno wyników typu 6:2. Ja mam zespół drugo-
          trzecioligowy (zależnie od sezonu ;) i najczęściej padają 2-4 bramki.
          • Gość: Patataj Re: jakie hokejowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 15:46
            Hohoho, jakie znane ksywy się tu pojawiają... Pozdrowienia z szóstej 1001
        • Gość: donios Tylko Hattrick !!! IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 18.04.05, 09:03
          czy ktoś widział zeby n agazecie było o Manager Zone, albo innych Freekickach?
          NIE!!! BO HT jest najlepsze !!!
          • Gość: LaszLo_bah Re: Tylko Hattrick !!! IP: *.dolsat.pl 18.04.05, 19:48
            Amen!!!
            Białe Wilki-RULEZ!!! BAH-RULEZ!!! V.133-RULEZ!!!
            • Gość: Kamil_balb Re: Tylko Hattrick !!! IP: *.uni.lodz.pl 19.04.05, 13:24
              Laszlo, przestań wykrzykiwac, nie mozesz chociaz raz czegoś ładnie napisac?
              Pozdrawiam HTmanmiaków(hokeistów tez)
        • Gość: Mlodzian Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.05, 09:14
          Sam gram w Hattrick i moje życie od tego zależy. Obecnie jestem w dołku bo
          przez jeden głupi błąd nie awansowałem do VI ligi ;). Pozdrawiam i zapraszam na
          www.hattrick.org
        • Gość: mar1o Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.org 18.04.05, 16:48
          Hattrick hattrickiem, ale jest też największy rywal Hattricka -
          managerzone.com!!! Tego managera online też polecam :)
        • Gość: J.M.T.H. Sokker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 20:27
          Prawdziwego managera znajdziecie tutaj: www.sokker.org
          Mecze na żywo we flashu, dowolność w ustalaniu taktyki i tyle miodu, że wylewa się uszami. Gorąco polecam.
          • Gość: robert-HT Re: Sokker IP: *.stoper / *.internetdsl.tpnet.pl 03.05.05, 18:45
            sokker to bdziewie, gralem w to i ciagle popadalem w dlugi, gra w niego 100 razy mnie ludzi niz w hattricka
        • Gość: Marcin manager online IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 23:38
          Zapraszam na strone www.sokker.org tez manager pilkarski i o wiele lepszy od
          hattricka, a mecze mozna ogladac - animowane! Naprawde super, polecam
      • Gość: j Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 22:54
        Ht jest genialny, a jak sie nazywa druzyna autora tego tekstu?
        • Gość: Szopen Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 22:55
          Eh widze ze zaraz bedzie masa komentarzy ;d
        • Gość: Semafor Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:11
          FC Kowall (261298). Podobno.
          • Gość: jasium Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:20
            i FC Kowall bez supka, wiec poziom uzaleznienia nie osiagnal jeszcze maksimum,
            he,he...
            to moze gazeta jakis puchar w ht zorganizuje, albo "kowall cup", co wy na to?
            • Gość: Cahir Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: 217.168.136.* 18.04.05, 15:58
              Hattrick nie kończy się nigdy
          • Gość: ... Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.grad.iit.edu 18.04.05, 09:34
            mam przyjemnosc grac z kowallem w jednej lidze
      • Gość: Semafor Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 22:56
        He he, ale jak wciąga :-) Ten symulator nie jest tak realistyczny jak np.
        Championship Manager, ale gra jest super właśnie dzięki temu, że rywalizujesz z
        innymi ludźmi :-)

W Hattricku masz w ogóle mnóstwo możliwości interakcji z innymi graczami (fora,
        wewnętrzne maile i nie tylko) - a jest ich ponad pół miliona z całego świata, i
        to jest pełen bajer.

No i lubię to, że możesz swoją drużynę kształtować jak chcesz - jak kto woli,
        może walczyć o awans, ale ktoś inny może mieć ambicję, żeby zajść dalego w
        Pucharze Polski, albo wytrenować gracza, którego powołają do reprezentacji,
        albo po prostu poznawać innych ludzi z całej Polski i nie tylko.

Wielki minus gry - wciąga... I to niestety bardzo. Więc trzeba sobie dobrze
        ustawić priorytety w głowie, żeby nie tracić za dużo czasu.
      • Gość: PhoenixUT Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 22:59
        Hattrick? To całe moje życie od 03.08.2004 o 14:13. Wcześniej zresztą też.
      • Gość: PolishNeo Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: 217.153.181.* / 217.153.181.* 17.04.05, 23:01
        Powiem tyle Hatrick to najlepsza GRA z którą miałem stycznosć w całym swoim
        dotychczasowym życiu!! Do tej pory nic nie potrafiło mnie przyciągnąć dłuzej niż
        na kilka miesięcy. Hattrickowi to się udało - jestem tam już prawie rok!!
        • Gość: asceroso Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.04.05, 23:05
          Wystarczy sie podpisac... Swietny artykuł, kłaniam sie nisko i polecam... :)
          • Gość: bartimmy Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.04.05, 23:07
            Ha! Fantastyczny artykuł :)
            Polecam wszystkim HT. Mnie wciągnęło półtora roku temu i nie puszca :)
            Niepowtarzalna atmosfera na forum, ciągłe zmagania z czynnikiem losowym (to
            moja specjalność :D).
            • Gość: Konfacela Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:12
              Ale jaja, widzieć wasze znajome nicki na tym forum :-) To i ja sobie dziś
              zmieniam z gazetowego na hattrickowy. :-)
              • Gość: gomul Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.mci.tychy.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:21
                świetny art! gratuluję Kowal! :)))
                • Gość: Diablowski Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.05, 09:11
                  Tak, racja :)
                  Gra wciagająca nieziemsko.. siedzę już w niej 3 lata, i mam nadzieje na drugie
                  tyle a nawet więcej!

Pozdrawiam
            • Gość: Martin vel. Pan_M Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:18
              Posłuchajcie uwaznie tego co napisał DarK, jesli nie macie za wiele czasu to
              omijajcie HT daleikm kołem...a jesli macie to tym bardziej ;) Choc pewnie mnie
              nei posłuchacie i wpadniecie w to po uszy...zatem zanim wejdziecie na ten
              diabelski adres pamietajcie o tych słowach...kiedys sobie je przypomnicie o 9
              rano w niedziele jak niewyspani bedziecie pic kawe przed monitorem wpatrujac sie
              w komentaże meczowe...albo w nocy "czajac" sie na okazje na TL.
          • Gość: sikor Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.streamcn.pl 17.04.05, 23:25
            ano artykuł gites gratki Kowal
            należy też wspomnieć że Polska repa pod wodzą Spawna zdobyła sreberko na WC
            pzdr wuj_Zenon, szefu WKS Dyw-303 Leśny Oddech wujka Zenona Kraków

btw mały błądzik , ht w Chinach jest od dawna , a biega o ht w chińskiej wersji
            jezykowej zapewne
        • Gość: Semafor Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:06
          Yo Neo. VI.740 rządzi :-) - Konfa.

;-)

Zaraz tu będzie tysiąc wpisów od uzależnionych świrów jak ja :-) A przy okazji -
          ten artykuł jest świetny, super napisany.
          • Gość: Semafor Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:07
            A tak przy okazji - szkoda, że artykuł pojawił się akurat teraz, kiedy na
            zespół trzeba będzie czekać ponad miesiąc... W tej chwili wszystkie kluby są
            pozajmowane i trzeba zaczekać do rozszerzenia systemu lig w Polsce.
        • dami25 Re: Hattrick nie kończy się nigdy 18.04.05, 11:59
          Dokładnie!!! Zgadam się z przedmówcą. Sam gram już od września 2002 roku i nie
          potrafię sobie wyobrazić końca :)
      • Gość: MK Ta gra jest GENIALNA!!! IP: *.zanet.pl / 217.153.211.* 17.04.05, 23:06
        Kto raz spróbuje, nie może skończyć grać!
        Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych.
        Trzeba obecnie poczekać ok 4tyg na drużynę, ale wytrwali przekonają się, że
        czekać naprawdę warto!! :)
        • Gość: J.M.T.H. Genialny to jest Sokker. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 20:41
          W jednym przyznam Tobie rację - HT jest genialnym...

...kalkulatorem.
          Sprawdź www.sokker.org - produkt wyróżniony godłem "Teraz Polska".
      • Gość: yunior Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.itcomp.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:08
        świetny artykuł!
      • Gość: Grayman Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.chello.pl 17.04.05, 23:08
        No to teraz się zacznie zabawa :-D
        • Gość: Honda Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:14
          No... Jest już informacja o artykule na forum POLSKA :-) Zaraz się zakotłuje...
      • Gość: dark_zpf nie grajcie w HT! IP: *.fnet.pl 17.04.05, 23:13
        ta gra uzaleznia... komu by przyszlo do glowy zeby wstawac przed 9 rano w NIEDZIELE albo wstac o 3 czy 4 w nocy, zeby gracza kupic taniej!!...

nie grajcie - zaoszczedzicie cenny czas, lepiej pojdzcie pograc w pilke, pojezdzic na rowerze czy poczytajcie ksiazke!!...

nie rejestrujcie sie na www.hattrick.org!!
        • Gość: flash Re: nie grajcie w HT! IP: *.sm-rozstaje.pl 17.04.05, 23:23
          prawda, prawda...

a przy okazji, czy ma ktoś przenosnego laptopa do wożenie z soba na rowerze? ;)
          • Gość: Szopen Re: nie grajcie w HT! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:35
            Kup już blue connect by sobie łatwo podłączyć do laptopa necik ;d
            • Gość: flash Re: nie grajcie w HT! IP: *.sm-rozstaje.pl 17.04.05, 23:37
              no, chyba bede musial bo dotychczas gdy wyjeżdzam gdzieś dalej rowerkiem, to
              jedyne co moge zrobić, to sobie na kartce rozplanowac taktyke na mecz :P
              • Gość: tmati HT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 00:08
                niezły artykuł ;)

pozdrawiam
          • Gość: Arsenal Cz-wa Uwaga HT silnie uzależnia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.05, 14:36
            Uwaga!! Zanim wejdziesz na stronę wiedz, że Hattrick silnie uzależnia. Jeśli
            nie boisz się: problemów z dziewczyną/ rodzicami/ wzrokiem / w szkole,
            nieprzespanych nocy, nie zjedzonych posiłków czy nie zmienianych skarpetek -
            możesz spróbować.
      • Gość: kozbik Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:20
        Gra w HT wciąga bardziej od chodzenia po bagnie:) super gierka, ale najwięsza
        siłą są ludzie którzy w nią grają!
        • Gość: Ewunia Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: 217.173.203.* 17.04.05, 23:56
          Ja też uważam, że ta gra wciąga jak żadna :) Przyznaję, że zaczęłam grać nie do
          końca z własnej nieprzymuszonej woli, ale teraz nie żałuje i polecam wszystkim :)
          • Gość: shogoth Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 19:07
            Zupełnie jak ja :), ale było warto. Pozdrowienia dla SAS i CFH !!
      • Gość: dariusy Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: 80.50.45.* 17.04.05, 23:23
        hattrick jest the best.
      • Gość: Tomanek HT IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 17.04.05, 23:26
        Tak, wciąga strasznie :P Gram już ponad rok :P

Ale tych, którzy mają czas i ambicje zapraszam :D
        • dzyn81 Re: HT 17.04.05, 23:34
          papierosy udalo mi sie rzucic, a od 2 lat nie potrafie sie rozstac z Hattrickiem... :]

brawo dla Kowala za wspanialy artykul. Czyta sie milo i bardzo sympatycznie

dzyn_HSF
      • Gość: DuzyMarek Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:38
        Hattrick to naprwde swietna sprawa. Znalalzme linka na forum dot. Counter-
        Strike'a. Wciagnelo mnie. Do grania namowilem 6 kolegow, wiec calkiem niezle :)
      • Gość: Blancorn Hattrick jest nudny - PM rządzi !!!! to jest to!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:43
        hattrick jest wybitnie nudny i nie ma na nim co roić właściwie - teraz nadchodzi
        nowa era - era PM - Pllanetarium Manager - www.pmanager.org
        • Gość: lewandziu Re: Hattrick jest nudny - PM rządzi !!!! to jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:50
          Ty chyba nie wiesz o czym piszesz, albo szybko dostałeś w HT bananem. Do tej
          pory nidgy mi się nie zdażyło nudzi.

Nawet moja żona wie że HT wciąga. Szcególnie to dostrzega jedząc niedzielną
          jajecznicę dopiero w przewie niedzielnego meczu.
        • Gość: Tony Halik Re: Hattrick jest nudny - PM rządzi !!!! to jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 20:28
          Blancorn - o Sokkerze zapomniałeś. To dopiero cudna gra.:)
          www.sokker.org
          Gorąco polecam
      • Gość: Dyniu Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.p / 80.48.189.* 17.04.05, 23:47
        Brawa dla autora tekstu.
        Pozdrawiam wszystkich hattrickowców :)
        • Gość: Urlok Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.gdynia.mm.pl 18.04.05, 00:06
          a dziekuje
      • Gość: Blablek Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 00:14
        Hattrick? Kończy się szybko bo jest nudny! Sokker jest przyszłoscią!!!!!! Te
        emocje podczas oglądania meczów i zbliżone do rzeczywistości różne inne
        rozwiązania, to jest właśnie to czego potrzeba spragnionym gier managerskich!!

Sokker rulezzzz!!!
        • Gość: PolishNeo Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: 217.153.181.* / 217.153.181.* 18.04.05, 00:21
          Blablek nie ośmieszaj się :]
      • Gość: mystek Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.devs.futuro.pl 18.04.05, 00:15
        hehe, no pięknie, w prasie ukazał się artykuł o Hattrick'u :) to żadkość !

PS: podobnie jak Flash, zapraszam do świata HT - pożeracza czasu ;)
      • Gość: greendel Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.lubin.dialog.net.pl 18.04.05, 00:51
        gdzieś ty się rodził chłopie?... w siódmej lidze piłkarskiej, tej rzeczywistej
        to nie ma hokejowych wyników? czasem nawet przypominają szczypiorniaka... więc
        najpierw pomyśl a potem rób z siebie idiotę...

prezes Chrobrego III Głogów (VII.721)
      • Gość: Jezior Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.05, 00:53
        Jeszcze pół roku temu o tej porze już dawno bym smacznie chrapał, a teraz
        siędzę na....wiecie gdzie, na ht. Długo by się rozpisywac nad fenomenem tej gry
        :D
        Kowal extra notka!
      • Gość: szefuncio Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 01:30
        Nawet jeśli jest amatorska, w niczym nie umniejsza to faktu, że wciąga jak
        cholera.
        Dumny prezes drużyny Debesciaki2004 z ligi VI.334
      • Gość: radarek To chyba najlepsza gra internetowa IP: 5.5R6D* / *.delphi.com 18.04.05, 01:32
        Hattrick to chyba najlepsza gra internetowa z jaką się spotkałem. Nie zżera
        tyle czasu co inne (chyba że na własne życzenie), zmusza czasem do ostrego
        myślenia i przewidywana i co ważne ma jasne przejrzyste zasady, które są
        zdecydowanie egzekwowane. Nie ma miejsca dla "oszukiwaczy" :) Jest o czym
        podyskutować na forum, a także live z osobami które grają w hattricka. Polecam
        wszystkim.
        • Gość: larsek Re: To chyba najlepsza gra internetowa IP: *.dclient.hispeed.ch 18.04.05, 03:24
          I ja potwierdzam. Hattrick jest najlepszy z wszelkich gier managerskich. Gram
          od pol roku i przezylem wiele wspanialych emocji jak i rozczarowan. Mozliwosc
          ustalania taktyki i konfrontacja z rywalem robi wspaniala atmosfere oczekiwania
          na pierwsze relacje LIVE z meczu.
          Polecam wszystkim te gre - Irek (prezes klubu CHROBRY_1946)
        • Gość: luke3 Re: To chyba najlepsza gra internetowa IP: *.crowley.pl 18.04.05, 11:10
          Zdecydowanie najlepsza gra internetowa. Sam gram już prawie 3 lata :)
          Polecam wszystkim.
      • Gość: tadekdul Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.net.pl 18.04.05, 07:45
        Hattrick rulzz ... szkoda, że ten artykuł teraz, kiedy trzeba czekać na drużynę,
        a nie np. w maju po stworzeniu VIII ligi ... ale i tak gites, że jest :)
      • Gość: Darth__Maul Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 18.04.05, 08:24
        swietny artykul!!!

pozdrawiam i zapraszam do hattricka!!!
        wlasciciel Dark Jedi Knight
        • Gość: XXX Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 16:21
          patrz synku, tak wyglada kapus...

i to jest w tej grze ochydne!!!!!!
          • Gość: a POPIERAM DARTH_MAUL TO KAPUS KONFIDENT!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 16:22
            L
      • Gość: dexteross_HSF Re: Hattrick nie kończy się nigdy IP: *.bater.net.pl / 81.210.100.* 18.04.05, 08:45
        HT Wciąga? Eee żartujecie :D
        A tak na poważnie, to bardzo ciężko odejść od monitora, kiedy jest się
        zalogowanym ;)

Brawo Kowal za wspaniały artykuł! :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka