Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Gołota na deskach. Tytuł dla Adamka

IP: 217.153.29.* 22.05.05, 07:31
    Śmieszna sprawa... O porażce Gołoty mówią wszyscy, a o triumfie Adamka tylko
    nieliczni...
    Obserwuj wątek
      • Gość: WoRaS Ech, Andrzej, chyba już czas na Ciebie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 07:34
        • Gość: Nikos Re: przeciez to zawsze byl typ tepawego drecha IP: *.chello.pl 22.05.05, 08:36
          nie wiem jak mozna bylo tego kolesia ogladac :)
          • reja36 Re: przeciez to zawsze byl typ tepawego drecha 22.05.05, 09:46
            A nie pamietasz jak zdobywal braz w Seulu?
            Wtedy tez przynosil wstyd?
            • slon2002 Hołota tym razem nie zdążył nawet uciec z ringu 22.05.05, 10:35
              nasz neandertalczy, pieprzony dresiarz
              • Gość: Jacek Heeeeeeeeeeeeeeeeeeej słuchajcie !!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 22.05.05, 10:49
                Kto z was jest bokserem i jest gotów stanąć do walki z Gołotą NIECH PIERWSZY
                RZUCI KAMIEŃ!
                • Gość: Damski bokser Ja jestem bokser i rzuce kamieniem w ciebie !!!! IP: *.qld.bigpond.net.au 22.05.05, 10:51
                  Jacek , idz na szczaw filozofie !!!! Zenujacy jestes bracie !!!
                  • Gość: Jacek Re: Ja jestem bokser i rzuce kamieniem w ciebie ! IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 22.05.05, 11:00
                    I pokazałeś właśnie poziom tych co krytykują i brażają.
                    • Gość: Damski bokser WIDZE ZE LUBISZ OCENIAC IP: *.qld.bigpond.net.au 22.05.05, 11:08
                      No widzisz pajacu..... jestes typowym przykladem typa ktory nic nie robi sobie
                      z tego ze mowia o polakach bufony !!!!!!! Nie ejstescie lubiani wlasnie za
                      to.... "sloma z butow...." ale wy jak zwykle pany !!!!!! Na ringu najlepsi.
                      buhahahaha , armie macie ze HO HO !!! BUHAHAHAHA, Walczycie w Iraku jak
                      przystalo na rycerza buhahahaha a moze powinno byc " jak na Golote.." poprostu
                      jestescie Debesciaki....Jak Siara w Kilerze buhahahaha
                      • Gość: Jacek RACZEJ BRONIĆ IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 22.05.05, 11:10
                        RACZEJ BRONIĆ przed nieudacznikami którzy sami nic w życiu nie osiągnęli a
                        oceniają LEPSZYCH OD SIEBIE
                        • Gość: Damski Bokser Bronic?????? IP: *.qld.bigpond.net.au 22.05.05, 11:12
                          To ze oceniasz to juz wiemy...odsylam do tekstow ktore splodziles koles !!!
                          Nieudacznikow poszukaj sobie wokol siebie buhahahahaha a to ze bronisz to
                          tylko dowod na to ze masz zero tolerancji dla prawdy i szczerosci , typowy
                          polak jestes ...poprostu "Debesciak" buhahahahaha
                          • Gość: Zniewiescialy Boks Re: Bronic?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 11:18
                            Damski Bokser, oszczedz nam tych glupot, prosze.
                            • Gość: Damski bokser Wam??? to znaczy komu ??? IP: *.qld.bigpond.net.au 22.05.05, 11:19
                              Polskiej smietance towarzyskiej ??? buhahahahaha
                              • Gość: Wodnik Re: Wam??? to znaczy komu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 13:44
                                Te damski bokser a ty to kto. Cos mi sie wydaje ze meczy cie kompleks nizszosci
                                ze Polacy sa troche lepsi od ciebie. Golota zas cuz nie wszystkich polakow
                                reprezentuje, a ze bencki dostal to fakt i moze trafi wkoncu do nego ze czas
                                skonczyc te zabawe. A tak pozatym to dla twojej orientacji, jesli nie jestes
                                polakiem, to okreslenie damski bokser jest raczej obrazliew dla tego pod kogo
                                adresem jest wypowiadane.
                                • Gość: Jacek ---------- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE GOŁOTY ----------- IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 23.05.05, 08:58
                                  srebrny medal MŚ juniorów (1985),
                                  złoto ME juniorów (1986),
                                  brąz igrzysk olimpijskich (1988);

debiut na zawodowym ringu: 1992
                                  bilans:
                                  - 38 zwycięstw
                                  - 6 porażek
                                  - 1 remis

W ŻYCIU CIENIASY NIE OSIĄGNIECIE TYLE CO ON! NIE TYLKO W BOKSIE ALE I W PRACACH
                                  KTÓRE WYKONUJECIE NA CODZIEŃ! DO PIĘT MU NIE DORASTACIE!
                                  • Gość: Jacek Re: ---------- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE GOŁOTY ------ IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 23.05.05, 09:00
                                    38 zwycięstw w tym 31 przez nokaut!!!
                                    • t324911 Re: ---------- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE GOŁOTY ------ 23.05.05, 09:13
                                      32 przez nokaut . Jeden byl nie na ringu . Dostal za niego zelazny list od
                                      prezia . Masz racje bardzo niewielu z nas ma podobne osiagniecie . Moze to
                                      dobrze bo miejsce bandytow jest w pierdlu a nie na ringu .
                                      • Gość: Jacek Re: ---------- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE GOŁOTY ------ IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 23.05.05, 09:51
                                        t324911 napisał:

> 32 przez nokaut . Jeden byl nie na ringu .

I wcale się nie dziwię jeśli na swej drodze spotykał tak podłych i złośliwych
                                        ludzi jak na tym forum.
                                  • Gość: XXX Re: ---------- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE GOŁOTY ------ IP: 67.131.131.* 23.05.05, 15:32
                                    Daj juz sobie na wstrzymanie z tymi jego "osiagnieciami". Z kelnerami wygrywal.
                                    Nigdy nie wygral z zadnym znaczacym bokserem. Od kazdego ktory mial bardziej
                                    znane nazwisko dostawal ciezki wpier... takie osiagniecia to sobie w buty
                                    wsadz. Gwiazda i prawdziwym mistrzem jest Michalczewski, teraz mam nadzieje ze
                                    Adamek bedzie kontynuowal jego trase. A Golota to jest wysokiej klasy cienias.
                                    Tak dac sie pobic, co za wstyd :(
                            • Gość: Damski bokser Juz widze wasze miny gdyby wygral !!!! IP: *.qld.bigpond.net.au 22.05.05, 11:22
                              Wasza zarozumialosc bralaby gore buhahahaha a tak to uszki pod siebie i do baru
                              na gorzale hue hue hue hue
                              • slon2002 Endriu, król nockautu, tzn. wszyscy go nockautują 22.05.05, 11:31
                              • Gość: m04 Re: Juz widze wasze miny gdyby wygral !!!! IP: *.lublin.mm.pl 22.05.05, 12:46
                                Gosciu, chorujesz na astme czy co?
                      • Gość: Ivulspirit Re: WIDZE ZE LUBISZ OCENIAC IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.05, 13:11
                        a kim ty jestes? bo jak na obcokrajowca to calkiem niezle mowisz po polsku
                      • szopspacz Re: WIDZE ZE LUBISZ OCENIAC 22.05.05, 13:19
                        > Nie ejstescie lubiani wlasnie za
                        > to.... "sloma z butow...." ale wy jak zwykle pany !!!!!! Na ringu najlepsi.
                        > buhahahaha , armie macie ze HO HO !!! BUHAHAHAHA, Walczycie w Iraku jak
                        > przystalo na rycerza buhahahaha a moze powinno byc " jak na Golote.." poprostu
                        > jestescie Debesciaki....Jak Siara w Kilerze buhahahaha

Przepraszam, że się wtrące. TOBIE chyba bliżej do Gołoty niż się zdaje, siedzisz
                        gdzieś za granicą, guzik prawdopodobnie osiągnąłeś ale już o Polakch mówisz ONI.
                        Wiesz, dla mnie to jest przejaw Debeściactwa i upadku. Przez rodowitych Niemców,
                        Austriaków będziesz zawsze traktowany jak polski śmieć ale Ty już uwierzyłeś, że
                        nie jesteś Polakiem.
                        Wyrazy współczucia
                        • Gość: Andrzej Re: WIDZE ZE LUBISZ OCENIAC IP: *.dialin.uni-wuppertal.de 22.05.05, 13:26
                          ²...prawdopodobnie osiągnąłeś ale już o Polakch mówisz ONI...², to jak nazwac
                          golote? co siedzi od lat w usa. to taki dobry polak? hmmmm.... bardzo dziwne...
                          • Gość: zgrzyt Gołota to amerykanin z chicagowa :))))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 16:09
                            Gołota to amerykanin z chicagowa :)))))))))))))
                      • Gość: pawdziwy patriota Re: WIDZE ZE LUBISZ OCENIAC IP: *.compromis.pl 23.05.05, 09:47
                        Słuchaj kretynie.Pod wieloma względami nie lubię tego kraju i wielu ludzi w nim
                        mieszkających.Ale nie zmienia to faktu,że wypowiedzi w twoim debilnym stylu są
                        naprawdę denerwujące.Nie mieszaj łotka Gołoty z polskim wojskiem!Polacy w Iraku
                        wykonują napprawdę dobrą robotę.Gdyby tam było 200000 polskich żołnierzy i 2500
                        amerykańskich sytuacja dawno już by się tam uspokoiła.A co do obraźliwych
                        epitetów na temat Gołoty to sport wywołuje emocje i to jest naturalne,że
                        postawa tego człowieka na ringu wytrąciłaby świętego z równowagi.
                      • Gość: prawdziwy patriota Re: WIDZE ZE LUBISZ OCENIAC IP: *.compromis.pl 23.05.05, 09:50
                        PS
                        "młotka Gołoty"
                • Gość: andrzej Re: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeej słuchajcie !!!!!!!!!!!! IP: *.dialin.uni-wuppertal.de 22.05.05, 13:19
                  "... stanąć do walki z Gołotą ..." nikt z golota nie musi walczyc, ja i inni
                  pracujemy i to nawet z nadgodzinami. to co pokazal golota to jakbym przyszedl
                  do pracy totalnie nie wyspany hmmm... moze cos wypil???
              • Gość: ryto Re: Hołota tym razem nie zdążył nawet uciec z rin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 15:19
                Ldol dresiaży dostał na co zasłuzył!Ciesze sie że dostał po mordzie!
                • Gość: zgrzyt To skandal! Czarny nie podał ręki Andrzejowi tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 16:11
                  To skandal! Czarny nie podał ręki Andrzejowi tylko od razu rzucił się na niego
                  z pięściami.

• Gość: dobry bokser I miał rację! Po co miał paprać ręce jakimś gównem IP: 216.6.210.* 23.05.05, 18:38
            • Gość: pjuk seul 1988 IP: 5.5R3D* / *.cache.pol.co.uk 22.05.05, 21:53
              tiaaa, zdobywal braz , ale do walki finalowej z Lennoxem Lewisem bal sie
              przystapic i wtedy juz zdezerterowal pod pretekstem kontuzji.
        • Gość: marro USHERA!!!!!!! nie eminema IP: *.gl.digi.pl 22.05.05, 13:59
          j.w.
        • Gość: majk tajson Re: Ech, Andrzej, chyba już czas na Ciebie... IP: *.comnet.krakow.pl 23.05.05, 21:44
          Gołota to cienias.po raz kolejny dostał po ryju w pierwszej rundzie!!cała polska się za gołote wstydzi, nawet gbardziej nish Łódź za wiśniewskiego :p jedno co można zaliczyć do plusów gołoty, to to, że plik z jego walką można bez problemu wysłać mailem lub nagrać na dyskietke (3,5 HDD - dla mniej wtajemniczonych w tajniki świata nowoczesnych komputerów)
      • Gość: Don King Sromota znow osmieszyl Polakow? IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 22.05.05, 07:34
        Sromota mistrzem swiata ............ w uzywaniu slowa KU...WA.
        • Gość: linke POLISH JOKES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 10:32
          Re: Sromota znow osmieszyl Polakow?
          -------------------
          Prawdziwi Polacy są od dawień dawna, tak wszędzie ośmieszeni
          a on tylko potwierdził tą śmieszność i głupotę!!!
          Ameryakanie od dawna używają sloganu Polish Jokes
          • Gość: Ivulspirit Gołota znowu dostał w dupę od murzyna IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.05, 13:18
            Widać chłopak to lubi... pewnie za pół roku znowu wróci i znowu nadstawi dupska
            jakiemuś murzynowi.
            Ten imbecyl już sie powtarza. Nie może odstawić jakiejś nowej szopki? Np
            kopniak w jaja albo w ryj. Albo po prostu przebrać sie w strój klauna i niech
            sie przewraca po ringu. Po co ma sie murzyn męczyć zanim go załaduje w dupsko
          • Gość: rekawica tomasza l GOŁOTA OŚMIESZYŁ TYLKO SIEBIE A NIE POLAKÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 15:14
      • Gość: jedrek Kompromitacja! IP: *.os.kn.pl 22.05.05, 07:36
        Ale wstyd! Jak zwykle liczylismy na mistrza, ale jednak z Goloty to d... a nie bokser. Drewniak, boi sie przeciwnika. Brawo dla Brewstera, pokazal frajerowi jak trzeba walczyc.
        • Gość: Jacek Re: Kompromitacja! IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 22.05.05, 07:41
          Gość portalu: jedrek napisał(a):

> Drewniak, boi sie przeciwnika. Brawo dla Brewstera, pokazal frajerowi
          > jak trzeba walczyc.

Powiedz mu to w twarz że się boi i jest frajerem zakompleksiony maluszku
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=31&w=24229707&a=24229749
          • Gość: typ Re: Kompromitacja! IP: *.radom.pilicka.pl 22.05.05, 09:43
            Zrozumie?
          • Gość: Andrzej Re: Kompromitacja! IP: *.dialin.uni-wuppertal.de 22.05.05, 13:33
            "Powiedz mu to w twarz że się boi i jest frajerem zakompleksiony maluszku" to
            powiedz nam (na portalu) w twarz ze tak nie jest!!!! "..zakompleksiony
            maluszku"
        • szczypiorkowski Endriu, pa,pa,pa! Endriu pa,pa,pa! 22.05.05, 13:49
          Znudziły mnie te dyskusje w telewizji przed walką i poszedłem się odlać. Jak
          wróciłem to juz było po walce.
          (Słyszałem że Danie miał podobną przygodę z Endriu poprzednio).
          • rafi13 Dobrze ze walka byla krotka. 22.05.05, 14:32
            'Dobrze ze walka byla krotka. Przynajmniej sobie ludzie w Teleexpressie
            obejrza.'

:)
        • Gość: rOBAK z MaJtEk Re: Kompromitacja! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 15:21
          JAKA KOMPROMITACJA. LUDZIE. PRZEGRAL TAK JAK LEGIA PRZEGRALA Z GRODZISKIEM I
          TAK JAK WIELKIE CHELSEA PRZEGRALO Z LIVERPOOLEM. OT SPORT GLĄBY...
          • Gość: bart1 Re: Kompromitacja! IP: 212.75.100.* 22.05.05, 15:24
            Ale on przegrywa już któryś raz z rzędu, a to już świadczy że powinien sie wycofać.
        • Gość: murzyn Re: Kompromitacja! IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 22.05.05, 16:36
          kompromitacja i wstyd to by byl jakby uciekl z ringu albo bil po jajach albo
          jeszcze inne cyrki. Po prostu myslal ze nie bedzie walki jak pod dyskoteka a
          brewster zauwazyl ze jak ofiara sie tylko broni to trzeba tylko atakowac. Blad
          wynika chyba z tego ze nikt nie znal brewstera z tej strony i Andrzej nie
          poszedl na walke na wykonczenie i tego ja osobiscie najbardziej zaluje. Wtedy
          moze by przegral ale podjaby walke a moze i nawet po jakims ciosie brewster by
          sie troche uspokoil jakby poczul cios a tak gonil swoja ofiare.Szkoda Andrzeja,
          naprawde szkoda bo wiele jego walk ogladalem i byly napawde swietne a najlepsze
          byly te w ktorych nie walczyl pod Polska flaga i nikt o nim w Polsce nie mowil,
          a niestety jak to w zyciu beda o nim mowic same epitety poczawszy od walki z
          Bowe'm. Proponuje wszystkim "znawcom" ogladniecie 10 jego walk sprzed 2000
          roku to zobaczycie jak potrafil walczyc. Andrzej nie wracaj, nie wracaj dla
          Polakow dla nich nic nie warto robic. Oni nawet po sukcesach wieloletnich
          zmieszaja sportowca z blotem przy wpadce. Czekam tylko jak malysza zmieszaja
          (zaczeli juz w tym sezonie) jakb mu olimpiada nie wyjdzie
      • Gość: pgpg GOŁOTA otworzy sklep z odżywkami.... IP: *.toya.net.pl 22.05.05, 07:38
        Za 1 sekunę walki 10 000 dolców. Szybko się uwinął.
        Tearz otworzy sklep z odżywkami dla kulturystów w NIU JORKU albo SZIKAGO.
        "Teraz albo k...a nigdy" ODPOWIEDŹ: K...a NIGDY!
        Co do Adamka to szkoda że jego wygrana jest w cieniu ANDREW.
      • Gość: Jacek Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 22.05.05, 07:39
        Kto z was osiągnął więcej w życiu niż Gołota?
        • Gość: ojciec JA.... IP: *.toya.net.pl 22.05.05, 07:42
          GOŁOTA uwolnił się z miasta Włocławka, a Ja z Torunia to niedaleko.
          • Gość: Jacek Re: JA.... IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 22.05.05, 07:44
            Żałosny jesteś
            • Gość: ojciec Re: JA.... IP: *.toya.net.pl 22.05.05, 07:46
              Nie martw się on tez tej walki nie brał poważnie, a przynajmniej nie tak jak Ty.
              Po prostu zrobił super interes.
              • Gość: XXX Re: JA.... IP: 67.131.131.* 23.05.05, 17:10
                Bo to bylo na takiej zasadzie. Jak szedl na ring to pomyslal sobie tylko "No to
                jeszcze szybki wpier..., zbieram kase i do domu"
        • Gość: bennie Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 08:00
          Twoje pretensje są bez sensu, to tak samo jak odpowiadanie komuś, kto czepia się
          kiepskiej gry piłkarza: "zagraj lepiej". Gołota jest podobno bokserem i ma
          walczyć, nie trzeba osiągnąć w życiu więcej żeby wyrażać swoją negatywną opinię
          na temat jego postawy.
          • Gość: Jacek Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 22.05.05, 09:12
            Jeśli kogoś krytykujesz a do tego obrażasz to uważasz się za lepszego a
            większość krytykujących to nieudacznicy, którzy sami nic nie osiągnęli i mają
            pretensję do Gołoty że on za nich też tego nie zrobił.

Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring z nim. Będziecie mieli okazję pokazać
            swoją wyższość.
            • mandragora73 Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring 22.05.05, 11:03
              Gołota też lubił bić tych którzy nie trenują boksu.Zawsze to jednak z równym
              sobie trudniej.
              • Gość: Jacek Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 22.05.05, 11:07
                Ależ zapraszam tylko tych, którzy uważają że Gołota jest słaby. Ja chcę aby
                udowodnili że są od niego lepsi. Ja gdy jestem słabszy w czymkolwiek od kogoś
                to go nie krytykuję a inni już tacy nie są więc zachęcam do sprawdzenia jaki
                Gołota jest słaby i później do ponownej krytyki.
                • Gość: JCK Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.starnet.katowice.pl 22.05.05, 11:58
                • Gość: JCK Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.starnet.katowice.pl 22.05.05, 12:00
                  Pieprzysz jak potrzaskany.
                  Jak "fachowiec" zle wytapetyje Tobie ściany to rozumiem że siedzisz cicho.
                  Buhahaha
                • Gość: Andrzej Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.dialin.uni-wuppertal.de 22.05.05, 13:48
                  "..Ja gdy jestem słabszy w czymkolwiek od kogoś
                  to go nie krytykuję.." bo niemasz juz sily do kratykowania, bo
                  jestes "słabszy " , tak jak golota!!!
            • Gość: bennie Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 11:34
              Już to napisałem ale powtrzę ponieważ Jacku chyba masz poważne problemy ze
              zrozumieniem tekstu pisanego. Ja nie twierdze że Gołota mało osiągnął ale
              krytykując boksera wcale nie musimy być lepsi od niego w boksie!
            • Gość: kordijan Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.ds.pg.gda.pl 22.05.05, 11:41
              czemu na ring. moze lepiej do szachownicy. co za pala z ciebie
            • Gość: STR* Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.05, 13:18
              Jacek, ty jesteś niepoprawny, jak sam jesteś bokserem to stań do walki z Gołatą
              a nie namawiaj do tego innych normalnych ludzi. Nie każdy urodził się bokserem,
              a jak się już nim jest to trzeba mieć trochę wstydu.
              Ja myślę, że Jędrka znowu oszukali ci okropni amerykanie co to układają takie
              brzydkie dowcipy o nas.
              Po pierwsze primo;
              Brewster Jędrka oszukał tak jak poprzednio inni, z którymi przegrał, po prostu
              zaczął go bić bez uprzedzenia, tak nie można.
              Po drugie primo;
              oszukał go także sędzia, który na to pozwolił, a przecież widział co się
              dzieje, a nie dał Jędrkowi odpocząć po pierwzsym upadku, tak też nie można.
              Po trzecie primo;
              konstruktorzy amerykańscy w zdradliwy i oszukańczy dla Jędrka sposób
              skonstruowali liny zabezpieczające ring. Jak można zrobić takie liny, poprzez
              które nasz mistrz tylną częścią swojego bohaterskiego ciała zdradziecko wypadł
              na zewnątrz po drugim upadku.
              Po czwarte primo;
              po raz wtóry oszukał go sędzia, gdy po trzecim upadku zakończył walkę, Jędrek
              przecież wtedy myślał, że walka dopiero się rozpoczyna.
              Dlatego walkę tą należy unieważnić i powtórzyć, najlepiej w którymś z nocnych
              klubów na przedmieściach, tam bowiem nasz mistrz czuje się najpewniej.
              Przeciwnikiem Jędrusia w zastępstwie Brewster'a możesz być ty Jacku wtedy z
              pewnością okażesz swoją wyższość nad tymi co w taki bezczelny sposób krytykują
              twojego guru.
            • Gość: Jach Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 13:28
              Skąd się biora tacy kretyni jak ty Jacuś?? Gołota wybrał zawodowy boks jako
              sposób na życie i na zarabianie, prawdopodobnie dlatego że nic innego nie
              potrafił, inteligencją to on też nigdy nie grzeszył.Każdy powinien sie starac
              byc dobrym w tym co robi i jeżeli paprze sprawę to należy mu sie krytyka.
            • Gość: Andrzej Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.dialin.uni-wuppertal.de 22.05.05, 13:45
              "... mieli okazję pokazać
              swoją wyższość." czy to dokladnie przeczytalem?? (swoją wyższość)???,, jaka
              to "wyższość", ze leze na dechach poraz ktury??? jezeli nie potrafi boksowac,
              niech sie zalapie do proste roboty, ale co on juz umie? moze nawet matury
              niema!!!!!
              • Gość: Folksdojcz Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.05.05, 13:53
                Jo akurat telefonowol do znajomego z USA , co mo bliski kontekt z opiekunem
                przeciwnika Goloty.Ityn mi wyzdradzil , czymu tego Golote tak szybko
                znokautowol.Tyn Murzyn ogladol walka Goloty Z Tysonem na wideo i sie bol , ze
                mu Golota ucieknie.W mysl zasady , co niezywe to moje.Madro ta murzynsko bestia.
            • Gość: Andrzej K Gołotę wybrał zawód, który uprawnia nas do ocen... IP: 213.42.2.* 22.05.05, 16:07
              Ty natomiast ani nie jesteś bokserem ani "nie kumasz" o co tutaj w tej krytyce
              twojego umięśnionego nieudacznika biega.
            • Gość: Wszechpolski A zapraszasz nas na ring jako kto, bo jestem gotów IP: 213.42.2.* 22.05.05, 16:11
              Nawet żeby takie zaproszenie brzmiało sensownie trzeba być ciut mądrzejszym od
              Gołoty a ty nie jesteś...
            • Gość: XXX Re: Tych co obrażają Gołotę zapraszam na ring IP: 67.131.131.* 23.05.05, 17:19
              A jestes w stanie zorganizowac spotkanie?:)
          • Gość: Andrzej K Czy może dostałeś od Gołoty w głowę? IP: 213.42.2.* 22.05.05, 16:03
            Bełkoczesz jak prawdziwy bokser, klasy Gołoty, po walce, który przez moment
            zapomina jak się nazywa.
        • Gość: Damski bokser Jacek..tylko nie porownuj nas do Goloty !!!!!!!!! IP: *.qld.bigpond.net.au 22.05.05, 10:42
          Polaczki maja swojego Idola hue hue hue hue Z relacji w prasie i z wypowiedzi
          na forum mozna bylo odniesc wrazenie ze polska to potega w boksie hue hue hue
          Nareszcie prawda zostala obnarzona..... Przechwalki polaczkow wychodza juz
          wszystkim bokiem !!!!!! Bufonada to cos za co nie lubi was swiat !!!!!
          • Gość: kajet a ty jak australijczyk jestes to skad polski znasz IP: *.chello.pl 22.05.05, 11:05
            .
            • Gość: Damski bokser To pogadamy po angielsku kajet ??? IP: *.qld.bigpond.net.au 22.05.05, 11:18
              Dawaj gosciu, nie wstydz sie... ja znam polski, jak widzisz, chociaz zdaje
              sobie sprawe z bledow i brakow..... przetestujemy tez nasz angielski,
              zgoda ?????
              • Gość: Ja No to masz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.05, 15:00
                Ok, young man. Let us know please, what are u doing in Australia? I guess
                nothing serious, taking into account the time you are loosing on this chat?
                Do u know what the word "kundel" means? It means exactly the mogrel you are.
                We can only guess what was the profession of your mother.
                • Gość: mihau Re: No to masz... IP: *.acn.waw.pl 22.05.05, 15:02
                  that was fucking good. respect for u. damski bokser where is your answer?? i
                  can't see it?
            • Gość: Damski bokser Wiecie co?idzcie na szczaw,czy tak wyglada polska? IP: *.qld.bigpond.net.au 22.05.05, 22:28
              Jezeli to co przeczytalem ma przelozenie na rzeczywistosc..to nie dziwie sie
              waszej agresji i sfrustrowaniu , zal du.. sciska czytajac takie rzeczy !!
              Szkoda mi was,wasza desperacja jest straszna :-( Cos mi sie wydaje ze ostatni
              zgasi swiatlo w waszym kraju..... Chcialem zauwazyc ze to nie anglicy,
              holendrzy, wlosi , grecy, niemcy oblegaja dworce, parki,przytulki dla
              bezdomnych a polacy u nich zebraja o kawalek chleba i kilka euro..... wiec shut
              up f.. up i do roboty !!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: Damski bokser Re: Wiecia tuttaj jest link do waszego dobrobytu ! IP: *.qld.bigpond.net.au 22.05.05, 22:29
                serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34474,2721636.html?as=1&ias=5
                • Gość: canx CAN YOU SPEAK ENGLISH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 23:24
                  ya know wot? heres da link 2 your prosperity ya idiot

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=31&w=24229707&a=24238737
                  u shud listen up 2 my friends from aussie who tok bout livin down under......
                  like wtf is aussie? ?? far end of world forgotten by everyone and designed to
                  welcome thugs n such fuks liek yrself....

stil waitin 4 response, or ya dun understand???
                  • Gość: cans <a href="http://stupidaussies.curvedspaces.com/index.html" target= IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 23:34
                    yeah HUE HUE HUE u schmuck....
                  • Gość: canx LINK bout OZ 4 that schmuky digger :)))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 23:35
                    stupidaussies.curvedspaces.com/index.html
                    enjoy
          • Gość: Gabiene ty rzeczywiście jesteś damski bokser :) IP: *.idea.pl 22.05.05, 11:44
            • Gość: Damski bokser Przynajmniej mam odwage sie przyznac ~~~~ IP: *.qld.bigpond.net.au 22.05.05, 12:00
              ~~~~~~czego nie mozna powiedziec o zakochanych w sobie polaczkach hue hue hue
              hue hue
              • Gość: pacal a co cię skłoniło do zajrzenia na forum? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 12:25
                Królu boksu a może to desperacja że polaczek, bufon, Adamek pokonał twojego
                rodaka? Chcesz odreagować załamanie psychiczne?

Znam wielu obcokrajowców i żaden nie zachowuje się w ten sposób jak ty. Po
                prostu się ośmieszasz neofickim przekonaniem o całkowitej wyższości nowej
                ojczyzny nad starą, i deprecjonowaniem Polaków, typowym dla wszystkich
                emigrantów na/bez dorobku.

------------
                Oh, I salute you my leader. Follow me through the rough paths of my life :D
              • Gość: gabiene tylko sie nie zachlysnij tym "hue, hue, hue" IP: *.idea.pl 22.05.05, 12:59
                dzwon dzwoni - jak pisal pewien poeta (polski) - bo prozny.

a tym, czym jestes, to chyba nie ma co sie chwalic, chyba, ze uwazasz, ze bycie
                damskim bokserem to wystarczajacy powod do dumy.

Coz, moze to jest wlasnie twoj pulap mozliwosci. :)
              • Gość: canx yah ya digger wherez ya english u schmukkk??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 15:24
                Yeah ssup u pesky digger??? get ur fuckin 2ys n backup backup backup 2 yr down
                under! r u som3 kinda kid of those first settlers there liek rapists murdahs n
                sentenced poor fuckas unaccepted by ntire world??? wtf?

n now wot got complexes 2 treat?!?! wtf/?? lol whare iz ya english maet?!?!?!?!
                wot fettles???

t3lin ya 2 back da fuck up n stik ya hean in kangos ass u lard. keep mumblin
                outsied civilized world !?!

aat shit wot ya name??
          • fastaxe77 Re: Jacek..tylko nie porownuj nas do Goloty !!!!! 23.05.05, 01:35
            > Polaczki maja swojego Idola hue hue hue hue Z relacji w prasie i z wypowiedzi
            > na forum mozna bylo odniesc wrazenie ze polska to potega w boksie hue hue hue
            > Nareszcie prawda zostala obnarzona..... Przechwalki polaczkow wychodza juz
            > wszystkim bokiem !!!!!! Bufonada to cos za co nie lubi was swiat !!!!!

a ja kuta$ie nie lubie cie za to co napisałeś
            wal sie na swój kangurski ryj palancie!
            i przestan chrząkać australijska świnko
            • Gość: damski debil HA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 02:00
              ten ziomek jest takim australijczykiem jak ja jestem marsjaninem.....rzuca sie
              ale slowa po angielsku, bredzi cos jak male dziecko we mgle, ciagle tylko
              wyskocz wyskocz a potem jak przystalo na australijskiego strusia chowa glowe w
              piasek i wypina dupcie zeby ktos w nia zapakowal.....

normalka dla niektorych neofitow

pojechal na wakacje/do roboty/do rodziny i robi z siebie kretyna, szkoda mi go,
              ani tu ani tam go nie chca pewnie
        • Gość: TomMik Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 11:05
          a cóż takiego osiągnął Gołota?
          • Gość: Jacek Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 22.05.05, 11:08
            Tym bardziej jeśli nie wiesz to nie zabieraj głosu. A jak chcesz dyskutować to
            zapoznaj się z jego historią walk.
            • Gość: TomMik Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 11:35
              no właśnie nie wiem i dlatego pytam
              • Gość: Jacek Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 23.05.05, 10:55
                Gość portalu: TomMik napisał(a):

> no właśnie nie wiem i dlatego pytam

To wysil swoje komórki i sobie poszukaj. Chyba nie jest to ponad twoje siły
                skoro uważasz się za takiego super faceta dla którego osiągnięcia Gołoty są
                niczym
                • Gość: XXX Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: 67.131.131.* 23.05.05, 18:31
                  Osiagniecia Goloty: bicie kelnerow, spuszczenie wpier... ducha winnemu gosciowi
                  w knajpie, spranie taksowkarza. Nie ma co, wielkie te osiagniecia.
        • Gość: misiu Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: 193.11.41.* 22.05.05, 11:11
          tyle pracy, tyle wysilku, nawet kiedy nikt nie wiezyl, przykro, szwecja z tobo
          Golota!!
        • Gość: Andrzej Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: *.dialin.uni-wuppertal.de 22.05.05, 13:39
          "Kto z was osiągnął więcej w życiu niż Gołota?

" czy licza sie tylko pieniadze? jak okreslic "boksera" co ucieka z ringu? jak
          uciekl, powinien tez tam pozostac. taki "bokser" niema nic do szukania na
          ringu, co ostatnio udowodnil!!!
        • szczypiorkowski Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować 22.05.05, 14:15
          Krytyków literackich lub filmowych też zachęcasz aby zrobili coś lepszego niz
          recenzują?
        • Gość: greg Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: *.crowley.pl 22.05.05, 20:50
          Ja!!!! bo mam dwa fakultety, żone (co się nie puszcza i jej nie leje), dziecko
          w drodze, nie mam wyroku, nie musże uciekac z własnego kraju w którym czuje się
          (mimo że jest nieco śmieszny) dobrze, nie rozwiązuje problemów w sposób siłowy,
          jeśli sadze że jestem w czymś kiepski to się za to nie biorę i nie udaje że coś
          w danym temacie wiem... a kasa którą ma Gołota? nie ona jest miarą wszystkiego
          w życiu
        • orcheystra Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować 23.05.05, 17:42
          Np. ja. Przeczytałem całego Prousta i Dostojewskiego.
        • Gość: Miroslaw Re: Pytanie do tych co zaraz zaczną krytykować IP: *.cable.mindspring.com 24.05.05, 01:31
          Widzac ogromne zainteresowanie rodakow po walce Andrzeja Goloty z Brewsterem
          Don King na pewno w niedlugim czasie zorganizuje Andrzejowi kolejna walke. Na
          bazie onecnego przygotowania, nie wykorzystanego, Andrzej jest w stanie walczyc
          z najlepszymi, chociaz zrozumialym jest ze po porazce bedzie to ktos z nizszej
          polki. Z ostatnich pieciu pojedynkow to byl pierwszy w ktorym Andrzej
          przegral.Zycze szybkiej mobilizacji i powrotu na ring.
      • Gość: doogie Może KAZIK znowu nagra o nim PIOSNKĘ IP: *.toya.net.pl 22.05.05, 07:41
        Czekam na to!!
        • Gość: Jpo Re: Może KAZIK znowu nagra o nim PIOSNKĘ IP: *.aster.pl 22.05.05, 09:29
          Kazik po walce z Tysonem powiedzial, ze ma Andrew w d..., wiec chyba nic z tego
      • Gość: Don King Sromota znow przyniosl wstyd Polakom IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 22.05.05, 07:43
        Polakom zawsze mozna sprzedac wodke i walke Sromoty.
        • Gość: faakju [...] IP: *.bctel.ca 22.05.05, 07:57
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: zgrzyt ale tylko tym z ameryki :)))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 16:38
          ale tylko tym z ameryki :))))))))))
        • Gość: Y_Sam Re: Sromota znow przyniosl wstyd Polakom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.05, 16:44
          E tam, że też nie macie się czym podniecać tylko jakimś otłuszczonym amerykańcem
          z czikago. Bo to wy - ameryko-polonusy zawsze wychwalaliście go pod niebiosa jak
          wygrywał z jakimiś kelnerami. Mi to zwisa i powiewa, czy ten wasz "endrju"
          dostaje łomot w 1 rundzie czy też ucieka z ringu. Niech się zatrudni azbest
          zrywać, bo tylko do tego się nadaje (jak 99% polaczków w chicago).
      • Gość: Don King Sromota ustanowil nowy Rekord Guinessa IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 22.05.05, 07:54
        W walce z Lewisem "WALCZYL" 95 sekund ( tyle ja tez bym wytrzymal). Teraz
        poprawil ten chlubny "RECORD". Dajmy mu jeszcze jedna szanse. Moze tym razem
        zostanie znokaltowany w 1 sekundzie? Takiego "rekordu' juz nikt nie zdola
        pobic.
        • Gość: POMYSLODAWCA Re: Sromota ustanowil nowy Rekord Guinessa IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 22.05.05, 07:58
          Nastepnym razem dajcie mu ring wielkosci boiska futbolowego to meze nie
          wypadnie poza liny.
        • Gość: ass Re: Sromota ustanowil nowy Rekord Guinessa IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 22.05.05, 15:14

TYLKO 53 SEKUNDY NASZA DUMA WYTRZYMAŁA 2005-05-22 08:11

~ROBERT

w tym prawie 30 byla liczona :) 2005-05-22 09:12

~isalani

Słuszna uwaga.. HEHE 2005-05-22 11:38

• Gość: polonus3 Re: Sromota ustanowil nowy Rekord Guinessa IP: *.wma.east.verizon.net 23.05.05, 03:36
          Golota z ciebie taki bokser jak z Walesy polityk.
      • Gość: czy_zdziwieni? Odebrac mu obywatelstwo,chyba ze sie zobowiaze,ze IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 22.05.05, 07:58
        juz nigdy, przenigdy nie bedzie walczyl i reprezentowal PL. Kto mu dal prawo po
        tylu kompromitacjach i sprzedanych walkach do poslugiwania sie orzelkiem.
        Kolejny wielki wstyd dla Polakow .. Zadna to niespodzianka. Z tego co zarobil
        na tej sprzedanej walce powinien zwrocic Polakom za bilety i dojazd (wstydu
        niestety nie da sie wycenic).
        • Gość: rex Prezydent go wspierał, pomógł mu w karierze. Tę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 08:50
          walkę podobno dedykował Aleksandrowi i jego małżonce.
      • Gość: Mosiek Re: Gołota na deskach. Tytuł dla Adamka IP: *.snvacaid.dynamic.covad.net 22.05.05, 08:03
        Golota i Kwasniewski co icz laczy?
      • Gość: Don King Sromota nie udzielil "wywiadu" po walce IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 22.05.05, 08:09
        Moze podczas "UNIFIKACJI" tytulow powie znow KU...WA ???????
      • Gość: gromax wcięło? IP: *.acn.waw.pl 22.05.05, 08:20
        a jeszcze przed chwilą pod artykułem było pełno wypowiedzi "nażywo" po występie
        naszej zgasłej gwiazdy...

moim zdaniem:
        1. nastąpił błąd przygotowania. przeciwnik trochę zaryzykował, ale najwyraźniej
        się opłacało. agołota po prostu sie nie wyciągnął nauki z poprzedniej lekcji.
        endrju był za bardzo spięty i to go zgubiło.
        2. jest mało prawdopodobne żeby kiedykolwiek wrócił na ring. chociaż światem
        rządzi pieniądz, i może dla widowiska pod tytułem "może jeszcze szybszy nokaut"
        kolega king jeszcze raz zorganizuje "walkę"
        3. ciekawe czy daniec zdążył przybiec do telewizora z poranną kawą. bo skecz na
        czasie. znowu. i niestety
        4. świetny był komentarz w r'94, gdzie audycję prowadził znawca muzyki i
        dyletant sportowy z redaktorem sportowym. po drugim liczeniu rzucił
        pytanie "czy jak trzeci raz wyłoży się na deski to będzie koniec? o, leży...".
        zresztą już się śmieję na jutrzejszy komentarz figurskiego z wojewódzkim
        5. jak słusznie ktoś zauważył w tym wątku przed jego skasowaniem, teleekspres
        wygrał bo będzie miał za darmo to za co tvn zapłacił grubą kasę

a ogólnie, to szkoda. bo teraz po dwóch godzinach jak już trochę ochłonąłem to
        jestem w stanie stwierdzić że po prostu był to błąd przygotowania. a endriu
        dodatkowo był za bardzo spięty i przez to dal się na początku zaskoczyć. bo
        jakby przetrwał te pierwsze ciosy to brewster po prostu by opadał szybko z sił.
        a tak... heh. niestety to jest sport. i jak w każdej dziedzinie, trzeba się
        szybko uczyć. tu na naukę już za późno. co miał osiągnąć - wygrane, w tym ko -
        to już historia. niestety
      • Gość: Don King TORBA PAPIEROWA PO CUKRZE IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 22.05.05, 08:26
        ubrana na glowe zapewni Sromocie INCOGNITO na ulicach Chicago.
        • Gość: faakju racja don king IP: *.bctel.ca 22.05.05, 08:29
          tylko na ten wielki burakowy ryj to torba po cukrze nie wystarczy -lepiej worek
          na kartofle
      • Gość: miro Re: Gołota na deskach. Tytuł dla Adamka IP: *.one.pl 22.05.05, 08:28
        bo gołota był lepszym sportowcem ale sie stacza
        • Gość: zgrzyt Re: Gołota na deskach. Tytuł dla Adamka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 16:39
          gołota polaków z chicagowa zrobił w jajo
      • brynk w d.... mam gołote , kicham na niego 22.05.05, 08:30
        czym wy sie pasjonujecie , no czym ? - głupkiem , przestepcą , zabijaką,
        prostakiem ....
        • Gość: efektjojo Polakiem się fascynujemy, naszym rodakiem z USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 08:46
          Niesie w świat polskie imię, jego postawa na ringu jest polską odpowiedzią
          na "polish jokes". Polaki potrafi, udowodnił to nie pierwszy raz.
      • Gość: Icek Re: Gołota na prezydenta (deskach.) IP: *.snvacaid.dynamic.covad.net 22.05.05, 08:35
        Golota ma prezydenta, zamiast Kwasniewskiego. Bedzie napewno lepiej.
      • Gość: rex GOŁOTA. GOŁTA. GOŁOTA!!!!!! A gdzie wsparcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 08:42
        Aleksandra, prezydenta wszystkich Polaków?
      • Gość: stąd Gołota na deskach. IP: 156.17.163.* 22.05.05, 08:47
        Gołota zawsze był słabeuszem. Nic dziwnego.
      • Gość: borol Re: Gołota na deskach. Tytuł dla Adamka IP: *.olsztyn.mm.pl 22.05.05, 08:48
        z sondy:
        "Co powinien zrobić Gołota?
        - wziąść się w garść i zacząć trenować"

Moja propozycja sondy:
        Co powinni zrobić dziennikarze gazety?
        - wziąść się w garść i kupić sobie słownik ortograficzny
        - wziąść i zrezygnowaćz pracy
        - wziąść jeszcze więecj pieniędzy za kiepską robotę
        - wziąść i mnie nie denerwować
        • Gość: wicurpix Re: Gołota na deskach. Tytuł dla Adamka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 12:18
          ...a ty weż się za gramatykę
          • Gość: borol Re: Gołota na deskach. Tytuł dla Adamka IP: *.olsztyn.mm.pl 22.05.05, 16:37
            ROTFL!
      • Gość: Ja:) Re: Gołota na deskach. Tytuł dla Adamka IP: *.net-serwis.pl 22.05.05, 08:52
        Hihi bardzo śmieszna sprawa :D
      • Gość: POLKA MATKA Polski wiesniak Golota !!! IP: *.chello.pl 22.05.05, 08:53
        ANDRZEJU !!! oszczedz nam prosze tej zenady (nazywanej boksem)!!! Prad drozeje i
        wstawanie w srodku nocy na 57 sekund mozna wykorzystac lepiej np. nocna toaleta
        !!! Jest wystarczajaco wiele dyskotek ktore potrzebuja "bramkarzy" !!!!
        • Gość: bandziorek On bramkarzem? Hehehehe, ok, pasuje. Przynajmniej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 08:58
          za łapówki będziemy mogli wejść tam gdzie będzie stał. On tak kocha pieniążki,
          że nie odmówi nam.
        • Gość: Folksdojcz. Re: Polski wiesniak Golota !!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.05.05, 09:02
          No , polaszki, co sie tutaj przedtem naczytalem o Endrju. Juz to mi wystarchy ,
          ze jestem Folksdojcz .Glupszych reakcji przedmeczowych , jak u waszego narodu ,
          to ja nigdzie indziej nie spotkalem. Polak poradzi wszystkiemu.
          • Gość: gabiene juz to mi wystarczy, ze jestes folksdojcz IP: *.idea.pl 22.05.05, 11:52
            glupszych deklaracji tu nie znalazlem.
            • Gość: Folksdojcz Re: juz to mi wystarczy, ze jestes folksdojcz IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.05.05, 12:11
              Ty gaboniu, wolaj sobie golota,golota,golota.Ja jako Niemiec moge sie tu tylko
              z wos wszystkich polokow posmioc. Ale gupole.Na miszcza to trzeba zarobic.Ale
              te wasze dostaja regularnie po tym polskim ryju .pierw tyn Michalczewsi a caly
              czos waz as nummer jedyn Golota.Jak jutro pojada to roboty to sie zaro popytom
              tego ciu _ la , Roloka co u nos robi , bo z kobieta Folksdojcz sie ozynil, jak
              mu sie to podobalo , ze jego Landsmann tak lokrutnie dostol po ryju , i to od
              Murzina.
              • Gość: gabiene ty to dopiero jestes "miszcz" :) IP: *.idea.pl 22.05.05, 12:54
                "Ja jako Niemiec moge sie tu tylko z wos wszystkich polokow posmioc. [...]
                Ale te wasze dostaja regularnie po tym polskim ryju"

brawo! grunt to wiedziec kim sie jest. Jesli chcesz jednak nas obrazac, to
                naucz sie najpierw czytac i pisac poprawnie po polsku, bo sie osmieszasz.
                • Gość: Folksdojcz Re: ty to dopiero jestes "miszcz" :) IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.05.05, 15:14
                  Mysla gaboniu, ze cie jednak lepi obraza takm pisoniom do ciebie.Coa se z
                  geschichty przipominoom , ze polok mo liczyc do 100 i znac elemyntarz. Dlatego
                  nie uzywom za bardzo uczonych slow , bobys nie rozumiol ich tukej.
                  • gabiene Re: ty to dopiero jestes "miszcz" :) 22.05.05, 17:51
                    "Mysla gaboniu, ze cie jednak lepi obraza takm pisoniom do ciebie"

Ty sie lepiej nie chwal, ze myslisz, bo to za trudne dla ciebie - takim, jaki
                    jestes obrazasz gatunek ludzki.

• Gość: amarylis Re: juz to mi wystarczy, ze jestes folksdojcz IP: *.arcor-ip.net 22.05.05, 14:07
                ty glupi gnoju co sie niemcem zwiesz.PRAWDZIWI NIEMCY SA SERDECZNI I ZYCZLIWI
                DLA POLAKOW mieszkajacych w ich kraju. Jedynie tacy popaprani mieszancy jak ty
                co nie maja honoru i odwagii do przyznania sie skad pochodza ,zachowuja sie i
                mowia takie swinstwa jak ty.
                • Gość: Folksdojcz [...] IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.05.05, 15:02
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: Ja Ty popaprany kundlu. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.05, 15:10
                    Ty ani Niemiec nie jesteś ani Polak.
                    Kompleksy wyłażą ci uszami.
                    Jaką masz pracę i dlaczego tak mało zarabiasz?
                    • Gość: Folksdojcz Re: Ty popaprany kundlu. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.05.05, 15:35
                      Folksdojcz to brzmi dumnie,ty ja-ciuliku.Jo nie jeszzst zoden polok,Gott sei
                      Dank, ino Niemiec a robia u merca w Düsseldorf, i zarobia tyla , ze twoja Frau
                      poszla by ze mnom sofort ins Bett.Podej mi ino jej telefon , oplaci sie i ty
                      tyz na tym skorzystosz co nieco.
                      • Gość: Ja Długo już se nie porobisz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.05, 15:48
                        Niedługo zamkną te twoją budę i przeniosą produkcję na Ukrainę.
                        Tak jak w Oplu. Będziesz sobie mógł wspominać dobre czasy. Weź sobie jednego
                        Merca jako odprawę, potem nie będzie Cię stać...
                        Niemcy to lenie bez polotu, tak jak Mercedesy które robią. Jeżdzę trochę tym
                        chłamem wynajmowanym w Europcar, nuda jak cholera. Kto teraz kupuje Mercedesy,
                        chyba emeryci.
                        A co do Frau, to nie wszystko można mieć za pieniądze. Zapytaj swoją Frau z
                        iloma Turkami się poznała zanim została z Tobą.
                        • Gość: Folksdojcz Re: Długo już se nie porobisz IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.05.05, 16:26
                          Ty polski ciuliku.Martw sie o swoja robota.Tyj twojej juz nie chca , bo chyba
                          zech jom ostatni roz spotkolw tym burdelu w Chorzowie.Ao moja sie nie martw ,
                          kupilech se jom od jejich rodzicow .Z gwarancja. Sprawdzolech. Ztym
                          przeniesieniem do Ukrainow to mosz recht.Jo z 52 lata ida na wczesniejszo
                          emerytura - 2200,- ojro na miesiac neto. Mie styknie. Czasem pojada se do
                          Oppeln posmakowac jak te z polski to robia.Nie musza mojej kobity pytac . Jo to
                          wiem. Za piniondze mozesz miec alles. Za prawdziwe piniondze, allerdings.
                          • gabiene poczytajcie ludzie te posty od folksdojcza ... 22.05.05, 17:46
                            abyscie jadac na tzw. Zachod za praca nie zgubili swojej duszy.

Sa wielce pouczajace - wskazuja, jaka mozna zostac szmata w cywilizowanym i
                            dostatnim spoleczenstwie tzw. Zachodu, w sytuacji, gdy pieniadz staje sie miara
                            wszystkiego.

"Jo z 52 lata ida na wczesniejszo emerytura - 2200,- ojro na miesiac neto. Mie
                            styknie. Czasem pojada se do Oppeln posmakowac jak te z polski to robia"
                            - tyle ma do przekazania ze swej madrosci zyciowej obywatel Niemiec
                            nieokreslonego blizej pochodzenia.

Bialorusini przy nim, to ludzie z honorem i polotem.
                          • Gość: Ja Oj, gostek, aleś się przedstawił... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.05, 20:07
                            Ty jesteś nie tylko ku..arz, ale i zoofil.
                            Piszę tak dlatego że twoja, jak ją nazywasz "stara" to musi być krowa.
                            Kupiłeś ją i o zgodę na swoje ku..enie się nie musisz pytać.
                            O gustach się nie dyskutuje.
                            Poza tym, ty gołodupiec jesteś...
                            Te twoje 2000 euro, nawet jak na emeryturę, to żałosne śmieci...
                            Plebejski szmaciarzu, będziesz musiał zapier. z miotłą, tak jak teraz zapier. z
                            miotłą w zakładach Mercedesa.
                            Prymitywie, na twoim miejscu pobiegłbym do garażu i powiesił się na napędzie do
                            bramy. Ale ty, obwiesiu, nie zrobisz tego, bo nie czujesz tego dna i wodorostów
                            na którym się znajdujesz.
                  • zulus3 Re: juz to mi wystarczy, ze jestes folksdojcz 22.05.05, 15:45
                    Gość portalu: Folksdojcz napisał(a):

> Amarylis, ty polski gnoju.Ja tez jestem do was serdeczny , ale pod jednym
                    > warunkiem , SIEDZICIE O 600 KM odemnie w tej swojej polsce.Nie lubie was i
                    > tyle, a na ciebie to leje moim germanskim moczem.Ino sie nie pomyl i nie pij
                    > tego.To naprawde nie jest wasze polskie piwo.

jakim germanskim moczem,folksdojczu ! tam 600 Km od Polski jestes tylko
                    przybleda takim jak Turcy.
                    Co najwyzej mozesz obszczac sie swoim barwionym moczem po niemieckim cienkim
                    piwie.
                    • Gość: cat LUDZIE!!! DO WSZYSTKICH co czytają Folksdocza IP: *.idea.pl 23.05.05, 12:24
                      Nie dajcie się zwariować, to naprawdę śmieszne jak Was nabiera. Chce Was
                      sprowokować. To Polak i nie zdziwiłabym się gdyby nie był to jakiś pajac z
                      mojej uczelni, który pisze pracę o stereotypach i ksenofobiźmie Polaków.

Na pewno ma niezły ubaw.
                      Pozdrawiam wszystkich
              • Gość: Ja Następny kundel. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.05, 15:07