Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Już wiem po co Lato Grzegorz był w Sheratonie

10.08.05, 21:46
    W TVNie usłyszałem wybitny, prawdziwie senatorski, głos: "dla mnie osobiście
    jest oszustem i hochsztaplerem". To rzecz jasna o Piotrze Dziurowiczu.

Dobrze, to już wiem po co, ale w jakiej roli i funkcji... któż to wie?

Szkoda Górskiego, Tomaszewski udaje błazna (Tomku, dawno temu błazen był
    jedynym, który mógł się wyśmiewać z króla, a ty nawet sołtysa własnego nie
    masz)

Tak w ogóle to mogli usiąść przy okrągłym stole, zgasić swiatła, zapalić
    swieczki, urządzic seans spirtystyczny i ściagnąć ducha Deyny na pogawedkę ku
    pokrzepieniu dusz...
    Obserwuj wątek
      • Gość: Porter Re: Już wiem po co Lato Grzegorz był w Sheratonie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.05, 02:07
        Miałem kiedyś okazję uczestniczyć w spotkaniu, które zorganizował prezes
        Drzymała. Brał w nim udział p. senator SLD Grzegorz Lato. Było to moje pierwsze
        i jedyne spotkanie z tym wielkim niegdyś piłkarzem. Z przykrością stwierdziłem,
        że to zadowolony z siebie, kompletny matoł.
        • Gość: Krzyś Re: Już wiem po co Lato Grzegorz był w Sheratonie IP: *.pke.pl 11.08.05, 06:35
          no to teraz wypada jedynie dopingować angoli, austiaków i walijczyków, coby na
          dupska skopali;<!!!

jak awansujemy to ten cały zjazd (do któregos tam listopada) nie ma sensu ...
          cała sprawa znów przycichnie, a cały naród bydzie ściulany przez dwa miechy z
          kuli awansu.

wiem, przesadziłem ;)
          • Gość: Mark Re: Już wiem po co Lato Grzegorz był w Sheratonie IP: 153.19.2.* 11.08.05, 07:30
            tak po cichu obserwuje jak sie watek potoczy
        • Gość: gosc Re: Już wiem po co Lato Grzegorz był w Sheratonie IP: *.mclnva23.covad.net 11.08.05, 08:16
          eee tam, gadanie, nie kady moe byszczec caly czas
          • Gość: Porter Re: Już wiem po co Lato Grzegorz był w Sheratonie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.05, 13:05
            Ale jak ktoś jest senatorem i nie wie, w jaki sposób przeprowadza się
            inicjatywę ustawodawczą, a był kiedyś piłkarzem i nie ma pojęcia, jak
            funkcjonuje klub piłkarski, to chyba określenie matoł jest trafne?
      • Gość: dj weterynarz Re: Już wiem po co Lato Grzegorz był w Sheratonie IP: *.chem.uw.edu.pl 12.08.05, 10:58
        żeby się nażreć, czerwone prosiaki zawsze wyczują koryto. prosiaczek jak byl
        mlody ladnie żarł za komuny, jest przy korycie i teraz.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka