Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Nasza liga europejska

IP: 213.17.234.* 15.12.05, 14:27
    Podgrzewana murawe ma jeszcze Cracovia. To tyle.
    Obserwuj wątek
      • lolektyrmand Re: Nasza liga europejska 15.12.05, 15:26
        Nie dymię, nie jestem napakowany, nie lubię i nie umiem się bić. Mimo to nigdy
        na meczu Legii nie czułem się zagrożony i sterroryzowany. Nie uważam, że Legią
        chcieli zawładnąć bandyci.
        Jestem prawdziwym kibicem i nie boję się rzekomych bandytów zasiadających na
        trybunach polskich stadionów.
        Co do konfliktu w Legii, kibice też wiele wywalczyli. Bilety na łuk są po 5 zł,
        wiele zakazów stadionowych zostało cofniętych.
        Jedym słowem, nie zgadzam się z autorem artykułu.
        • Gość: kibic Re: Niech ktoś w końcu kupi do tej Ekstraklasy IP: *.atol.com.pl 15.12.05, 19:00
          Panie Stec! "Szanujacy sie" kibic oglada swoja druzyne co dwa tygodnie? A co z
          meczami wyjazdowymi? Czy wtedy "szanujacy sie" kibic zasiada w domu w kapciach a
          za swoja druzyna jada tylko ci legendarni lysi mordercy, psychopaci,
          gwalciciele, etc? SZANUJACY SIE kibic jest ze swoja druzyna ZAWSZE, na meczu u
          siebie, na wyjezdie, kiedy ta wygrywa czy przegrywa (bo bycie z druzyna kiedy
          wygrywa sugerowane jest w artykule o klubie ze Szczecina), a ze sam nie zawsze
          jezdza za swoja druzyna ostroznie mowie o sobie "szanujac sie" kibic. Status
          redaktora w GW, jeszcze z Pana "szanujacego sie" kibica nie czyni.

Mimo wszystko, pozdrawiam i wierze ze kiedy sie Pan na mecz wyjazdowy wybierze,
      • Gość: UR Re: Nasza liga europejska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 19:17
        Z tekst zalatuje mi operatorem Orange. Liga w tym dodatku musiała być ładnie pokazana dlatego że jest sponsorowana przez Orange który zresztą zasponsorował ten dodatek. Polska liga to miernota nad miernoty i po co tym naszym kopaczom te stadiony. GW nie wciskajcie ludziom ciemnoty że w polskiej lidze idzie coś ku lepszej przyszłości. Jest, było i będzie bagno jeśli nie wkroczy komisarz rządowy i nie rozpiździ całej tej zgnilizny. Tylko szkoda mi Orange że musi niszczyć sobie wizerunek takim bagnem. Zresztą wystarczy spojrzeć na ostatni Walny Nadzwyczajny zjazd szlachty. Ludzie przecież oni sobie krzywdy sami nie zrobią bo tam każdy ma coś na sumieniu.
        • Gość: UR Re: Nasza liga europejska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 19:24
          Zobaczymy na jesień jak nasza liga się rozwineła. Skończy się jak zwykle na 1 rundzie pucharu uefa i na eliminacjach chapions ligue. Panie Stec rozczarował mnie pan tym dodatkiem myślałem że jako jedyny patrzy na to wszystko trzeźwym okiem. Polskiej lidze potrzeba rewolucji na miare upadku komunizmu nie jakichś tam zmian kosmetycznych.
      • Gość: fan zagraniczny Re: Nasza liga europejska IP: *.sympatico.ca 15.12.05, 19:22
        prawda jest taka,ze trzeba wyeliminowac huliganstwo, na zachodzie Europy, czy w
        Ameryce Pln. na wszelkiego rodzaju zawody sportowe przychodza cale rodziny, to
        nie moze byc droga wycieczka i w dodatku niebezpieczna, produkt aby sie
        sprzedawal musi byc wyjatkowy, jak bedzie bezpiecznie i tanio to ludzie
        przyjda, bo przeciez wszyscy kochamy pilke nozna. Trzeba troche pracy wlozyc w
        marketing i oprawe, a pozim pilki sam przyjdzie. To wstyd ze w 40 mnl. narodzie
        nie ma ligi w grach zespolowych na ktora wyjscie bylo by dobra rozrywka.. to
        smutne
      • Gość: FAN SROD EUROPY ! Re: Nasza liga europejska IP: *.in-addr.btopenworld.com 15.12.05, 21:37
        POLSKI FOOTBALL TO POTEGA TYLKO FAKTYCZNIE BRAKOJE KIBICOW DZIENNIKARZY , CO
        NAPRAWDE KOCHAJA POLSKI FOOTBALL i SWOJ KRAJ !!!! FOOTBALL TO NAJWIEKSZA
        PROMOCIA KRAJU , MIAST i REGIONOW , ALE U NAS 0O TYM SOBIE PRZYPOMNA , JAK JUZ
        POLSKA PILKA CALKOWICIE ZOSTANIE WYGRYZIONA z EUROPEJSKICH ROZGRYWEK ,
        SZCZEGOLNIE PRZEZ ANGLIE , KTORA WIE JAK WAZNA JEST PROPAGANDA i NIE ZALUJA
        GROSZA NA PILKE i TAK SIE IM ZWRACA W EUROPEJSKICH PUCHARACH , BO CHOCIAZ ICH
        PILKA JEST " DENNA " TO JEDNAG CALY CZAS KLUCA SIE Z UEFA i FIFA i TRZEBA
        PRZYZNAC , ZE ZAWSZE COS WYTARGOJA , WIECEJ MIEJSC W EUROPIE , ALBO
        ROZSTAWIENIA i TAKZE CO TEZ JEST BARDZO WAZNE , PRZYCHYLNOSC SEDZIOW !!!!!!
      • Gość: MLeko Re: Nasza liga europejska IP: *.bielsko.dialog.net.pl 15.12.05, 22:04
        Witam Pana Redaktora (Cześć Rafał)
        Tradycyjnie podoba mi się to co napisałeś, jeżeli już kupuję Wybiórczą to, żeby poczytać co napisałeś. Tym razem jest jeden wyjątek. Postawa Antoniego Ptaka. Nie wiem jakim jest człowiekiem, wiem tyle ile zostało napisane. Od Piotrcovii i szkółki dla obcokrajowców (głównie Brazylijczyków) aż do pomysłu na "nową" Pogoń. Może wiesz coś czego ja nie wiem ale sam pomysł na grę, nawet jedenastoma, Brazylijczykami jest niegłupi. Ważne, żeby kiedy już poznamy wyniki tego eksperymentu wyciągnąć z niego wnioski. większość tych piłkarzy będzie pewnie mocno zawansowanych wiekowo ale jak sadzę nienagannie wyszkolonych technicznie i mających to coś czego innym brakuje ( pisałeś kiedyś o systemie szkolenia młodych Brazylijczyków o grze na małej powierzchni itd - wg mnie to jeden z kluczowych elementów "własciwego" szkolenia - drugim wydaje się być specyficzna mieszanka genów konkwistadorów, emigrantów ze "starego " świata i miejscowej ludności). Jeżeli odniosą sukces, czego poniekąd im zyczę, namówmy ich na pozostnie w naszym pięknym kraju, niech przekażą całą wiedzę i doświadczenie. Pamiętaj, Ptak nie jest głupi, Ptak już sie nauczył (penetruje rynek południowoamerykański od ponad 10 lat, jak dobrze pamiętam). Pewne jest, że Pan Antoni wydaje własne pieniądze, nieważne jak zarobione, ufam, że ciężką pracą ale własne. Oceńmy po za rok, chyba, że samba skończy się przed czasem co nie jest wykluczone ;-)
        Pozdrawiam serdecznie Marcin Lichawski (adresu nie podaję ale nietrudno mnie e-znaleźć)

• Gość: Payton Re: Nasza liga europejska IP: *.piekary.net / *.netia.piekary.net 16.12.05, 00:16
          Tak zagraja Brazylijczycy, cudowni technicznie, wspaniali, po prostu boscy bo
          nie zmiescili sie w VII lidze brazyliskiej w podstawoym skladzie, zagraja
          cudownie, a jak cos nie wyjdzie to oleja Pogoń (a nie wyjdzie na dluzsza mete
          na pewno) a razem z nimi Pogon oleje Pan Ptak (nie musze przypominac ile ten
          Pan narobil zlego w polskim futbolu, np sprowadzil na dno ŁKS Łódź, potem
          przeprowadzil dziwną fuzję upadającej Piotrcovii z Pogonią, teraz chce całą
          pogoń wyprzedać, ciekawe co jeszcze wymyśli?), a wtedy szczecin będzie miał IV
          ligę albo V-tą i będzie powatarzał to co teraz powtarza lub powtarzał Lechia
          Gdańsk, Zawisza Bydgoszcz, Arka Gdynia, Cracovia Kraków, Jagiellonia Białytsok,
          itp. itd. czyli kluby które ktoś doprowadził do upadku i miał je w dupie. A one
          tylko dzięki wspaniałym kibicom, których posiadają tych niby chuliganów
          bandytów mądrze zarządzane wspięły się na szczytyu II i I ligi - przemyślcie
          to... Ja najwięcej wróżę klubom które mają rozsądny i mądry zarząd, często
          składający się z kibiców (którzy po prostu ten klub kochają) a nie z ludzi
          którzy tylko próbują na tym zarobić a jak nie wyjdzie to rozwalają wszystko w
          pizdu - to tyle dobranoc
        • Gość: Ryszard Re: Nasza liga europejska IP: *.ed.shawcable.net 16.12.05, 19:27
          Zgadzam sie z toba widac , ze znasz sie na pilce . Ciekawy eksperyment nie moge
          sie doczekac na wiosne kiedy (Czkoladki)zapelnia kibicami puste nasze
          stadiony.Wszystko jedno , Polska pilka potrzebuje wiecej podgrzewanych
          stadionow . Slowa uznania dla Ptaka i innych inwestujacych swoje pieniadze w
          pilke . Widac wyraznie zainteresowanie obcokrajowcami w Polsce . Przyjdzie czas
          ze beda miec zaszczyt grac w paszym kraju najlepsi .
      • Gość: hakon666 stecu sam jestes bandyta IP: *.crowley.pl 16.12.05, 10:44
        kibicuje legii, chodze na zylete, jak byl protest to bojkotowalem mecze (oczywiscie mimo tego ze
        mialem wykupiony karnet). mam wyzsze wyksztalcenie uniwersyteckie i drugie wyzsze wyksztalcenie
        zdobyte na zachodniej uczelni, mowie plynnie dwoma obcymi jezykami i komunikatywnie jeszcze
        trzema. brzydze sie przemoca a na legie chodze dac z siebie wszystko zeby moja druzyna wygrala.
        w zyciu nie mialem zadnych zatargow z prawem, klopotow z policja etc.
        nie poczuwam sie do bycia bandyta, a pan panie stec wyraznie wrzuca wszystkich do jednego worka ->
        wspaniale dziennikarstwo!

wlaz pod stol i odszczekuj!!
      • Gość: T. Lach Re: Nasza liga europejska IP: *.chello.pl 17.12.05, 17:01
        Panie Rafale - prezes Perugii Gaucci chciał mieć w zespole czołową napastniczkę
        Trzech Koron,chodziło mu, o ile pamiętam o Hannę Ljungberg (sic), a jeśli nie o
        nią, to o inną ze znakomitych napastniczek szwedzkich - czyli p
        jednak o 'przesłowiową Larsonnównę', choć Szwedzi nie lubiliby tego porównania.
        Gaucci to wariat - pozdrawiam - Tomasz Lach Eurosport Polska
      • Gość: Pedro Re: Nasza liga europejska IP: *.54.18.162.telsat.wroc.pl 18.12.05, 11:44
        Wg mnie frekwencje mamy znakomita. Biorac pod uwage wszystkie czynniki, to
        kilkadziesiat tysiecy ludzi kupujacych co tydzien taki produkt to mistrzostwo
        swiata. A srednia w ekstraklasie to tylko 4.000 glownie z jednego powodu:
        prawie pol ligi to kluby bez kibicow. Gdyby wziac 16 klubow o najwyzszej
        sredniej widzow, to rowno polowa z nich bylaby spoza ekstraklasy (dane za
        90minut.pl zaokraglone):
        Wisla (11)
        Lech (11)
        Arka (9)
        Pogon (9)
        Lechia (7)
        Slask (6)
        Legia (6)
        Widzew (6)
        Korona (5)
        Katowice (5)
        Radomiak (5)
        Gornik Leczna (5)
        LKS (4)
        Belchatow (4)
        Jagiellonia (4)
        Zaglebie Sosnowiec (4)
        To daje srednia blisko 6.500! A przeciez ta polowa po awansie do pierwszej ligi
        powiekszylaby frekwencje o polowe, podobnie jak ich awans zwiekszylby srednia
        na innych stadionach. A sa jeszcze kluby, ktore moglyby podniesc pierwszoligowa
        srednia, gdyby graly w 1. lidze (Motor, Odra, Rakow, Zawisza).
        • Gość: Ryszard Re: Nie ma prawdziwych kibiców? IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 20:08
          U nas w Edmonton uwielbiamy hokej naszych Oilers . Atmosfera na meczach jest
          rodzinna . Jest to festyn dla calych rodzin mamy dobry czas . W przerwach mozna
          wypic piwo i kupic wate slodka na patyku oraz koszulki i rozne pamiatki .
          Jesesmy jedna cala rodzina . Kibice przyjezdni robia kase dla klubu dla
          miasta .Dlaczego mamy byc prymitywni i byc dla nich wrogo nastawieni . Jutro
          pojedziemy do nich moze tysice kilometrow zobaczymy ich i cieszymy sie razem
          jestesmy jedna rodzina . Kochajaca nasz hokej , obojetnie czy jestesmy z Canady
          czy z USA . Mysle ze w Polsce powinna byc lepsza atmosfera niz u nas gdzie
          jestesmy z lepkiem z calego swiata . W Polsce na meczach powinnismy sie
          szanowac . Jesli sami sie nie szanujemy to jak chcemy zeby nas szanowano .
          Prosze nie rozmieniajcie na drobne wartosci naszego wielkiego Karola Wojtyly i
          innych pracujacych na dobre imie za granice . Stac nas na to jestesmy narodem
          pracowitym i zdolnym . Sport jest pieknym widowiskie stworzonym przez pilkarzy
          i kibicow . Stac nas na wiecej , stac nas byc brat bratem Polakiem . Byc
          przyjacielski dla przyjezdnych jest sprawa oczywista . Polak Polakowi
          przyjacielem a nie wrogiem . Ryszard

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka