Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Igrzyska na żywo - dzień 11.

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 09:47
    Dobrze że dziś znowu hokej, zobaczymy jak TVP sie do tego ustosunkuje...
    Obserwuj wątek
      • Gość: Admac Dentysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 09:54
        To ja zamawiam dentyste...
        • erneste "Finlandczycy"-ech Wyborcza, Wyborcza 21.02.06, 16:34
          > 15:42: Finlandczycy prowadzą z Niemcami 1:0. Bramka - taktyczny majstersztyk.

Prawdziwi spece od majstersztyków to dziennikarze "Wyborczej".
          Nawet dziecko w podstawówce wie, że nie ma "Finlandczyków" - są "Finowie"...
          • halfoat Re: "Finlandczycy"-ech Wyborcza, Wyborcza 21.02.06, 16:45
            sugerowałbym jednak poczytanie forum
        • Gość: Artur Finowie nie Finlandczycy IP: *.faith.pl / 80.51.255.* 21.02.06, 18:13
          Finowie nie Finlandczycy!!!
          Kto pisze te wiadomości?
          • Gość: Arttu Finnen Re: Finowie nie Finlandczycy IP: *.aster.pl 21.02.06, 18:27
            > Finowie nie Finlandczycy!!!
            > Kto pisze te wiadomości?

FINteligentny redaktor z FINezyjnym poczuciem humoru i liczący na odrobinę
            FINteligencji czytających FINternautów.
            Niestety w przypadku pana A. poniósł deFINitywną porażkę - się biedaczysko
            przeliczył...
            • halfoat Re: Finowie nie Finlandczycy 21.02.06, 18:37
              poczytaj sobie forum
              • Gość: Arttu Finnen Re: Finowie nie Finlandczycy IP: *.aster.pl 21.02.06, 18:53
                > poczytaj sobie forum

Przeczytaj (uważnie) wypowiedź, na którą odpowiadasz :)
                A forum przeczytałem - właśnie ze względu na wyłowienie "językoznawców" z
                uszkodzonym wykrywaczem ironii.
                Pozdrawiam.
                • morfeusz_1 Ale Bobki na Eurosporcie! 21.02.06, 19:03

Damskie bobki na eurosporcie
                • halfoat Re: Finowie nie Finlandczycy 21.02.06, 19:33
                  no fakt, zwracam honor
      • jalkapallo Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 09:56
        Po wczorajszym emocjonujcym dniu dzisiaj ekipie komentującej pewnie się przyda
        trochę nudy :)
      • Gość: daroo` Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 10:01
        ciekawe czy dzisiaj w tvp usłyszymy o wielkich rezerwach Michała Piechy i
        Krzysztofa Pływaczyka, które być może nigdy nie zostaną uruchomione.. :/

ps. w curlingu największą extremą jest dla mnie to trwanie - od pierwszego do
        ostatniego dnia IO!!.. i człowiek chodzi ponad 2 tygodnie rozkojarzony, spięty i
        z lękami.. co to będzie, co to będzie?!
      • Gość: blaugrana al vent To już jutro! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 10:02
        Barça rozgromi Czelsi :) ale panowie od relacji robia sobie jutro podobno
        przerwę i wystawiaja ekipe rezerwowa :(

• Gość: daroo` Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 10:04
        Jak hokej to tylko na Eurosporcie, mój pies nie wytrzymuje psychicznie tej
        emocjonalnej bomby jaką raczy nas p. Szpakowski.. ucieka z pokoju, snuje się za
        zasłonami.. nie je.. nie pije..
      • Gość: kaes Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: w3cache.* / *.2-0.pl 21.02.06, 10:07
        Yo!
        Dzieki wielkie za te dni z wasza relacja :) Nie mam TV ale nie zaluje, to co tu
        wyczytam mi wystarcza. Polaczenie Monty Pythonow, Southparku, Futuramy,
        Simpsonow, i wielu innych rzeczy - taki humor lubie. Tak trzymac!!
      • Gość: Whipporwill Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.welnowiec.net / 217.153.80.* 21.02.06, 10:09
        Tak się zastanawiam... Curling jest śmieszny, biegi nudne, biathlon dziwaczny,
        inne dyscypliny też jakieś pokręcone... Wiadomo przecież, że dobry dziennikarz
        sportowy to taki, który o sporcie pojęcie ma marne, ale poczucie humoru iście
        pythonowskie. I czekam, kiedy dział ekonomiczny zacznie szydzić z giełdy,kursów
        walut, deficytu budżetowego i stóp procentowych.
        • Gość: asd Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 10:20
          O której jest hokej?
        • Gość: k Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: w3cache.* / *.2-0.pl 21.02.06, 10:33
          nie rozumiem tego narzekania. co innego gdyby wszystkie relacje byly tego typu.
          ale tak po prostu to dla kazdego cos sie znajdzie. czy to takie zle? jest
          mnostwo innych komentarzy gdzie specjalisci i "specjalisci" sie wypowiadaja.
          gdyby bylo cos takiego o ekonomi zaloze sie ze mnostwo ludzi zaczelo by sie tym
          interesowac - lekko podany ciezki temat
      • niedoszly.islandczyk Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 10:29
        Chciałem powiedzieć szanownej redakcji że dzisiaj powinniście się cieszyć i
        świętować bo dzisiaj nie ma curlingu, ale mnie ubiegliście...
      • Gość: Simon Czytam Was z uwaga... IP: 217.153.71.* 21.02.06, 10:32
        ...od samego poczatku. Musze jednak przyznac, ze tak, jak odbieralem Was z
        humorem, dystansem, uwazajac, ze w koncu ktos zrobil cos innego, fajnego i
        oryginalnego, tak teraz uwazam, ze jednak przesadzacie :/ Obecnie jedziecie
        szerokim lukiem po bandzie... Po wszystkim. Chyba nie o to jednak chodzi, ale
        to oczywiscie tylko moje zdanie...
      • Gość: egon Re: Igrzyska na żywo - dzień 11.-czeska paranoja IP: *.zrew.com.pl / 217.153.186.* 21.02.06, 10:44
        Hokejoví fanoušci podle ministerstva vnitra nevědomky porušují zákon. Státní
        symboly, které mají na replikách reprezentačních dresů, smějí totiž používat
        jen oprávněné osoby. Obce jim mohou udělit až třicetitisícovou pokutu. "Státní
        znaky mohou bez výjimky používat jen sportovci či reprezentanti České
        republiky," řekla Sportu.cz mluvčí ministerstva vnitra Radka Kovářová.

Czyli za noszenie replik koszulek z narodowym godłem Czech czescy kibice mogą
        być ukarani, niezłe
      • miziem Najlepsze miejsce w historii - Villach 21.02.06, 10:49
        Chcialbym naszym Wesolym Komentatorom przypomniec, ze swego czasu nasza
        wspaniala druzyna zajela III miejsce w druzynowym konkursie skokow w konkursie w
        Villach 09.12.2001
        (skokinarciarskie.pl/index.php?id=ps&z=konkurs_full&konkurs=688)

Serdecznie pozdrawiam ;-)
        • Gość: daroo` Re: Najlepsze miejsce w historii - Villach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 10:53
          Ale tu chodzi o IO ;))
        • Gość: Simon Re: Najlepsze miejsce w historii - Villach IP: 217.153.71.* 21.02.06, 13:47
          Masz racje, ale tutaj chodzilo o historie wystepu na ZIO... Wiec maja racje.
      • Gość: harimau Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: 212.160.172.* 21.02.06, 11:05
        jaki kraj przezentuję Ciici?
      • Gość: jarojagr Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 11:06
        Gość portalu: bege napisał(a):

> Dobrze że dziś znowu hokej, zobaczymy jak TVP sie do tego ustosunkuje...

pewnie analnie, w tvp maja hokej w dupie :/
      • Gość: Floyd Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.portnet.pl / 217.153.14.* 21.02.06, 11:11
        Normalnie zwariować idzie (albo już poszło) co ja mam wybrać? mecz w hokeja czy
        Ligę Mistrzów ????? nie mogli oni tej olimpiady zrobić wcześniej??? mam nadzieje
        że jutro o 20:30 nie będzie żadnego meczu. Chociaż znając moje szczęście to będzie
        • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 11:19
          i to chyba USA - Rosja
        • Gość: LEWELOF Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 11:51
          A moze polaczyc letnie z zimowymi moze tak bedzie dluzej bo jak dluzej to
          podobno lepiej a w dobie rozwinietych technologii to co za problem proponuje
          zebyscie zawiazali projekt usprawniajacy a moze raczej jakis maly Kaizenik!!!
      • Gość: quentin Re: Igrzyska dz. 11 czyli LM IP: *.um.poznan.pl 21.02.06, 11:17
        Ciekawe kto ( i czy w ogóle ktoś) pojedzie na wtorkowo-środowe mecze Ligi
        Mistrzów??? No bo pan Sz. komentuje hokeja... może ze studia kobiecy duet
        Chylewska - Zygmunt? A może... (tak tak) Jacek Jońca?

Pozdrawiam panów którzy nie są Rutkowskim i Wujcem :)

• Gość: blaugrana al vent Re: Igrzyska dz. 11 czyli LM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 11:26
          jesli pani Zygmunt bedzie mnie jutro informowac o hardtrickach ronaldinho to
          moze komentowac :)
      • halfoat Re: Ukraińcy 21.02.06, 11:18
        Przynajmniej oddają równe skoki, to podobno jest najważniejsze.
      • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 11:27
        no i po co wspominaliście o tańcach?
      • Gość: strajp skoki IP: *.pol / *.pol-levant.com.pl 21.02.06, 11:27
        Co wy sie tak zawsze czepiacie tej popularnosci skokow??
        6 krajow to malo?? w tym Polska i Niemcy gdzie regularnie oglada skoki
        po pare milionow telewidzow. Malo ktory sport ma taka widownie oprocz pilki noznej.
        Kto np oprocz polakow pasjonuje sie siatkowka??- tak wiem to boli wyborcza kocha
        siatkowke:), Gdzie jest popularne rugby oprocz Wysp Brytyjskich i Antypodow??
        Popatrzmy tez na sporty zimowe, czy kogos oprocz Holendrow interesuje
        lyzwiarstwo szybkie?? amerykanie pewnie nawet nie maja pojecia ze ich czlowiek
        wygral zloto w tej konkurencji:) a biathlon, kombinacja norweska?? te sporty to
        juz nawet psa z kulawa noga nie interesuja
        • Gość: omeena Re: skoki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 11:32
          a ja jestem pasjonatką Łyżew Figurowych...
          • halfoat Re: skoki 21.02.06, 11:42
            współczuję...
            • Gość: omeena Re: skoki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 11:47
              cała moja rodzina ubolewa nad tym faktem. chcą mnie z tego wyleczyć, ale się
              nie dam... powzięłam postanowie: pozostanę pasjonatką Łyżew figurowych... jak
              mówi moja idolka Doda: całuję pienknie...
              • Gość: omeena Re: skoki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 12:10
                Dziś w programie krótkim wystąpi moja idolka nr 2, Turczynka - Tugba Karademir,
                turecka prasa szaleje: "Kanada’nın Toronto kentindeki York Üniversitesi’nde
                biyoteknoloji okuyan Tuğba Karademir, Torino’ya sadece madalya kazanmaya
                gelmediğini, bu sayede insanların kendisini seyredeceğini belirterek, “Beni
                televizyonda seyredecek çocuklar belki de daha sonra artistik patinaja
                başlamayı arzu edecekler. Onları bu konuda teşvik etmek için elimden geleni
                yapacağım” dedi".
      • Gość: omeena Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 11:29
        analny stosunek TVP do hokeja...
      • Gość: omeena Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 11:59
        skoro to olimpiada zimowa i jest trochę nudnawo, to proponuję wprowadzenie
        nowej dyscypliny pt. robienie lodów
        • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 12:02
          hmmmm...
          • Gość: omeena Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 12:08
            no co? temperatura by się raczej podniosła... a przecież amatorów dobrych lodów
            wszędzie dostatek...
            • Gość: oko Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.portnet.pl / 217.153.14.* 21.02.06, 12:28
              a kto komu by robił? drużynowo czy miedzy rywalami?
              • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 12:30
                i czy na czas, czy też liczyłby się styl?
                • Gość: omeena Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 12:50
                  Liczyłby się czas ale też i styl... Styl oceniano by, sumując wartość
                  techniczną (wykonanie ocenialiby specjaliści techniczni) i punkty za komponenty
                  (umiejętności zawodnika, wykonanie i choreografia)
              • Gość: omeena Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 12:40
                Proponuję rozgrywki drużynowe (drużyna drużynie) a także między rywalami (rywal
                rywalowi)... Jak wiele prześmiesznych anegdot i przeuroczych docinków mogłoby
                się pojawić przy komentowaniu tej dycypliny?
                • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 12:42
                  bieg na dochodzenie, brzmi ciekawie
                  • Gość: omeena Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 12:59
                    albo "Zobaczymy, może przynajmniej ci czterej zachowają sie jak
                    mężczyźni, w przeciwieńswtwie do Kuttina."
      • kenny80 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 12:00
        Postawcie na Niemcow. Najwyzej odszczekacie.
        • klapounio Podobno mamy mamy Rok Języka Polskiego... 21.02.06, 12:20
          ... a Wy o Trachuku i Diyachuku. Nuuudno, wiec sie poczepiam.
      • Gość: Bogdan kwiatki komentatorskie IP: *.salezjanie.pl 21.02.06, 12:24
        Są na świecie lepsi od komentatorów z tvp - ich koledzy z portalu telewizji
        interaktywnej. Kwiatki z pierwszej zmiany sztafety biatlonistów: "W.
        Ziemianin był dotąd w trzeciej TRZYDZIESTCE", "Realizator będzie miał lepsze
        pokrycie na trasie... jeśli chodzi o kamery", "Siedzą im na plecach
        Norwegowie. Może to nie brzmi najlepiej...". A Ziemianin w czołówce!!
        Pozdrowienia
      • Gość: dziodzio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: 213.199.198.* 21.02.06, 12:31
        Nareszcie jakaś rubryka na bieżąco. Jest rewelacyjna (małe votum separatum -
        curling mi się podoba). Może by tak jeszcze taka rubryka, czyli komentarze na
        żywo, na tematy np. polityczne? Byłoby sie z czego pośmiać.

Do wszystkich fanów hokeja: relacje live są na kanale eins festiwal (satelita
        ASTRA). Od Szpaqa czy innych Snopków wolę posłuchać "pięknej" mowy Goethego.

Jeszcze mały cytat z sobotniego Szaranowicza (tak mniej więcej było): "Małysz,
        który jest na miejscu dziewiatym, najmniej traci do Ahonena, który jest na
        miejscu dziewiątym." Odkrywcze.

Hasło dnia: Zabić łyżwiarstwo figurowe, ulubiony sport naszych telewidzów.
        • Gość: anieczka Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: 195.117.1.* 21.02.06, 12:38
          a może tak hokej, którego i tak nikt nie ogląda?
      • Gość: pav Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 12:32
        absurdalne jest to, ze monopol na internetowe relacje na zywo ma oficjalna
        strona olimpijska, biathlon po mistrzowsku relacjonuje zawsze oficjalna strona
        federacji; eh , kasa, kasa, kasa :(
        • klapounio Biatlon 21.02.06, 12:36
          Czy pol minuty przewagi starczy? ES ma racje - zakonczyc sztafete. Popieram!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka